Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 lip 2008, 09:12

Witam porankiem juz po sniadanku, za oknem piekna pogoda, slonecznie i cieplo :-) noc mialam koszmarna, juz dluzej nie wytrzymam :ico_placzek: nie mam juz sily, mialam juz budzic meza, bo nie wiedzialam co mam z soba zrobic :ico_placzek: :ico_placzek:

Jeszcze ten kuzwa pies mnie wkur...... wczoraj normalnie myslalam, ze ja zabije, caly dzien tak wyla, co uslyszy tow yje i wyje, wysiedziec nie mozna, nie mam juz sily jej bic i sie denerwowoc, powiedzialam mezowi, ze nie chce jej w tym domu wiecej widziec, ze jak przez nia cos sie stanie malemu tow yleci oknami i drzwiami :ico_zly:

Po wczorajszym prasowaniu nie mam dzis sily, nawet rekama ruszyc nie moge tak mnie bola :ico_placzek: i na dodatek jeszcze sie zelazkiem sparzylam i kolejna blizna do kolekcji :ico_olaboga:

No nic ponarzekalam sobie troche ale wcale lepiej mi sie nie zrobilo............. brak slow...........
wieczorem pojechalismy zakupic kamere,zeby moc nagrywac nasze dziecie od pierwszych chwil i posylac plyty babciom :ico_brawa_01:
no to super, my tez zakupilsmy juz kamerke wlasnie w tym samym celu, to jest dobra sprawa, pamiatka na cale zycie, juz pare filmikow mamy nakreconych :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 lip 2008, 09:47

Dzien dobry rankiem :ico_kawa: ,Piotr juz w pracy ,ma dzis urodzinki :ico_tort: wiec dostal prezencik i sniadanko do łóżka :ico_brawa_01: , troche mi smuto,ze musi dzis pracowac ale takie zycie :ico_oczko:
Ja wczoraj poszlam spac po 22 :ico_spanko: noc nie byla najgorsza ale maly sie wiercil i nie moglam sie wygodnie ułożyc do snu :ico_noniewiem:
Pati85,
Jeszcze ten kuzwa pies mnie wkur...... wczoraj normalnie myslalam, ze ja zabije, caly dzien tak wyla, co uslyszy tow yje i wyje, wysiedziec nie mozna, nie mam juz sily jej bic i sie denerwowoc, powiedzialam mezowi, ze nie chce jej w tym domu wiecej widziec, ze jak przez nia cos sie stanie malemu tow yleci oknami i drzwiami
Oj ale zla jestes :ico_zly: :ico_szoking: ale rozumiem cie doskonale tez mialam psa ktory doprowadzal mnie do szalu :ico_olaboga: , wiec gdy pewnego dnia rano idac do niego do kuchni bo znowu wyl poslizgnelam sie na zasikanej podladze, wscieklam sie i oddalismy go ciotce ktora miala duzy ogrod, z tego co pamietam to ladnie go jej zdemolowal :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-07-25, 10:11 ]
Dziewczyny wkleje wam cos pożyczyłam od dziewczyn z lipca :ico_sorki: ja sie uśmialam :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico

CYTUJE

Twoje ubrania:

Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog
potwierdzi ciążę.

Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da.

Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi
ciuchami.
__________________________________________________ ___

Przygotowanie do porodu:

Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy.

Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły
żadnego
skutku.

Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8 miesiącu ciąży.

__________________________________________________ ____

Ciuszki dziecięce:

Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90
stopniach,
segregujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę.

Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz
ze swoimi
ubraniami.

Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego?

__________________________________________________ ____

Płacz:

Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie.

Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje
niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko.

Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające
zabawki w
łóżeczku.
__________________________________________________ ___

Gdy upadnie smoczek:

Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu.

Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi.

Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi.

__________________________________________________ ____

Przewijanie:

Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy
brudna czy
czysta.

Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od
potrzeby.

Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie
poskarży się na
smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan.

__________________________________________________ ____

Zajęcia:

Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek,
do zoo, do
teatrzyku itp.

Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer.

Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni
chemicznej.
__________________________________________________ ____

Twoje wyjścia:

Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz
do opiekunki.

Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki.

Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi
się krew.
__________________________________________________ ____

W domu:


Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko.

Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że
starsze go
nie dusi i nie wkłada mu palca do oka.

Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi.

__________________________________________________ ____

Połknięcie monety:

Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia.

Drugie dziecko: Czekasz aż wysra.

Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego

:ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 lip 2008, 10:28

nie mam juz sily, mialam juz budzic meza, bo nie wiedzialam co mam z soba zrobic
:ico_sorki: wspolczuje Ci Pati ja przesypiam cale noce narazie bez wiekszych problemow :ico_sorki:
Po wczorajszym prasowaniu nie mam dzis sily, nawet rekama ruszyc nie moge tak mnie bola i na dodatek jeszcze sie zelazkiem sparzylam i kolejna blizna do kolekcji
no i po co wszystko w jeden dzien prasowalas :ico_nienie:
no to super, my tez zakupilsmy juz kamerke wlasnie w tym samym celu, to jest dobra sprawa, pamiatka na cale zycie, juz pare filmikow mamy nakreconych
no kurde my w zeszlym roku kupilismy a teraz sa takie na karte jak aparaty i ja chce taka a jak Marcin uslyszy ze chce nowa to mnie zabije :ico_noniewiem: ale ta na te male DVD nie sprawdza sie i ja chce ta na karte :ico_placzek: -kupie sobie jak dostane te 500F za urodzenie dziecka :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

25 lip 2008, 11:17

witam ,ale mamy dziś piękną pogode,chyba napompuje córci basen,jest poprostu super pogoda,szkoda żeby nie korzystać,bo tu to rarytas, :ico_brawa_01: ,nic mi sie nie chce robić przez tą pogode,no ale musze sie zabrać zaraz bo kto to zrobi jak nie ja! :ico_sorki: pozdrawiam

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 lip 2008, 13:05

Dziewczyny wkleje wam cos pożyczyłam od dziewczyn z lipca ja sie uśmialam
Usmialismy sie z tego do lez :ico_sorki:
no kurde my w zeszlym roku kupilismy a teraz sa takie na karte jak aparaty i ja chce taka a jak Marcin uslyszy ze chce nowa to mnie zabije ale ta na te male DVD nie sprawdza sie i ja chce ta na karte -kupie sobie jak dostane te 500F za urodzenie dziecka
Mysmy kupili wlasnie na karte pamieci,one sa Martunia teraz tak tanie ze szczerze mowiac nawet sie nie spodziewalam.Panasonic mozna kupic juz za 200f,a karta pamieci 8GB kupilam za 17f.
witam ,ale mamy dziś piękną pogode,chyba napompuje córci basen,jest poprostu super pogoda,szkoda żeby nie korzystać,bo tu to rarytas, ,nic mi sie nie chce robić przez tą pogode,no ale musze sie zabrać zaraz bo kto to zrobi jak nie ja! pozdrawiam
No pieknie jest,ale ja sie wczoraj strasznie na tym sloncu umordowalam,moj maz lezy popazony ,opalanie mu nie posluzylo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 lip 2008, 13:15

Panasonic mozna kupic juz za 200f,a karta pamieci 8GB kupilam za 17f.
no co ty?????!!!! To na serio tanio !!!!postekam mu troche i mam nadzieje ze kupi!!!!Szkoda mi tamtej kamyery bo ponad 300F kosztowala ale co z tego jak cos nagram na te mini dvd a potem chce oddtworzyc to nie zawsze sie odtwarza i to mnie wkur^%$# wiec nic od dawna nie nagralam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 lip 2008, 13:30

Szkoda mi tamtej kamyery bo ponad 300F kosztowala ale co z tego jak cos nagram na te mini dvd a potem chce oddtworzyc to nie zawsze sie odtwarza i to mnie wkur^%$# wiec nic od dawna nie nagralam
Wiem o co chodzi bo 2 lata pracowalam w sklepie RTV.Drogie sa tylko kamery w budowana pamieciom wewnetrzna ,ale nie ma potrzeby przeplacac bo w tej chwili kamery obsluguja zewnetrzne karty pamieci ,niektore nawet do 16 GB,ale 8 jest wystarczajace,a taka karta tak jak Ci mowilam kosztuje kilka funtow :-D Nie musisz kupowac co chwile 30 minutowych ,bardzo drogich mini dyskow,a potem jakis blad podczas finalizacji i cale nagranie do kosza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 lip 2008, 14:10

Witam sie, musialam polezec bo po tej koszmarnej nocy nie bylam w stanie nic zrobic, troche pospalam, polzalam, a teraz jem frytunie wlasniej roboty, jakos tak mnie naszlo :-)

Wiecie co tak jakos zaczely mnie takie mysli nachodzic, ze ja sobie nie poradze, ze nie bede wiedziala jak zajac sie wlasnym dzieckiem, jak ubrac, wykapac, boje sie , ze bede sie bala wziac wlasnego synka na rece, to mnie przeraza :ico_puknij: :ico_olaboga:
Zawsze balam sie brac noworodkow na rece i obawiam sie, ze tu moze byc to samo, glupie mysli, ale sa niestety, im bliezej to ze mna coraz gorzej, mam okropne nastroje, ale to tez jest spowodowane tym, ze te noce sa dla mnie takie tragiczne :ico_placzek: ciesze sie, ze jestem w ciazy, ze w moim brzuszku jest moj ukochany synus, ale nie wiedzialam, ze to tak wyglada, juz chcialabym byc po porodzie :ico_placzek:

Wybaczcie za te moje narzekanie dzisiaj, ale po prostu mam dzis jeden z gorszych dni .......

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 lip 2008, 14:14

adia26, rewelka ten text!!! znałam go juz wczesniej, ale za każdym razem tak samo mnie śmieszy.... :-D dziwne tylko, że ja zachowuje sie jak przy drugim dziecku :-D
Wózek przesliczny! :ico_brawa_01: pewnie kosztował majatek....quinny buzz to jeden z najdrozszych wózków :ico_olaboga:
ja chyba kupię Graco Quattro Tour.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-25, 14:15 ]
Pati85, te emocje sa normalne...Boże, ile ja się na tik-taku takich postów naczytałam! :ico_olaboga: wszystkie babeczki są teraz najlepszymi mamusiami na świecie!!!!! więc uszki do góry!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 lip 2008, 14:19

Boże, ile ja się na tik-taku takich postów naczytałam! :ico_olaboga: wszystkie babeczki są teraz najlepszymi mamusiami na świecie!!!!! więc uszki do góry!
no mam nadzieje, ze sobie poradze, w sumie polozna bedzie do mnie codziennie przychodzila, Polka, fajna babka wiec mam nadzieje, ze mi pomoze i wszystko pokaze i jakos ten strach odpedzi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość