kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

03 lip 2008, 10:04

my tez spimy z malym choc czasami odkladamy go do lozeczka jak soie zamierzamy bzykolic... tesciowa do mnie to samo dlaczego potenm dziecka nieodzwyczaj,,, ja jej na to ze przy 5 dziecku juz nie bede tak robic :-D CHWILO TRWAJ niech to bedzie nasze MOTTO

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 lip 2008, 13:01

kamila_torun, zgadzam sie w 10000 % CHWILO TRWAJ przeciez nasze maleństwa tak szybko rosna a chociaz bedziemy miło wspominac ten czas kiedy spały razem z nami to cudowne uczucie jak sie wtulaja :-) :-) :ico_brawa_01: taki małe bezbronne mówiace wzrokiem i usmiechem Mamo kocham cie uwielbiam twoje ciepło.


a kiedyś nam odpowiedza tak :

Kochana Mamo,
Kiedy przytulam się do Ciebie,
To jest mi cieplej niż słońcu na niebie,
Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion,
Kocham Cię bardzo Moja Mamo!!!

Jakie to szczęście,
że mam Ciebie Mamo,
że uśmiech wita mnie Twój, co rano,
że tyle zadań tyle przypomnień
i czułej troski masz, co dzień o mnie.

Dziękuje Ci, że dałaś mi życie,
za to, że mogę istnieć,
Za to, że zawsze w potrzebie
jesteś blisko wspierasz mnie,
Te chwile razem spędzone,
radosne i smutne,
nigdy nie będą stracone.
Wzloty i upadki?
To nieistotne
Dla mnie liczysz się tylko TY
I Twe serce - Serce Matki!

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

03 lip 2008, 16:37

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo jakie to piekne asiab, naprawde....

sluchajcie dzis wbrew moim przekonaniom ale to przzez ten skwar i upal podalam malemu herbatke melisa z jabluszkiem, wypil ze smakiem 50 ml i nawet przez smoczek co do tej pory nie potrafil tego robic chyba ugasilam jego pragnienie bo teraz jest grzeczniejsza moja maruda :-D

a tak chcialam jechac na samym cycu do 6 miesiaca ech :ico_oczko: ale herbatka to jeszcze nie staly pokarm :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 lip 2008, 16:39

podalam malemu herbatke melisa z jabluszkiem
pychotka, próbowalam a Marcys jeszcze nie pil

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 lip 2008, 18:18

kamila_torun, Franuś bardzo lubi tą herbatke :-)

dziś strasznie gorąco Franuś nie chce jesc cycusia pociagnie tylko troszke chyba tylko by sie napic i wogóle dzis marudny :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-03, 18:21 ]
Zirafka czy czapeczka doszła ?

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

03 lip 2008, 20:53

asiab, a co moj wyprawia z cycem, sluchajcie powoli nerwy mi puszczaja bo..
maly jak bierze cyca do buzki to odwraca sie rozglada prezy na wszystkie strony..masakra coraz rzadziej karmie go normalnie w sensie tak ze biore na reke i karmie, coraz czesciej jest histeria i to jaka.. kiedys lezal na moim brzuchu i tak ssal piers bo tylko tak chcial zjesc bo wtedy wszystko widzial
:ico_olaboga:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

03 lip 2008, 21:25

kamila torun u mnie to samo z zuzka,a juz myslalam ze tylko ja tak mam

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

03 lip 2008, 21:43

monika83, maz mnie wkurza bo caly dzien go w domu nie ma (kierowca) inaczej calymi dniami, a wpitala sie do tego ze ja nerwowa chodze, ale jak tu nie chodzic, jak maly zaczyna zabkowac slini sie na potege, do buzi bierze wszystko, jest marudny calymi dniami i na dodatek nie chce ladnie ssac cycusia.. a maz do mnie ze co ja taka nerwowa... :ico_zly:

ale wszystko mi mija gdy rano widze usmiechnieta buziulke Konradka ktora do mnie mowi TSY TSY TSY to takie dzien dobry mami.. w jego wykonaniku, i to daje mi kolejne sily na nastepny dzien.. daje mu wtedy buzi mowiac DZIUBEK a on otwiera swoja buzke czesto szmera mnie jezyczkiem :-) i daje buzialka.mmmm juz sie nie moge doczekac ranka :-D

do jutra dziewczyny

p.s jak ja nie pisze to tyle was tu jest, ale jak zaczynam pisac to nie mam z kim, chyba mnie nie lubicie i moich postow :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 lip 2008, 22:18

Zirafka czy czapeczka doszła ?
tak tak własnie dzisiaj. dziękuję Ci bardzo jeszcze raz. Jest super i nie wiedziałam że ona ma takie klapki na uszka :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01:
a wpitala sie do tego ze ja nerwowa chodze, ale jak tu nie chodzic, jak maly zaczyna zabkowac slini sie na potege, do buzi bierze wszystko, jest marudny calymi dniami i na dodatek nie chce ladnie ssac cycusia.. a maz do mnie ze co ja taka nerwowa...

no więc widze, że problemy mamy podobne
:ico_olaboga: wczoraj właśnie doszło do kłótni z tego powodu :ico_placzek: :ico_olaboga: bo pusciły mi juz nerwy. On zadowolony przychodzi z pracy i ma wszystko podane pod nos czyli obiad zrobiony, dom posprzatany pranie zrobione, i jeszcze po obiedzie garczki mu jest krzywda umyć. :ico_zly: Ale on chyba mysli, że dziecko tak jak dawniej sporą część dnia przesypia a tu niestety bardzo mało juz śpi w dzien i trzeba byc z dzieckiem.

[ Dodano: 2008-07-03, 22:19 ]
A on mysli, że ja chyba leżę i odpoczywam jak on jest w pracy. Chciałabym żeby choć jeden dzień został z Kubusiem i zobaczył jak to jest, że to nie jest takie hop siup - choc co prawda nie widze tego :ico_puknij:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

03 lip 2008, 23:20

witam
zuzia tez dzis cyca nie chciala prawie wcale dopiero wieczorkiem troche popila tez sie prezyla ciagle i marudzila, dalam jej herbarki i bylo ok, tez mi malo spala dzis w dzien a usnela dopiero o 22 u nas dzis bylo 33 stopnie wiec bardzo goraco. zuzi tez bradzo duzo gada wlasnie rano mowi CHAŁ CHAŁ albo GUUU albo EJJJ hhhaa tez wpycha wszystko do buzi i ciagle jej slina leci ciagle jest cala mokra, moja maz ok rozumiem go pracuje caly dzien prawie na sloncu(jest technkiem samolotu F16) przyjezdza zmeczony ale jak poprosze zeby zuzie chwile ponosil to po 5 minutch on ja kladzie do luzeczka i nakreca jej karuzele, ja mowie do niego ze ona caly dzien prawie lezy ponos ja troche to robi muny, ja tez jej nie moge nosic caly dzien bo musze sprzatac , gotowac i wiecie same co jeszcze acha ci faceci.....

[ Dodano: 2008-07-03, 23:21 ]
musze kupic zuzi ta herbatke z jabłuszkiem o ktorej piszecie, a ok ktorego miesiąca ona jets????

[ Dodano: 2008-07-03, 23:22 ]
CHWILO TRWAJ -super hhhaahaha

[ Dodano: 2008-07-03, 23:26 ]
zuzia tez bawi sie cycem , czasami wkladam jej cyca do buzi a ona tez tam chce jeszcze swoja raczke wsadzis albo odrywa sie od cyca jak z procy i smieje sie w glos i wraca chwile ppopije i znow, zuzia umie pic cyca tylko jak lezy inaczej placze i cala zaraz sie poci juz mi ja ciezko trzymac na rekach bo czasami jej tak daje no co mam sie na dworze na lawce polozyc :ico_puknij: to popije ale robi miny haha
Ostatnio zmieniony 03 lip 2008, 23:28 przez basia24, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość