Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

01 sie 2007, 13:56

sam porod mam na kase chorych wraz z pobytem i znieczuleniem zzo natomiast place za konsultacje i wizyte z ginekologiem, anestezjologiem, USG i KTG i to jest 410 zl wiec wydaje mi sie ze wcale nie tak duzo i da sie przezyc.

Dominisia moze twoj lekarz wlasnie jakis porod odbiera he he :-D Spokojnie napewno zadzwoni!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

01 sie 2007, 14:08

Oj Paulinko watpie ze odbiera porod, bo w Norwegii chodzi sie do lekarza rodzinnego, bez konkretnej specjalizacji :-D No a te 410 zlotych to rzeczywiscie w porzadku, na swoim zdrowiu i Dzidziuska nie ma co oszczedzac.

No i pochwale sie brzucholcem, obok ktorego jego sprawca, strasznie powazni jestesmy na tym zdjeciu, nie wiem czemu bo z nas sa takie wesolki, a tu mina grobowa :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

01 sie 2007, 14:12

Dominisia ty i twoj mezus to wrecz jak rodzenstwo wygladacie tacy do siebie podobni i tak pasujecie :-D
a brzusio poprostu sliczniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

01 sie 2007, 14:22

Dziukujemy :-D Moze i podobni jestesmy, on ma brzucholek jak w 7 miesiacu tylko stanal przodem i nie widac :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

01 sie 2007, 16:31

Dominisia to widze że mamy mężow w podobnych kategoriach wagowych :ico_brawa_01: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd2 ... f11b1.html
Tak wygląda moja druga połowa( juz nie większa :ico_brawa_01: )

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

01 sie 2007, 17:12

Dominisia,Ula ładniutkie zdjęcia :ico_brawa_01:
Paulina bardzo tanio ten poród w prywatnej klinice :ico_szoking: u nas to kosztuje jakieś 2tyś.naprawdę się opłaca i na twoim miejscu też bym tam rodziła.
A ja właśnie wróciłam od doktorka i jestem zadowolona :-D maluszek już urósł,nie wiem ile ma dokładnie bo dziś pan doktor zauważył że mam termin z usg na 26 i powiedział ze niema co oceniać narazie,bo termin się zmienił to pomiary też inne wyjdą :ico_puknij: ale tak na oko to jest już duży.Szyjka też jest ok,brzuszek już urósł więc wszystko dobrze,a no i nic nie przytyłam przez ostatnie trzy tygodnie,wiec dalej 14 na plusie a nie 15 jak pokazała mi waga w szpitalu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Najważniejsze że Kacperek urósł ,baaardzo mnie to cieszy :-D :-D :-D
Byłam poza tym na zakupach i kupiłam laktator i termometr no i osłonki na piersi ale były na mnie za duże i musiałam wymienić na coś innego bo nie było mniejszych rozmiarów,a no i moja mama kupiła małemu kocyk gruby.

[ Dodano: 2007-08-01, 17:19 ]
A dziewczyny!mój Łukasz to też w podobnej kategorii wagowej jest :-D :-D :-D
Jak zrobię zdjęcie to wam pokaże!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 sie 2007, 17:38

No to widzę,że panowie się upodabniają do ciężarnych :ico_haha_01: Mój ma brzuszek, ale teraz to ja go pobiłam!
Ruszyliśmy się dziś na sklepy, ale w sumie byliśmy tylko w dwóch. Zobaczyć co jest i porównać ceny. Dziewczyny, ile Wy płaciłyście za wózek i łóżeczko? Wózki są w tak różnych cenach,że szok, a ja się zupełnie nie znam i nie wiem, co kupić.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

01 sie 2007, 18:34

Kocurka musisz sama zdecydowac co jest dla ciebie najwazniejsze przy wyborze wozeczka czy lozeczka. Ja przy wyborze wozka kierowalam sie tym aby byl funkcjonalny i umozliwil nam podrozowanie z mala czyli zeby mial duze pompowane kółka bo bedziemy mogli z nim po mniejszych gorkach pojezdzic no i ja osobiscie chcialam trzykolowy bo jest bardzo zwrotny - moge jedna reka nim zawrocic. POza tym patrzylam jak da sie rozlozyc spacerowke tzn. czy na tyle ze malutka bedzie sie mogla w nim polozyc spac. aha i za wozeczek dalam 1100 zl wiec chyba nie najgorzej.

a co do lozeczka to juz mam wypatrzone ale jeszcze nie kupione. w koncu zdecydowalam sie na zwykle drewniane, byleby bylo 3-stopniowe i zeby mialo wyciagane szczebelki badz opuszczany bok. dokladnie cos takiego:
http://www.allegro.pl/item221177928_hur ... terac.html
to lozeczko jest w dwoch kolorkach: jasnym i ciemnym w zaleznosci od upodoban :-D

a w sklepach to rzeczywiscie mozna dostac przy ogladaniu pomieszania z poplataniem :-D i potem czlowiek juz zupelnie nie wie na co sie zdecydowac he he. zycze milego wybierania :-D

[ Dodano: 2007-08-01, 18:37 ]
Kicia moj małż to też Łukasz i co tu dużo kryć też ładniutkich kształtów nabrał w czasie ciąży :-D postaram się zrobić mu zdjęcie bo wyglądamy jak dwie ciężarne z tąróżnicą że on sie zatrzymal gdzies na 5 m-cu a ja dalej rosne he he :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 sie 2007, 21:16

paulina1978, no w zasadzie sama nie wiem czego szukam. Będę raczej prowadzić "miejski" tryb życia,więc chyba nic specjalnego mi nie trzeba. Chcę,żeby był wygodny dla Małej. Tak samo z łóżeczkiem. A takie jak Twoje też dziś widziałam w sklepie, ale droższe i bez materaca-podoba mi się! Ja to jestem strasznie niezdecydowana. Mąż się śmieje,że wszystko kupi sam i po problemie, ale boi się,że potem będę wybrzydzać.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 sie 2007, 21:33

Kicia10, jaki laktator sobie kupiłaś i ile płaciłaś? ja w przyszłym tygodniu zamierzam kupić tylko nie wiem czy kupić na allegro czy poszukać jakiejś okazji w sklepie :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość