Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 mar 2009, 11:22

A co do dziekanki, to nie mozesz tak zrobic, zeby wziac dziekanke ale chodzic na zajecia awansem??? I tylko za rok na praktyki?? Albo sprobuj porozmawiac z dziekanem, moze wyznaczy inny termin praktyk, dla tych c np powtarzaja a wtedy Ty, oczywisie bezplatnie tez zaliczysz... szkoa semestru przez sama koncowke :ico_zly:
ech, no nie wiem jade dziś do opiekunki roku i do dr z którym mamy większość praktyk, koleś jest naprawde spoko, moze być tak ze pozwoli mi zostawać w ośrodku jak reszta pójdzie w teren i bede odpieprzac papierkową robote tzn sprawozdania itp... nie wiem...
szkoda mi tego semestru bo do zaliczenia zostały mi 2 przedmioty choć semestr sie ledwo zaczoł... reszte mam przepisaną jeszcze z ochrony środowiska...

postaram sie dowiedzieć jak najwięcej, bo czas mam z wszystkim do wtorku a dziekan w piątek jest... wiec podanie jakby co to w piątek musze złożyć

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

24 mar 2009, 11:37

na pewno bedzie dobrze :-) musi byc dobrze. Trzymam kciuki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

24 mar 2009, 11:44

witam dziewczynk z rana

izuś_85, ty sie dowiedz o najwazniejszym-czy idac na urlop bedzie ci renta przyslugiwac bo przeciez Przemcio nie moze tak ciagle pracowac a bedzie musial bez tej twojej kaski ale ty jestes rezolutna napewno wszystko zalatwisz :588:

rybcia82 pochwal sie spodniami :-D ja tez sobie kupilam ale dresowe 2 pare bo mam tylko 1 a juz nie nadaja sie na wyjscia w miasto :ico_oczko:
zreszta jak narazie mieszcze sie do kazdych swoich spodni z wyjatkiem 2 par w rozmiarze 27 mega obcislych (ale i tak ich nie lubilam :ico_haha_01: )

[ Dodano: 2009-03-24, 10:47 ]
ps.u nas jak wstalam za oknem grat :ico_olaboga: teraz spokoj ale zimno zapewne zaraz sie przekonam bo musze z psem isc (mimo ze ona nie jest zbyt chetna na poranny spacerek) i po buleczki dzis mam ochote na buleczke z pasztecikiem i ogorkiem kiszonym :-D

[ Dodano: 2009-03-24, 10:47 ]
i zrobie sniadanko to do was wracam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 mar 2009, 11:52

izuś_85, ty sie dowiedz o najwazniejszym-czy idac na urlop bedzie ci renta przyslugiwac bo przeciez Przemcio nie moze tak ciagle pracowac a bedzie musial bez tej twojej kaski ale ty jestes rezolutna napewno wszystko zalatwisz :588:
już sie dowiadywałam, bedzie mi przysługiwać ale tylko przez rok na urlopie, za to strace 500zł z opieki :ico_placzek: no ale nie można mieć wszystkiego naraz... zobacze co zrobie... moze jast jakaś możliwosć przeniesienia praktyk na następny rok...

wszystko sie pomieszało...

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

24 mar 2009, 11:54

izuś_85, na początek to trzeba było wysprzeglić tej koleżance z jej magicznymi historyjkami , no jakaś je*a ja bym jej nazdała, ale ja to nerwus jestem :P

co do praktyk gin Ci nie pozwoli jezdzić nigdzie tak daleko nie ma szans
wczoraj w szkolerodzenia padło pytanie o wyjazdach i położna powiedziała że
miesiąć przed porodem BEZWZGLEDNY zakaz podróżowaniaaa
twu twu niedajboze coś sie stanie po drodze to co z karta ciazy bedziesz jezdzic i torbo do szpitala zapakowana na wszelki wypadek??

Dziekanka moim zdaniem to jedyne wyjście, a może jak byś pogadała z dziekanem/dziekanka że Twoj stan nie pozwala Ci w chwili obecnej na odbycie praktyk, ale ty niechcesz miec zaleglosci , moze ci je przeloza na wczesniejszy albo puzniejszy termin
przecież to wyjątkowa sytuacja Chyba nie osmiela sie oblać ciężarówki, będa się bali że myszy zjedzą :)

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

24 mar 2009, 11:57

betina, jak nie zapomne to pstrykne focie w tych spodenkach,ale teraz mi sie i c nie chce zakladac i aparatu wyciagac,bo mam leniaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

24 mar 2009, 12:00

izuś_85, ja bym pod koniec ciąży nie chciała być sama z dala od domu więc próbuj przesunąć praktyki. W lipcu nie zamierzam sie juz nigdzie daleko z domu ruszac, tym bardziej sama, Powiedz, ze w lipcu będziesz w 8 miesiącu ciązy to może znajdzie się jakies rozwiązanie.

rybcia82, ja tez miałam plany zaraz po macierzyńskim wrocic do pracy, czyli jak Asia miała pół roczku a wyszło tak, ze wzięłam półtora roku wychowawczego właśnie dlatego, ze u mnie nie pracuje się 8-16 tylko często dłużej, mąż wraca tez po 18 a Asia jak była mniejsza to o 19 chodziła juz spać i by wychodziło na to, ze żadnego rodzica by w ciągu tygodnia nie widziała, No a teraz druga ciąza wiec w domu siedze dalej. Ciekawe jak długo tym razem będe na wychowawczym. Ale juz mi sie chce do pracy.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

24 mar 2009, 12:02

ej dziewczyny co do spodni ciązowych ja od Grudnia nosze aaaaaaa :ico_placzek: odrazu mnie rozwaliło w biodrach, wy dopiero teraz? :ico_szoking:
Wy to kościotrupki jesteściee!!!!!!!!
Mój T. się smieje ze tylko w jednych spodniach chodze 3 miesiac albo dresach :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 mar 2009, 12:05

rozwiazanie jest takie ze chyba jednak pójde na dziekanke, myślałam ze praktyki bedą takie jak w tamtym roku czyli wszystkie na śląsku, możn było jeżdzić autobusem do osrodka... jedna wyjazdowa była w zywcu i jedna w górach kaczawskich

ale teraz... jedna praktyka na ślasku i to 1-dniowa- zbieranie ankiet reszta wyjazdówki, byłam przerazona jak to wywiesili...

no nic pozostaje tylko wziasc dziekanke, albo warunek na praktyki... nie wiem... indywidualny tok studiów...

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

24 mar 2009, 12:09

Beata_Tychy, do tej pory chodzilam w moich jeansach ktore zapinalam na gumke do wlosow....a teraz dres po domku i ciazowki wyjsciowkihihi
olala, obawiam sie ze i ja bede z dzidzia w domku siedziec-tyko ja nie mam umowy na stale tylko mi co rok przedluzaja-bo to spoka prywatna :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość