Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

22 lut 2010, 12:05

magduś81, za 5 miesiac chlopakow :ico_brawa_01:

U nas katarkowo juz znacznie lepiej - wczora poslalam meza po ten odciagacz do noska cos jak Frida no i pomoglo - mala przspala cala noc jak zwykle i ani razu sie nie obudzila - a 3 dni wczesniej 3 -4 razy wstawala z zapchanym noskiem - uffff jak dobrze miec to za soba

Spacerek mamy ju zaliczony - bo synek skonczyl ferie - ale pada u nas strasznie deszcz :-D ale przynajmniej ta wilgoc na nosek dobrze wplywa
ok mala spi to ja mykam na cwiczonka - do pozniej ....

[ Dodano: 2010-02-22, 12:44 ]
Nicola wczoraj po raz pierwszy jadla deserek bananowo - jablkowy
dotej pory robilam jej sama deserki ale chcialam zobaczyc ze sloiczka jakie sa i nie umialam dostac samego jablka albo marchewki wiec kupilam od 4 miesiaca jablko - banan i Nicola wciamala pol sloika heheheh

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

22 lut 2010, 13:49

Sabcia, :ico_brawa_01: dla Nicoli.

Mam pytanie, macie moze jakies sprawdzone metody na zwalczenie katrku?

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

22 lut 2010, 14:47

Witam,
nie odzywałam się przez weekend, bo nawet nie miałam kiedy. W piątek byliśmy z małą na usg brzuszka - jest wszystko w porządku. Choć jedna dobra wiadomość. Natomiast jeśli chodzi o wyniki badań moczu, to nadal nie jest kolorowo, tzn. w posiewie wyszła górna granica normy, a w ogólnym dużo bakterii i lekocyty :ico_placzek: Nie wiem skąd to g..., bo dbamy o Zosię, kąpiemy codziennie, zieniamy pampersy często, a jednak jakaś cholera się przyczepiła. Pediatra na razie nie przepisała nam antybiotyków, bo mówi, ze mógł być źle pobrany mocz, bo ja z woreczka przelałąm do pojemnika ( bo do pojemnika nie mieścił się woreczek) :ico_noniewiem: i mogły się w ten sposób dostać bakterię, poza tym Zosia była wtedy przeziębiona i też mogło to mieć wpływ na wynik, szczególnie, że innych objawów świadczących o ZUM nie ma. lekarka kazała nam łapać siusiu bezpośrednio do pojemnika :ico_szoking: bo woreczki też przekłąmują wynik. zobaczymy czy nm się uda.

Magduś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla chłopaków za miesiąc. Idź do sklepu i reklamuj i niech dają zastępczaka :ico_oczko:

emikaw ja pisałam wcześniej jaki mam skuteczny i sprawdzony sposób na katarek. Otóż tak :-D woda morska do noska, później trochę na brzuszek, następnie oczyszczanie Fridą, maść majerankowa i to tyle, a gdy katarek jest "poważniejszy", to Nasivin Soft. I nawilżanie pomeszczeń. Robię też tak jak Edulita - koło łóżeczka garnek z gorącą wodą z solą żeby lepiej się niuni oddychało.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

22 lut 2010, 16:56

Witajcie, ja korzystając z weekendu (mąż w domu) rzuciłam sie na the sims 3 i grałam bez opamiętania :D
Oliwka jest zdrowa - czyli basen jej nie zaszkodził :ico_brawa_01:
natomiast znów mamy problemy z kupką mimo że od dwóch dni w zasadzie nie jadła marchewki (deserek jabłko + marchewka gdzie marchwii było tylko 9 % ) ale odstawiamy marchewke narazie oraz kleik bo dzis juz trzy razy myslałam ze idzie kupa a tu nic, pielucha czysta
miałysmy w srode isc do kina ale puszczają film zagraniczny a ponoc są bez lektorów wiec nie wyobrażam sobie oglądać film z napisami i bawic sie z dzieckiem, ale jak bedą grać coś polskiego napewno sie wybierzemy :)
magduś81, za 5 miechów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i koniecznie zrób coś z wózkiem! tak być nie może!!
Magda33, fajnie że usg jest ok tylko szkoda że te bakterie wam sie plączą :/
a powiedzcie mi jesli chodzi o ząbki czy jedynki wychodzą jako pierwsze? bo mi sie wydaje że (bodajżde) trójki chcą jej sie wyżnąć... ale moze mi sie tylko wydaje

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

22 lut 2010, 16:56

witam

wpadłąm na chwilkę , bo jakos tak dzis nie mam czasu
obecnie prasuje i w przerwie na cycowanie doczytuję

u nas dziś była noc gadania , Lolek wczorej bardzo ładnie spał w dzień i chyba wyspał się na zapas i w nocy niestety gruchaliśmy :ico_oczko:

a dziś o 11 poszlismy na spacerek , w międzyczasie miałam klientkę u siostry w salonie , jak wróciłam o 14 to szybki obiad P poszedł z Lolkiem po Alę ,
no a teraz prasuję :ico_oczko:

magduś81, buziaki dla chłopaków za 5 miesiaczek
a z tym wózkiem to nieciekawie , wiele sie nim nie najeździłaś ciekawe czym ty bedziesz jeździć jak będzie w reklamacji ( 14 dni ) :ico_noniewiem:

coś o tym wiem , bo takie problemy miałam z Ali wózkiem i zastępczego nie dawali , dobrze że miałam wózek po siostrez

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

22 lut 2010, 17:00

deserek bananowo - jablkowy
i pięknie!!! Zdjęcia z pierwszego jedzonka są??
bezpośrednio do pojemnika
będziesz czatować nad ranem na sisiu!! Da się złapać. Madziu kup sobie rivanol przemyj cipciuszke i czekaj aż Zosieńka zacznie robić siusiu. Wtedy powinniem być mocz w miare czysty i taki wiarygodny do sparwdzenia. U nas była dokładnie taka sama sytuacja i jak złapałam odrazu do pojemniczka to siuski okazały się oki!! Także u ciebie pewnie też tak będzie.

No i chciałam się pochwalić że naprawiłam kółka od wózka :ico_brawa_01: taki ze mnie mały macgywer :ico_brawa_01: ale jak znowu się popsują to napisze do producenta że bubel robią i co ja mam zrobić w sytuacji że nie mam czym jeździć.

Czy u was też taka cudowna pogoda :ico_brawa_01: (oprócz deszczowej Anglii) bo u nas we Wro normalnie na spacerku wiosne czuć :ico_brawa_01: niech ten śnieg już topnieje bo ciężko się jeździ!!

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

22 lut 2010, 17:13

naprawiłam kółka od wózka

brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ze tak zapytam a mąż co? rąk nie ma? ja bym nie mogła gdyby moj nic nie robił i sie dzieckiem nie zajmował
oszalałabym chyba, ale naszczescie nie musze
bigottka a tak wogóle nie wiem co z tą przesyłką :| ciągle jej nie ma, a gdyby doszła to i tak pewnie na zmarnowanie - bo juz pewnie mineło 3 tyg od otwarcia puszki co? ahh ta poczta :|

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

22 lut 2010, 17:38

Magda33, dzieki. Biedna Twoja coreczka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

22 lut 2010, 18:34

magduś81, dsa zdjecia :) wkleje cos jutro
emikaw85, ja robilam tak jak Magda33 pisala i pomoglo do tego mamy jeszcze takie krople eukaliptusowe to pokropilam jej poduszeczke - i teraz jest juz super ......

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

22 lut 2010, 19:18

Sabcia, dzieki. :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości