melissae
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 05 lis 2010, 11:23

10 lis 2010, 17:39

ale fajne te spodenki :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 lis 2010, 17:44

kurcze ale nudno mi dzisiaj :ico_puknij:
od piątki M idzie do pracy :ico_sorki: całe szczęście :ico_sorki:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

10 lis 2010, 21:31

Wróciłam z pracy Tynusz1trzymam kciuki by to był tylko błąd. buzokteż miałam podobnie z przesyłką ,ale chłop przeprosił bo wróciła do niego z jakichś powodów i juz mi natychmiast wysyła drugi raz a wogóle to on się odezwał po tym jak mu napisałaś ,że mu termin upływa.Gorzej jak przesyłki nie będzie zanim tobie termin upłynie :ico_olaboga:

Ja niestety nie mogę teraz wziąć chorobowego,ale jak nie przejdzie to w sumie od wtorku bym chyba poszła bo w poniedziałek nie ma bata muszę być w pracy .Jutro mam wolne a przez weekend może mi przejdzie teraz tak mam zawalony nos ,że ledwie oddycham używam przed snem kropli które synuś ma nie powinny zaszkodzić ,ale pomagają zasnąć .

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 lis 2010, 21:44

trzymam kciuki by to był tylko błąd.
dziękuję, kciuki się przydadzą :-) :ico_sorki: :ico_sorki:
Gorzej jak przesyłki nie będzie zanim tobie termin upłynie :ico_olaboga:
ja to już potem bym takiej przesyłki nie odbierała, bo i tak jest za pobraniem więc możesz nie odebrać
ledwie oddycham
to Cię choróbsko złapało :ico_zly:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

10 lis 2010, 21:59

Hej dziewczęta :-D dzisiaj wolniejszy wieczór :-D :ico_brawa_01: wiec zaglądam :-)
melissae, ja również mam wózek roan marita, po Matyldzi, chciałam go sprzedać i kupić inny ale stwierdziłam ze lepszego nie znajde, na pewno nie, przy małej suuuuuuper sie sprawdził. JEden minus ze jest duży, tzn dla dziecka to super, ale czasem cieżko go do bagażnika wsadzić :)
Tynusz1, mam nadzieje ze wyniki okaża sie błędne. Chociaż nawet jeżeli nie , to nie koniec świata.
@gniecha, a może inhalacji spróbuj, ja miałam jakiś czas temu zapchany nos, i przeszło mi po 3 dniach po inhalacjach właśnie, z samej soli fizjologiczne. A wcześniejsze przeziebienie zwalczyłam euphorbium i homeopatycznymi lekami na przeziebienie. też 3 dni i po sprawie.
Ja byłam u pana doktora, ale usg mam dopiero za 4 tygodnie. Zbadał, powiedział ze wszystko ok, glukoza po godzinie 92 wiec ok, reszta wyników też ok, 12 kg na plusie, nieskie ciśnienie , ogromny sterczący z przodu brzuch utrudniający oddychanie, normalne jedzenie sprawia problem ( jak zjem wiecej zaraz mi niedobrze wiec jem po prostu 20 małych posiłków) ból w lędźwiach, lewym pośladku i lewym udzie ( pan doktor mówi ze normalne) , lekki obrzek stawów skokowych i dretwienie nóg, straszna zgaga, zadyszka po 10 schodach i regularne napinanie sie brzucha wieczorem ( no-spa przez 10 dni 3 razy dziennie) i chyba powinnam zacząć nosić wkładki laktacyjne bo mam tyle siary w piersiach ze mam wilgotny stanik wieczoram. To chyba wszystko :-D :-D przepraszam ale musiałam sobie ponażekać a to jest jedyne miejsce gdzie mam komu :-D

melissae
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 05 lis 2010, 11:23

10 lis 2010, 22:13

mania6891, a gdzie masz narzekać, jak nie tu :-D

mój dzisiejszy poranny ból lędźwi i brzucha znowu mnie nęka, zobaczymy jak będzie jutro.

upiekłam rogaliki na św marcina :-D ostatnio mam manię pieczenia ciasteczek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 lis 2010, 22:24

buzok14, śliczniusie te spodenki :ico_brawa_01:
ja to już potem bym takiej przesyłki nie odbierała, bo i tak jest za pobraniem więc możesz nie odebrać
ja też, jak facet nie sznuje klienta, to niech spada na drzewo!
@gniecha, bidulko, współczuję choroby... obyś szybko wydobrzała.
Tynusz1 napisał/a:
fajna cena :D
super i cena i pościel :ico_brawa_01:
no super, super, dlatego zamówiłam, bo taka okazja...
mania6891, jak czytam Twój opis, to jakbym o sobie czytała, jedynie co, to jeszcze siary nie mam i nic mi nie wypływa z piersi, a tak to cała reszta dolegliwosci jak u Ciebie :-) heheh, a gdzie jeszcze dwa miesiące :ico_haha_01: aż strach się bać ;-)

Jutro dzień wolny, ale się cieszę, pośpimy dłużej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

10 lis 2010, 23:18

hej

ja właśnie top model oglądam i wpis na bloga zrobiłam to sobie możecie luknąć jak wam się będzie nudzić :-)

Tynusz trzymam mocno kciuki by wyniki były złe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mania ty to prawdziwa :ico_ciezarowka: jesteś :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Jutro dzień wolny, ale się cieszę, pośpimy dłużej :ico_brawa_01:
a no święto w Pl , to sobie poleniuchujecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
upiekłam rogaliki na św marcina :-D ostatnio mam manię pieczenia ciasteczek :ico_haha_01:
ja też mam manie pieczenia :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Buzok ja już myślałam, że łóżeczko dawno w domu juz u ciebie stoi , niezły facet :ico_zly:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 lis 2010, 23:52

zadyszka
ja też zauważyłam że ciężko mi już szybciej iść (chodzę szybciutko) bo zaraz jest mi ciężko,
siary w piersiach
mi też leci, ale nie jest jeszcze tak źle.

a narzekaj :-D
ja też, jak facet nie sznuje klienta, to niech spada na drzewo!
dokładnie, a jeszcze jest tyle ofert w internecie, że wg mnie powinien wziąć pod uwagę że może się ktoś na niego wypiąć.
pośpimy dłużej :ico_brawa_01:
też się cieszę, ale zapewne jak to bywa kiedy nie trzeba to wstanę b. wcześnie :p

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 lis 2010, 00:03

Uciekam spać, spokojnej nocki i długiego snu :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość