Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

15 paź 2007, 18:40

a u nas chyba od czekolady mala bardziej preferuje lizaki :-) owszem czekolada nie pogardzi jak wszystkim slodyczami ale lizaki najlepsze..
Aaaaa i jeszcze żelki :)

[ Dodano: 2007-10-15, 18:41 ]
za to tatus czekolade uwielbia, ja zreszta tez :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

15 paź 2007, 19:03

Marzena25 pisze:za to tatus czekolade uwielbia, ja zreszta tez :ico_wstydzioch:
to tak jak u nas :!: :ico_wstydzioch:

No i Zu też bardziej woli lizaki niż cokolwiek,choć miała okres że nie chciała nic innego niz tik taki pomarańczowe :ico_haha_02:

Byliśmy u lekarza...
Zas stówa nie nasza...
Mała dostała Biseptol,Flegamine,Zyrtec,Rubital i Sterimar.I za tydzień mamy zadzwonic co i jak uy nas...ewentualnie w razie pogorszenia(broń boże) przyjechać na konsultacje...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 paź 2007, 22:19

Witam!
Jeśli chodzi o pączki to Kacper lubi i czasem mu dam,ale rzadko,zje połowę :-) lizaków mu nie daje wcale,choc próbował juz chyba ze 3 razy,ale nie ode mnie dostał,ja jestem przeciwniczką lizaków
za czekoladą nie przepada,jadł kilka razy,nie daje mu,za to mój małż uwielbia i je tabliczkami,ja nie jem wcale bo nie lubie,zreszta prawie wcale nie jem słodyczy bo nie lubię
z takich pierdół to najczęściej Pelek je paluszki,żelki,herbatniki i czasem jakieś ciasto i tyle

Matikasia nie tajemnica,to wychodzi cos ok 12 zł na godzinę
dziś był apel na którym pierwszaki pasowane były na uczniów i dzień nauczyciela,dostałam kwiatuszka,podziekowania od dyrekcji i drobiazg na szyje,kazdy dostał coś,bardzo miłe to było :ico_brawa_01:

w środe ide normalnie,a w czwartek mam caly dzień zastepstwo w pierwszej klasie :-D dzis byłam godzinke w 3 znowu,łobuziaki straszne :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-15 ]
elvira22, zdrówka dużo dla małej :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 paź 2007, 08:56

kasiekk ciesze się, że Ci się podoba:)

Co do lizaków to ja podobnie jak kasiekk jestem ich przeciwniczką i Mati jeszcze nigdy go nie dostał i nie oszukujmy się ale czekolada pomimo tego, że jest kaloryczna to jest chyba najzdrowsza ze słodyczy więc jeśli mam mu coś dawać to lepiej właśnie ją. Żelków nie tknie, podobnie mlecznej kanapki:) lubi herbatniki i biszkopty. Za cukierki łapie, ale nie dostaje. W zastepstwie co innego.

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 paź 2007, 11:05

Raek czekolade też bardzo lubi, ale jak już to dostaje jednego kinderka, co 2 dzień, poza tym ze słodyczy to moje dzieci uwielbiają ... gumy rozpuszczalne :ico_noniewiem: i... serki homo... :-D

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

16 paź 2007, 11:59

witam ja tylko na chwilk bo zaraz zbieram sie ido pracy lece puzniej was poczytam i wkleje fotki zniedzielnego wypadu za paryz
a co do slodyczy to oliwka odkryla szafke w ktorej je chowam i sama je wyciaga heheh
a teraz znowu ida jej zabki i jest maruda :ico_placzek:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 paź 2007, 12:28

iwona i oliwka musisz zmienić szafkę na slodycze na wyższą:)

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

16 paź 2007, 12:28

iwona i oliwka pisze:oliwka odkryla szafke w ktorej je chowam i sama je wyciaga heheh
Zy tez odkryła szufladę w której chowam słodyche ale tylko otwiera ją i wyciąga metalową puszkę w której je chowam i przychodzi do mnie żebym jej coś dała-także wszystko pod kontrolą :ico_haha_01:

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

16 paź 2007, 12:32

musze chyba jedna zmienic miejsce na nasze slodycze bo ona pocichu pujdzie naje sie slodkieko i obiadku juz nie chce

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 paź 2007, 12:33

Mati jakoś w ogóle nie zwraca uwagi na samą szafkę. Mogę nic nie wyciągać o on nie zawoła, ale jak już widzi że wyciągam czekoladę to masakra:) ostatnio byliśmy na roczku i spróbował pierwszy raz chipsa i chrupka bekonowego (a'la peppies).ale mu takie jedzonko posmakowalo. ja chipsów nie jem, ale na te bekonowe to już sie sama raz skusiłam:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości