monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

03 lip 2008, 23:26

dokladnie dziewczyny
ja tez czasami sie wurzam jak maz do mnie mowi zebym nie narzekala,ale sam jak mala marudzi i placze to bardzo chetnie i szybko mi ja oddaje i tylko jestwez jabo ja cos tam musze zrobic,a ja sobie caly dzien sama z nia radze,obiadkow co prawda ie robie bo maz gotuje jak wroci, uff chociaz to hih

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

03 lip 2008, 23:30

jak mala marudzi i placze to bardzo chetnie i szybko mi ja oddaje
no dokladnie moj mi zaraz mowi ze napewno chcce cyca, zabila bym go za to hahaha jak dziecko placze u niego to zawsze chce cyca, to w jego jezyku znaczy (juz ja wez)

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

04 lip 2008, 08:29

monika83 napisał/a:
jak mala marudzi i placze to bardzo chetnie i szybko mi ja oddaje
no dokladnie moj mi zaraz mowi ze napewno chcce cyca, zabila bym go za to hahaha jak dziecko placze u niego to zawsze chce cyca, to w jego jezyku znaczy (juz ja wez)
no i u mnie jeste to samo, jak placze u niego to znazy ze glodny i chce cyca..

wczoraj postanowilam liczyc ile moje dziecko spi w ciagu dnia i wiecie ile mi wyszlo? dokladnie 132 minuty w ciagu dnia spi moj syn. wczoraj wstal o 7.00 a zasnal o 20.45. czyli jego dzien 13 godzin i 45 minut aktywnosci w tym 132 minuty snu, czyli 2 godziny i 12 minut z tego spal :ico_olaboga: masakra :ico_placzek:

i taki maz jest nam w stanie powiedziec zebysmy nie narzekaly :ico_zly:

moj ostatnio jeszcze byl na mnie zly ze w domu nie posprzatane :ico_zly:

teraz moj Konradek spi wiec moge popisac, zasnal o 8.10 znowu mu dzis policze czas spania, ale teraz wlozylam go do wozka i bujam noga zeby nabrac sil na caly dzien, pije kawusie i delektuje sie cisza, zauwazylam ostatnio ze w miejscu jedynek mojego syncia i gornych i dolnych zaczyna sie robic tak mocno twardo w miejscu innych zabkow nic nie ma tam jest m ieciutko a tu w miejscu jedynek twardo. czytalam ze takie wyrzynanie zabkow moze potrwac pare miesiecy zanim pojawi sie 1 zabek. :ico_olaboga:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

04 lip 2008, 08:38

Oj, dziewczyny, wszystki mamy chyba podobnie z dzieciaczkami i z mężami.
Bianka dzis budzila się z 6 razy w nocy, jestem niewyspana i zmęczona.
A moj mąż zajmuje się małą,ale czasami to smaic mi się chce. powiedziałam mu,zeby pobawił się z corką, bo przeciez cały dzien jest w pracy, on na to, ze dobrze i wiecie, co zrobił? polożył się z Bianką na łózku, chwilę do niej pogadał i zasnął

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

04 lip 2008, 08:58

Dona, hihihi dobre...

zapomnialam dodacbasia24, ta herbatka to z melisy i jabluszka po 4 miesiacu, taka w granulkach, ja mialam firmy BoboVita nie wiem czy sa jeszcze jakies inne herbatki dla takich maluszkow jak nasze, moze z innych firm sa..nie wiem.

ja dostalam paczke z firmy Nutricia to wlasnie jest producent Bebiko i BoboVita, przyslali mi kartonik z tak wlasnie herbatka (jednorazowka) ze sloiczkiem ryz z marchewka, probka kaszki bebiko 2 i kasza owocowa. do tego poradnik o zywieniu maluchow.

ok musze konczyc moj maly sie obudzil, buzka -> spal 50 minut :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

04 lip 2008, 09:34

och Ci mężowie, u mnie to samo!!! :-D Chłop ma posprzątane, ugotowane, pod nos podane, dziecko budzi się częściej w nocy (chyba przez te upały) w dzień też śpi coraz krócej, a on zdziwiony czym ja jestem zmęczona :ico_zly: On tylko widzi dziecko wieczorem kiedy cieszy się przed kąpielą i rano, wyspane i zadowolone i powtarza: widzisz jaka ona jest kochana, a jak się cieszy, a Ty mówisz że płacze.. :ico_zly:

[ Dodano: 2008-07-04, 09:34 ]
ja mam z hipa jabłko z melisą

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

04 lip 2008, 09:37

wczoraj postanowilam liczyc ile moje dziecko spi w ciagu dnia i wiecie ile mi wyszlo? dokladnie 132 minuty w ciagu dnia spi moj syn. wczoraj wstal o 7.00 a zasnal o 20.45. czyli jego dzien 13 godzin i 45 minut aktywnosci w tym 132 minuty snu, czyli 2 godziny i 12 minut z tego spal masakra

u mnie jest to samo. Przedwczoraj spał 2 godziny w ciągu dnia :ico_olaboga: i dodam, że wstaje o 6 rano więc ja normalnie opadam czaami z sił i wiecie co?? Tęsknię za pracą!! :ico_wstydzioch:

ja dostalam paczke z firmy Nutricia to wlasnie jest producent Bebiko i BoboVita
ja tez bym chciała :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

04 lip 2008, 09:40

A tu coś apropos zachowania naszych ukochanych mężów:
Modlitwa mężczyzny:

BOZE DROGI

chodzę codziennie do pracy i wytrzymuję tam 8 godzin, podczas gdy żona siedzi sobie w domu. Chę, żeby wiedziała, co musze znosic, więc proszę Cię,pozwól, by jej ciało stało się moim na jeden dzień. Amen."


Bóg w swej nieskończonej mądrości spełnił prośbę mężczyzny.
Następnego ranka mężczyzna obudził się jako kobieta.


Wstał, szybko przygotował śniadanie dla swej drugiej połówki, obudził dzieci, przygotował im ubrania do szkoły, podał im śniadanie, zapakował drugie śniadanie dla nich i odwiózł je autem do szkoły.
Poszedł do domu,zebrał rzeczy do prania i nastawił je,poszedł do banku,aby wypłacić pieniądze. Poszedł na bazarek po zakupy, potem wrócił do domu, rozpakował zakupy,
zapłacił rachunki i wpisał je do książki rachunkowej. Wyczyścił kuwetę kota i wykąpał psa.
Była juz 13. więc spieszył się, by pościelić łóżka, powiesić pranie, wytrzeć kurze, zamieść i wytrzeć podłogę w kuchni. Poszedł do szkoły, by odebrać dzieci, a w drodze powrotnej rozmawiał z nimi. Przygotował im mleko i herbatniki, i dopilnował by odrobiły lekcje.
Potem wyjął deskę do prasowania i prasując oglądał telewizję.
O 16.30 zaczął obierać ziemniaki i warzywa na sałatkę i przygotował kotlety schabowe.
Po kolacji posprzątał w kuchni, nastawił zmywarkę, poskładał pranie, wykąpał dzieci i położył je do łóżka.
O 21.00 był juz zmęczony, ale jego codzienne obowiazki jeszcze się nie
skończyły, gdy poszedł do łóżka, odbył stosunek, zanim zdążył zaprotestować.
Następnego ranka gdy tylko się obudził, ukląkł koło łóżka i powiedział:

,,Boże nie wiem, co ja sobie wyobrażałem. Jakże się myliłem zazdroszcząc
mojej żonie, że może cały dzień być w domu.Proszę, bardzo Cię proszę,czy mógłbyś
to wszystko przywrócić tak jak było?"


Bóg w swej nieskończonej mądrości odpowiedział:


,,Mój synu,widzę że czegoś się nauczyłeś i bardzo chętnie bym to wszystko zamienił, tak jak było, ale musisz poczekać dziewięć miesięcy.... Wczoraj w nocy zaszedłeś w ciążę
Ostatnio zmieniony 04 lip 2008, 09:42 przez AniaZaba, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

04 lip 2008, 09:41

powtarza: widzisz jaka ona jest kochana, a jak się cieszy, a Ty mówisz że płacze..

o tak jak u mnie . wczoraj przyszedł zpracy więc mu mówie pobaw się chwilkę z dzieckiem a ja sobie odpocznę. Połozyłam sie w pokoju i juz usypiam a tu płacz. Myślę sobie , że pewnie zaraz tatuś dziecko uspokoi a tu dalej płacz. więc wstałam wchodze do pokoiku a tam Kubus płacze a tatusia nie ma :ico_szoking: idę do kuchni nie ma, patrzę w łazience nie ma :ico_szoking: I co się okazuje??? Za chwilke przychodzi tatus z pola i zdziwiony, że ja nie odpoczywam :ico_olaboga: Pyta się gdzie był to mi powiedział, że w kiosku po gazete a dziecko przeciez spało :ico_puknij: i tak sobie wczoraj odpoczęłam. :ico_oczko:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

04 lip 2008, 10:03

AniaZaba, :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

przeczytalam to mojemu mezowi ktory jest w trasie wlasnie i pytam i co teraz nie chcialbys sie zamienic? a on mowi nie przesadzaj przeciez nie robisz tego wszystkiego :ico_zly: :ico_noniewiem:

no tak nie robie, ale czyste portki to same mu sie piora i prasuja, obiad sam sie robi no i zakupy rachunki same sie oplacaja a Kondziulek sie sam soba zajmuje calymi dniami FACECI

wiecie co tak w grupie to razniej ponarzekac :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość