Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 wrz 2008, 09:17

dzień dobry...
dziewczynki wakacje się udały i to bardzo szkoda,ze tak szybko tydzień zleciał :ico_placzek:
ja juz w pracy i popijam kawusie ale za chwilkę biorę sie za szykowanie towaru na wysyłke więc pewnie godzinka mi zejdzie ale później na pewno zajrzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 wrz 2008, 09:50

:ico_brawa_01: dziendobry
nocke dzisisj mialam rewelacyjna :ico_sorki: tylko 2 spacerki do wc zaliczylam
oby tak dalej :ico_sorki:
pogoda u mnie fatalna :ico_noniewiem: znowu pada i wieje - ale co zrobic :ico_noniewiem:
wiecie co musze kupic jakies mleko wrazie czego zeby miec i sie zastanawiem czy nie kupic polskiego mleka(znaczy sie dokladnie to takiego mleka ktore tez wrazie czego bede miec w Polsce) -wiem ze w polskim sklepie jest NAN-co myslicie o tym mleczku?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 wrz 2008, 11:41

wiem ze w polskim sklepie jest NAN
ja podawałam Julce to mlevzko i sobie je chwaliłam mimo że nie należy do tanich tym bardziej,ze piła hipoalergiczne :ico_noniewiem: ale innego nie chiała pic

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 wrz 2008, 09:26

ja podawałam Julce to mlevzko i sobie je chwaliłam
:ico_sorki: no to super :ico_brawa_01: lece kupie dzisisj i bedzie z glowy :ico_sorki:
Ja juz wszystko gotowe :ico_sorki: pozostaje czekanie...
wszystkim dziewczynam ,,cos dolega,,-maja objawy zblizajacego sie porodu a u mnie nic :ico_noniewiem:
nocka przespana :ico_brawa_01: a za oknem tradycyjnie pada i wieje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 wrz 2008, 11:32

Witajcie dziewczynki! na tylko na chwilke wadlam zyczyc Wam milego dnia i uciekam do Asi :-)

[ Dodano: 2008-09-06, 12:04 ]
Witajcie dziewczynki, u nas piekna pogoda, prawie od rana siedzimy sobie na ogrodzie, i nawet basenik mamy :-) , teraz Asia poszla na drzenke, a jak wstanie to zupka i dalsze chlapanko w basenie hihihi

Milego popoludnie Wam zycze

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 wrz 2008, 16:18

oj u mnie dzis tradycyjnie pada caly czas z przerwami max 20 minut :ico_olaboga:
ja juz dobiegam do konca sprzatanka ...
ale niestety teraz musze sie zabrac za pieczenie :ico_olaboga: gosci dzisisj mamy
zostalo mi 2,5h na dokonczenie kuchni upieczenie,prysznic i ogarniecie sie...mam nadzieje ze dam rade :ico_sorki:
...cos oststnio taka jakas niechetna jestem na gosci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

07 wrz 2008, 09:52

mmarta81, jak tam wczorajsi goscie? mam nazieje, ze bylo fajnie, chociaz wcale Ci sie nie dziwie ze nie mialas ochoty na odwiedziny, pamietam ze jak ja bylam juz przy koncu ciazy z Asia, to tez nie mialam nastroju ani chceci na gosci...


U nas znowu zapowiada sie piekny i cieplutki dzien, niedlugo idziemy z Asia na spacerek, potem Asiula idzie na drzemke, no a potem zobaczymy, albo kolejna wycieczka albo ogrod :ico_oczko:
Milej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 wrz 2008, 19:09

:-D witam wieczorkiem :-D
goscie naszczescie zwineli sie dosc wczesnie :ico_sorki: wiec nie bylo tak zle...ale nocke mialam dla odmiany nieciekawa :ico_noniewiem: no trudno...dzis bedzie kolejna miejmy nadzieje ze lepsza :ico_sorki:
teraz cisza i spokoj :ico_sorki: pozapalalam sobie swieczki zaparzylam kubek melisy i na TT wskoczylam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

08 wrz 2008, 10:18

ale tu pustki ostatnio :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 wrz 2008, 14:34

:ico_noniewiem: straszne...co zrobic -gdzie ten rocznik 81????
ja jzu po zakupkach i sprzatanku lece tylko pranie wywiesic bo o dziwo dzis nie pada :ico_haha_02:
Na obiadek robie dzis barszczek z ziamnaczkami duszonymi i juz mi slinka cieknie ale musze jeszcze za barszczykiem poczekac troszke :ico_noniewiem:
jak tak weekendzik minol??? U mnie nudnie i pochmurnie :ico_ciezarowka:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość