Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

14 maja 2007, 09:01

hej dziewczyny ja tylko na chwilke :ico_haha_02:
kasik ja synkowi na poczatku podawalam tak do poludnia ok 15-20 ml i wieczorkiem tak samo 15-20.Staralam sie to podawac w porze karmienia a za ok 40 min po piciu dawalam mleczko :ico_haha_02: I jeszcze podaje w sytuacjach takich jak z jakiegos powodu bardziej poplacze to wtedy podaje mu herbatke i tez wypija (pewnie meczy sie przez krzyk i pic mu sie chce, tak sobie to tlumacze :ico_noniewiem: )

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 maja 2007, 10:52

Hej dziewczyny
kasik dzieki za rady...to nawet jak bede karmic piersia ,to te butelki przydadza sie do tych herbatek co kasik pisze

lucy dziecko karmione piersią sie nie przepaja. Tylko daje cyca na kazde żądanie. Jak chce pic to wtedy piers pije na poczatku z piersi leci mleko zaspokajające pragnienie, pozniej bardziej tresciwe.
martucha co do laktatora to juz polecalam z aventu.
Jasnie Pani jak tam powitanie z mezem??? Fajnie ze juz wszyscy razem jestescie.
Kasik zdjecia sliczne. A jakie Viki ma skarpety juz duze. Przesliczna ta czarnulka. Ale ty strasznie blada jestes.
Julie super zdjecia z basenu. Ja tez chce sie wybrac z Tomkiem na basen ale najblizszy jest 100km od nas.
Co do jednorazowych majtek. Mam to samo zdanie co Julie one jakies wielkie byly i w ogole nie trzymaly sie tylka i ciagle przesuwaly. Nam polozna mowila ze najlepsze są nie pamietam dokladnie nazwy i moge przekrecic taka lignina co dają ją w szpitalu. Bo w podpaskach ciezko sie goi krocze. A tak to byl przewiew.
madziorka widze ze impreza sie udala. Dobrze ze nie wymyslilas jak taka dziewczyna. Dziecko urodzila przez cesarke miesiac przed terminem po to by dziecko urodzilo sie w dniu urodzin ojca dziecka. Chora.

[ Dodano: 2007-05-14 ]
zdjecie dokladnie miesiac przed porodem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

14 maja 2007, 11:06

gosia888, co do dopajania maluszka kiedy karmi sie wylacznie piersia to masz racje :ico_haha_02: wtedy pic dodatkowo dziecku sie nie daje
Dziewczyny co do laktatora to ja mialam MEDELA elektryczny super sprawa :ico_haha_02: , co do majtek jednorazowych to tez mi sie nie przydaly byly do niczego
julie_377, super zdjacia z basenu :ico_brawa_01: ja niby mam ochote na basen ale sie boje :ico_wstydzioch: a z reszta pewnie bym tylko tam straszyla :ico_wstydzioch:

O musze wm sie pochwalic ze wczoraj scielam wloski z poldlugich na krociutkie, nawet nie wiecie jak sie ciesze :ico_haha_02:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 maja 2007, 11:15

czesc dziewczyny!

oczywiście zdjacie sobie sprawe, ze nie jestem w stanie ogarnąć swoim móżdżkiem wsystkiego co napisałyście? :-D

zdjęcia wkleiłyście super!!!

ja w sobote sprzątałam w mieszkaniu, czyli nic nowego, a wczoraj byliśmy w łodzi na zakupach, tam w manufakture jest taki sklep le roy merlin i kupilismy same wypasione reczy do mieszknia :-D gdyby nie fanaberie lenki podróż uznalałbym za udaną :ico_haha_01:
a po popołudniu wylądowaliśmy na grilu, na wsi, u znajomych i mój szanowny małżonek do tej pory śpi :ico_zly: a mielismy jechac po wykładzine!!!!!!!!!!!

nie wiem, jak on mnie przebłaga, na razie ewidentnie ma mnie gdzieś :ico_oczko:

jak u was pogoda, bo w pl piękna!!!!!!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 11:36

u nas znowu pogoda do bani :ico_olaboga: czarne chmury,jakby mialo zaraz lunac ;(dziewczyny jak dobrze,ze mi napisalyscie o tych herbatkach,bo ja juz chcialam kupowac :ico_puknij: dobrze,ze moja mama 6 czerwca przyjezdza,bo biedne to dziecko bedzie :-D wezme sie dzis za studiowanie gazet o noworodkach,bo wczesniej chyba najwiecej czytalam o tym jak sie w brzuszku rozwija :-D kasia super,ze zakupy udane :-D gosiajaki ty maly brzuszek mialas...ja mam wielki...sliczny mialas,chyba taki zgrabniutki jak madziorka :ico_brawa_01: martucha ja tak sobie licze,ze moze urodze wczesniej,bo ok 2 dni po okresie zaszlam w ciaze,a nie w polowie cyklu...i zawsze to prawie 2 tyg do przodu,ale to takie marzenia,bo na usg termin sie potwierdza ,wiec musze cierpliwie czekac :-D ale jak juz widze te wszystkie maluszki,to nie moge sie doczekac,niby sie boje ,ale bardziej juz bym chciala dzidzie :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 maja 2007, 14:18

lucy no nie mialam duzego brzucha. Zreszta sama jestem wysoka 180cm Tomek byl malutki 3500 ze malo wystawal.
a co do studiowania na temat dziecka u nas w szkole rodzenia zajecia byly glownie o pielegnacji dziecka a nie o rodzeniu.

lucy widze ze i na ciebie przyszedl okres niecierpliwosci. Jeszcze 1 miesiac, zobaczysz szybko zleci. Pamietam jak Julie narzekala a prosze Nathanek juz ma pol roku. Jejku ale ten czas leci.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

14 maja 2007, 14:59

gosia dokladnie az nie moge uwierzyc :ico_olaboga:
lucy to my teraz z toba tez czekamy ale chyba jasnie pani z moja synowa pierwsza :ico_haha_01:
gosia faktycznie malenki ten twoj brzuszek hihih ja taki mialam w 5 miesiacu a taki w 38 tygodniu - 4 tygodnie przed porodem to sobie wyobraz mnie przed samym porodem hihihih
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 maja 2007, 15:34

julie no brzuch mialas niezly. Ale ty Nathanka mialas superszybko sie rozwijającego chlopaka. A ile on wazyl chyba ponad 4kg co?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 maja 2007, 15:47

gosia no rzeczywiscie ta dziewczyna... chora... hihi nigdy by mi to do glowy nie wpadlo.... hihih
fajny brzuszkem mialas... zgrabny..i nieduzy.. ale wlasnie u wysokich kobiet pieknie sie rozklada.... a ty masz 180 cm?????? wysoka laska z ciebie hihi

julie twoj brzuszek tez ladny... jak pileczka !!!! :-D :-D

marta dzieki za rade z materacem... no ja wlasnie zauwazylam, ze te tanie sa miekkie... i chcialabym od razu dobry kupic... to taki jak pisalas mozna w argosie znalezc???? bede szukac... i przedzial cenowy ktory podalas wezme pod uwage hihi
to juz jakas rozsadniejsza cena, bo te kokosowe kosztuja ponad 100f :ico_olaboga:

lucy a jakie masz te duze podpaski? jakis najwiekszy rozmair sie kupuje???? ze skrzydelkami?? kurde ja nic nie wiem... hihi myslalam ze maja byc jakies specjalne...

ja tamponow uzywalam hihi i zielona jestem hihi

no dziewczyny krytykuja te majty jednorazowe... wiec sama juz nie wiem... ja chuda jestem wiec mi napewno z tylka zleca hihi
zawsze mozna jakies gorsze majtki ubierac, albo kilka w primarku kupic... za 1F i zal nie bedzie jak sie zniszcza... hihi

lucy to prawda z tym ze karmiac piersia nie tzreba podawac maluchom juz nic do picia.. ale czasem dziewczyny wlasnie daja do picia te herbatki na kolke... rumniankowa czy koperkowa jakos tak... z HIPP .. tutaj nie ma.. ale w polskich sklpeach mozna znalezc... podobnie jak herbatki dla kobiet w ciazy ( mi smakuje hihi) i kobiet karmiacych peirsia..

a ja szybko zjadam rosolek i zmykam... dzis nie na prawdziwy shopping... tylko do polskego sklepu, banku i do apteki po krem na rostepy, bo lada dzien mi sie skonczy....

buziaki

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

14 maja 2007, 15:58

jejku gosia ja wl;asnie teraz doczytalam 180cm kurcze to ja krasnal jestem przy tobie z moimi 165 hahahahahaahahahah
natus mial 3700g

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yohyoa i 1 gość