lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 kwie 2007, 15:59

tomcio zjadl i bedziemy szli na miasto ;)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 kwie 2007, 16:39

Właśnie wróciłam od lekarza, no i tak:

zrobił mi USG i cały czas utrzymuje mi sie różnica 3 tygodni więc wg USG dzidziuś ma 27/28 tygodni i rozwija się prawdłowo, czyli poród raczej pod koniec czerwca.

niestety dzieciątko ułożone jest miednicowo i nie udało się podejrzeć płci, ma jeszcze 2 miesiące żeby się odwrócić główką w dół, jeśli się nie odwróci będę miała cesarkę :ico_placzek:

Niestety najbardziej zmartwiło mnie to że szyjka zaczyna mi się skracać. Lekarz kazał mi jak najwięcej leżeć, a w razie czego jechać do szpitala. Ale jak będę dużo wypoczywać to będzie ok.

Dał mi dalsze L4 no i teraz bedę zmykac do łóżeczka i przeproszę się z telewizorem, jakoś trzeba sobie zająć czas.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 kwie 2007, 18:02

Asiula kochana nie przejmuj się tak, wszystko będzie dobrze :ico_pocieszyciel: a co do brzuszka, to moja mama jak chodziła ze mną w ciązy przed porodem miała brzuszek jak ja miałam pod koniec 4 miesiąca!!!!! takze rozmiary tu wogóle nie mają znaczenia jak widać - ja urodziłam się zdrowa i patrz jaka urosłam :-D
Basiu podzielam Twoje cierpienie, ja mam potworną zgagę, czasem to nawet smaku ppotraw nie czuję jak mnie parzy :ico_noniewiem: a w zyciu zgagi nie miałam, więc teraz odbiję :ico_szoking:
My łózeczko i wózek kupimy chyba w tym miesiącu, trzeba korzystać póki mój Karol wyraził chęć na dzidziusiowe zakupy :ico_sorki:
A co do "chowania" się mojego Karola, to on poprostu nie chce by jego zdjęcia były w necie, chyba ma coś nabrojone :ico_smiechbig: a róznica wzrotu nam nie przeszkadza, zwłaszcza taka mała. Zanim go poznałam nosiłam przy swoich 179 cm czasem nawet 9cm obcasy, bo uwielbiam obcasiaste buty, no ale na rzecz miłości musiałam zrezygnować, teraz to co najwyzej jakiśmaluśki obcasiik, za to on kupuje najak najwyzszej podeszwie obuwie :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

11 kwie 2007, 18:57

Cześć dziewczyny! piękne brzuszki :ico_brawa_01:

Kurcze znowu nie napiszę bo K wrócił z pracy wpadnę później

[ Dodano: 2007-04-11 ]
chciałam was zapytać o siarę bo mi tak dziwnie wycieka tylko z jednej piersi i nie wiem czy to normalne? Macie też tak?

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

11 kwie 2007, 19:45

No no no , włączam komputer i co widzę ? 49 postów nieprzeczytanych - ale tego natrzaskałyście :ico_szoking:

Asuilka nie mart się tym ułożeniem miednicowym , u mojej kumpeli było tak samo mały dopiero w 8 miesiącu się przekręcił.
Leatka to normalne , nie musisz się matrwić
Frydza noooo teraz to widać to twoje brzusio :ico_brawa_01:
Alinka masz rację korzystaj z dzidziusiowych zakupów jak tylko karol ma chęć :-D
Basiu czas szybko zleci a my umilimy ci go choć troszkę - prawda dziewczynki?
Madziorka udanego lotu i pobytu w ojczyżnie, tylko uważaj na siebie impreziaro :ico_nienie:
Lucynko odpoczywaj ile wlezie, należy ci się
Kamila a co u ciebie , kiedy planujesz L4 ?

Ja padam z nóg po tym sprzątaniu i praniu.Chyba za kilka minutek położę się spać.
Dobrej nocki kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 kwie 2007, 19:54

Ojciu Madziorka, całkiem zapomniałam pochwalić twój bebzonik , bardzo ładnie Ci się uwypuklił , a tY TAKA STYLOWA CIĘZARÓWKA :ico_oczko:
Słuchajcie.. zanikło nam gdzieś parę dziewczyn, nie wiecie co u nich? Lolitka, Ania, ze o Kasieńce nie wspomnę... Kiedyś się wymieniałyśmy numerami, ale ja osobiście mam tylko do dwóch dziewczyn. Oj chyba musimy powtórzyć wymianę :ico_nienie: bo termin się zbliza, a my czasem nie wiemy cosi.e dzieje z naszymi czerwcóweczkami :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 kwie 2007, 21:44

dziewczyny pralka sie popsula :ico_olaboga: a gwarancja juz sie skonczyla...kurde ,ale pech ;(

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 kwie 2007, 21:53

Lucy złośliwość rzeczy martwych... najczęściej się psuja po gwarancji :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 kwie 2007, 23:00

mam nadzieje,ze T uda sie jutro naprawic,bo tylko wody nie wylewa i nie wiruje,moze waz zapchany po prostu,ale to angielska pralak i waz przytwierdzony na stale he he pomyslowosc anglikow he he....lubia utrudniac zycie ;)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 kwie 2007, 07:10

hej dziewczynki Asiula teraz musisz duzpo odpoczywac kochana :ico_oczko:
Ja cos dzisiaj spac nie moge wstałam o 5.30 hm :ico_olaboga:
zjadłam 2 jajeczka na miekko i buleczke z serem popiłam sokiem z marchwi i ok :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość