donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 lut 2009, 10:07

witam :)
u nas nocka ok karmienie o 20, 3 potem o 7
no i mam jeszcze pytanie do mamusiek karmiacych butla :-) czy wy przepajacie czyms maluszki? slyszalam ze po butli mozna dac sie napic wody przegotowanej albo rumianku
ja daję herbatkę rumiankową albo z kopru włoskiego między karmieniami, ale nie między wszystkimi, zależy jak dziecko chce no i jak jest w domu gorąco to wiadomo, że mu chce się pić

[ Dodano: 2009-02-26, 09:09 ]
cos sie dzieje z moim maluszkiem. chwilke lezy spokojnie a zaraz wielki placz i wymachuje nozkami i sie prezy... to chyba kolka czyzby tak szybko i wczesnie zaatakowala? :ico_placzek:
ga:
jeśli był najedzony to to na pewno kolka

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 lut 2009, 10:13

witam ja z rana..dzis ide do przychodni moze uda mi sie porozmawiac z lekarka o tym sluchu b spac przez to nie moge :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 lut 2009, 10:48

plum :-)

to ja juz na spokojniej, pokarmiony Chłopiec i drzemie sobie :-)
u nas nocka ok karmienie o 20, 3 potem o 7
noo, mój też rekordy zrobił, pojadł o 19.30 podziczył się troszkę i jak padł koło 22 tak wstał o 1.30 :-) potem o 5 i przed chwilkę skończył jeść :-)
dzis ide do przychodni moze uda mi sie porozmawiac z lekarka o tym sluchu b spac przez to nie moge :ico_placzek: :ico_placzek:
noo, czekamy na wieści :-)

Jedwabna, może być, że już kolki :ico_olaboga: a może to tylko chwilowe?? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

26 lut 2009, 10:51

witam

u nas nocka w miare usnela o 21 i spala do 1:30 a potem nie mogla zasnac wiec wzielam ja do siebie i pobudka o 6 a teraz placz bo mala kopy nie moze zrtobic

a ja nie moge zrobic nic w domu ta depresja moigla by juz sobie ode mnie pojsc no!

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

26 lut 2009, 11:46

jeśli był najedzony to to na pewno kolka
no wlasnie byk najedzony :ico_olaboga: rany a tak sie biedny meczy i placze jak nie wiem...tak mi go zal ze szok a nijak nie moge mu pomoc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dzis ide do przychodni moze uda mi sie porozmawiac z lekarka o tym sluchu
czekamy na dobre wiesci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
może być, że już kolki a może to tylko chwilowe??
no wszystko o tym swiadczy ze kolki.mam nadzieje ze chwilowe, ale z tym to roznie jest. moja sasiadka caly rok sie meczyla i to w dzien i w nocy z kolka u swojej coreczki tylko ze ona to ma cala armie do pomocy. mame,2 siostry a jak moj maz wyjedzie to zostane sama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

dzisiaj idziemy do pediatry z wynikami badan i wogole chcialam sie jej wszystkiego wypytac o ta kolke tez

bo wydaje mi sie ze odkad zaczelam karmic butla to sie pojawily. od wczoraj sciagam swoj pokarm, podgrzewalam i mu dawalam. zamiast sztucznego mleka. moze mu przejdzie, ale nie wiem na ile mi tak cycki wytrzymaja z produkcja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 lut 2009, 11:51

bo wydaje mi sie ze odkad zaczelam karmic butla to sie pojawily. od wczoraj sciagam swoj pokarm, podgrzewalam i mu dawalam. zamiast sztucznego mleka. moze mu przejdzie, ale nie wiem na ile mi tak cycki wytrzymaja z produkcja :ico_olaboga:
noo, może być, że po sztucznym, bo jest trudniejsze do trawienia... a wiesz, jak będziesz ściągała i nawet teraz przy nawale więcej i mroziła to może Wam długo posłużyć... moja koleżanka nie mogła piersia karmić, ale ściagała pokarm i tak 5 miesięcy karmiła swoim mlekiem podawanym z butelki :ico_sorki:

noo, ja tak z doskoku, bo mały gada do mnie z leżaczka :-) i zaraz idę na pocztę, bo list od mamy przyszedł z prasą dla Norberta :-) noo a potem już będą teściowie, Krzysiek tylko ich przywiezie i wraca do pracy, więc juz sama będę na placu boju :ico_olaboga:

chciałam Wam pokazać, jak Alek odkrywa swoje piąstki :-) i kto go pilnuje :-D
Obrazek

miłego dzionka Kobietki :-) zajrzę, jak będzie chwila :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

26 lut 2009, 11:53

zajebiszcza fotka :-Dananke,

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 lut 2009, 11:56

chciałam Wam pokazać, jak Alek odkrywa swoje piąstki :-) i kto go pilnuje :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niezła ma obstawe :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

26 lut 2009, 12:03

może być, że po sztucznym, bo jest trudniejsze do trawienia
tak wlasnie myslalam, dlatego zaczelam sciagac swoje mleczko i mu dawac.zobaczymy dzisiaj wieczorem czy znow zaatakuje brzydka kola :ico_zly:
moja koleżanka nie mogła piersia karmić, ale ściagała pokarm i tak 5 miesięcy karmiła swoim mlekiem podawanym z butelki
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
sama będę na placu boju
hehe powodzenia :ico_sorki:
fotka pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ma ladna czuprynke...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

26 lut 2009, 12:05

tak wlasnie myslalam, dlatego zaczelam sciagac swoje mleczko i mu dawac.zobaczymy dzisiaj wieczorem czy znow zaatakuje brzydka kola
wiesz to raczej nie ma znaczenia ja jak podawalam tylko swoje mleko tez mała sie nie mogla zalatwic a po sztucznym wrecz odwrotnie wiec ja juz sama nie wiem wlasnie tez mamy teraz z tym problem bo 2 dzien kupki nie robila a widze jak sie meczy;/ ja np karmie i butla i cycem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości