Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

22 lut 2010, 20:49

Isiawarszawa no właśnie ta nasza poczta polska o kant stołu rozbić z tymi paczkami. Niestety 3 tygodnie to raczej już minęły :-/ więc mleczko jednak się zmarnowało szkoda :-/
Ja jestem sobie u mamy i odpoczywam chociaż jakoś tego nie czuję bo zmęczona jestem że szok ;-) no ale cóż przynajmniej nie denerwuję się na mojego męża.
magduś81 za 5 miesięcy maluszków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Odnośnie kupki to moja od 3 dni je marchewkę ze słoiczka i codziennie robi jak na razie kupkę i to taką fajną i na dodatek 2 dni temu zrobiła dwie w ciągu dnia jedną rano a drugą świeżo po kąpaniu myślałam że normalnie małą terrorystkę uduszę nie mogła ona jakoś przed kąpaniem ??? A tu ona po kąpaniu fajnie siedziała sobie w bujaczku i tu nagle jak zaczęła stękać i w ogóle to szok ;-)
Ja jak na razie nie mam takich problemów z małą i nie jest chora oby jak najdłużej ;-)
Dobra uciekam kochane kąpać moją terrorystkę bo już czas i mam nadzieję że padnie tak jak wczoraj i zaśnie o 21 i będzie spała do rana z małymi przerwami na jedzonko.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

22 lut 2010, 21:29

Moje Kluchy spią pięknie!! Ja wreszcie odgruzowałam kuchnie i jem kolacje :ico_brawa_01: nareszcie!!!
Isia mojemu mężowi rączki już dawno przyrosły do tyłka i ciężko mu siadać bo przeszkadzają!! On nic ostatnio nie robi bo przecież pracuje!! Koszmar :ico_placzek: ja padam na twarz ale nie będe narzekać bo moje szczęścia dają mi duuużo siły (tak do 17 godz. bo jak się kawy nie napije to moge głową w stół)
spała do rana z małymi przerwami na jedzonko
:ico_brawa_01: a jak wogóle idzie wam zasypianie????

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

22 lut 2010, 23:57

magduś81, ja mam to samo ze swoim. Przychodzi wielce zmeczony i ma wszystko gdzies. Ja nawet nie mam kiedy sie uczyc. :ico_placzek: Myslalam ze sie poucze wieczorem , ale Julka mi nie dała. Az wreszcie zasneła.

Moja juz tez przesypia ladnie noc. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

23 lut 2010, 09:39

Dzień dobrek :-D
ja już nie śp :-D ię od 5.30, bo dziś było polowanie z kubeczkiem na siusiu :-D i nawet się udało. Mam nadzieję, że wynik będzie dużo lepszy od ostatnich :ico_noniewiem: W ogóle to muszę poprsić pediatrę o zmianę mleka na bebilon, bo Zosia odrzuciła już całkiem nutramigen. Dobrze, że mogę ją chociaż cycusiować. Jednak chyba niebardzo się najada, bo wisi cały dzień na cycu i ciągle głodna, rzuca się później na butelkę, ale jak poczuje nutramigen, to pluje :ico_placzek: Trzeba zmienić leczko koniecznie, bo przecież nie zagłodzę dziecka :ico_olaboga:

Magduś81 3 świat z tymi facetami. Choć muszę powiedzieć, że u mojego mała poprawa :-D Coraz częściej zajmuje się Zosią i nawet mi powiedział, że zazdrości mi tego, że cały dzień jestem z Zosieńką... zobaczył, że mała tuli się do mnie i cieszy się, gdy mnie widzi i pewnie zrozumiał, że musi jej trochę czasu poświęcić.


emikaw85 jak tam katarek u Julci? Jest już lepiej?

Bigottka no właśnie - jak idzie usypianie?

[ Dodano: 2010-02-23, 08:41 ]
coś sobie przypomniałam - jak dziś polowaliśmy około 40 minut na siusiu, to Zosia zrobiła tacie na rękę kupkę :ico_smiechbig: ale się zdziwił :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

23 lut 2010, 11:13

Hej :ico_haha_02:

Nie dawno wstałyśmy jak nigdy :ico_szoking: A Jule karmiłam 2 razy w nocy :ico_szoking: o 24 i o 6 rano. Nawet kupke zrobiła.

Magda33, A z katarkiem juz lepiej. Mniej kaszle. Zosia :ico_brawa_01: za kupke na tausia :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 lut 2010, 11:16

Witam Kochane!!!!
Ja juz po spacerku - teraz jem dietetyczne sniadanko i zaraz lece do agencji zaplacic za przedluzenie umowy - ale zrobilo sie czarno i szaro i czuje ze nas z Nicola zlapie deszczyk :ico_noniewiem:

Co do mezusiow to u mnie bez zmian - Tomus przychodzi do domu i zajmuje sie mala - jak on to mowi musi sie nacieszyc .... takze ja mam netka herbatke kapiel pelen luz - zyc nie umierac - a w niedziele np w sumie caly czas jestesmy wszyscy razem takze nawet nie wiem kto sie mala zajmuje chyba my wszyscy heheh,

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

23 lut 2010, 11:25

U mni tez szaro. Deszczyk pada.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

23 lut 2010, 11:54

Dzień doberek
Wpadam się tylko przywitać i śmigamy na spacerek!!!
Moja juz tez przesypia ladnie noc
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zosia zrobiła tacie na rękę kupkę
:ico_brawa_01: dla Zosi haha już sobie wyobrażam jego mine :-D

Miłego dnia wpadamy później. Moze jekies zdjęcia wstawie :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 lut 2010, 15:59

u nas na cale szczescie zapowiadaja ostatni tydzien opadow i do nastepnego tyg juz ma byc wiosna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

23 lut 2010, 16:56

My już po cudownym spacerku obiadku i mnie napadła ochota na faworki. Zagniotłam ciasto i czekam aż dziabgągi zrobią sobie dżemeczke i zaczne smażyć!!!

A dzisiaj milutki spacerek z Madzią :ico_brawa_01: oby tak częściej!!!!!
tyg juz ma byc wiosna
normalnie u nas jak by czuć wiosne tylko że ta paskuda zo=ima może jeszcze nas napaść więc jeszcze nie ma co się cieszyć!! Wam to fajnie Sabcia że macie szybciej wiosne!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości