Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

22 gru 2012, 20:11

brodzikowa....wow wow wow .. oby tobyla wymarzona dziewczynka &&&&&&& :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

DZIEWCZYNY az sie cala trzese ... wlasnie odkrylam ze moj szwagier (brat T.)na 99,9 % zdradza swoja zone ... ta ktora urodzila 1.5 miesiace ich pierwsze dziecko .....nikt o tym nie wie ..tylko ja....nie moge powiedziec jak sie dowiedzialam poprostu sie dowiedzialam .. co robic ???? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

22 gru 2012, 23:20

kingoza, chyba bym z nim porozmawiała..

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

23 gru 2012, 23:50

witam
brodzikowa trzymam kciukasy aby sie udało :ico_haha_02:

kingoza co postanowiłaś w tej sprawie zrobic?? Ja też bym na początku to najpierw z nim bym porozmawiała.

jak u was przygotowania do Świat??? U na wszystko już gotowe :-) . Moj mąz jak zwykle okazał sie nieoceniony!!!!!

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

24 gru 2012, 00:04

ale z dobrychy wiesci:) to czuje ze jestem w ciazy....bd robic Test w SWieta;)
Powodzenia :-D
jak u was przygotowania do Świat??? U na wszystko już gotowe :-)
U mnie raczej też :-D

Teraz czytam sobie "Język niemowląt" - ciekawa :-D

Wesołych Świąt dla Wszystkich :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

24 gru 2012, 10:39

Kochane.. Wesolych I Rodzinnych Swiat ... Pogody ducha I mnostwa prezetow od Swietego Mikolaja oczywiscie :-D

A co do sprawy mojego szawga,, narazie nic nie bede robic,,, nie chce nikomu niszczyc Swiat :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

24 gru 2012, 13:22

Zdrowych , pogodnych i wesołych Świąt:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

24 gru 2012, 13:43

Brodzikowa, widzę suwaczek jest, więc i II kreski wyszły, tak?
zapraszam do nas na wiosna-lato ;-) i życzę córeczki.

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

24 gru 2012, 17:29

Brodzikowa, widzę suwaczek jest, więc i II kreski wyszły, tak?
zapraszam do nas na wiosna-lato ;-) i życzę córeczki.

DZISIAJ o 7 RANO!! Wyszyly 2 KRESKI!!!!! :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ps; M. jeszcze nie wie......jutro rano sie dowie...albo wieczorkiem musze cos przygotowac bo to moja OSTATNIA!! ciaza!


ale sie ciesze....:) rany....

Dziekuje za gratulacje;)

Kingoza-to niezle jaja.....lepiej narazie nie niszcz Swiat!! a pozniej...trzeba bd pomylec czy powiedziec czy nie....

i zyczonka
W mieście Betlejem
Jezus się rodzi,
Niech się Wam najmilsi,
Najlepiej powodzi



buziaczki!!

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

25 gru 2012, 13:09

Brodzikowa super gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby byla coreczka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

a co do szawgra ... to jego kochanka doskonale wie o tym ze, jest zonaty ... :ico_szoking:
dzis rano zdobylam jej numer tel.
pomyslalam sobie, zeby napisac jej smsa z komputera - tak zeby nie dowiedziala sie, kto do niej pisze- o tym, ze wiem ze ma romans z Nikosem I ze, powiem wszystko jego zonie ! ale nie wiem, czy to dobry pomysl !
powiedzialam tez mezowi o Nikosie I jej lasce, to jeszcze mial do mnie "pretensje", ze mam sie nie wtracac, ze TO JA (!!!!???what the nonono!!!???) rozwale ich malzensko, ze jezeli Aleka (szwagierka) chce sie dowiedziec ze maz jej przyprawia rogi niech otworzy oczy !! wiec boje sie, czy z tym sms'em nie bede miala przerabane jesli sie wyda .. ale z drugiej strony, jak widze ta moja naiwna szwagierke, ze oprawia swojego meza w zlota oprawke i mysli I mowi mi ze w zwiazku wazne jest zaufanie I o tym ze meza nie powinno sie kontrolowac bo, jak chce facet zdradzic to I tak zdradzi nawet zamkniety w domu , ja pier**** zal mi jej :ico_noniewiem: jaka ona jest slepa !!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly:
juz nawet zakomunikowalalm T. ze jesli sie dowiem ze, ma inna na boku to jego dni sa policzone to od razu wyskoczyl przestraszony : "ale ja nic nie robie" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

25 gru 2012, 14:19

Brodzikowa, wielkie gratulacje!
wątek czeka na ciebie i twój brzusio :-) Małgorzatka przynajmniej nie będzie sama czekała do konca sierpnia.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości