Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 sie 2007, 09:17

Ja dziś wybieram się na zakupki-kosmetyczne :ico_haha_01:

Nic tak nie poprawia mi humoru jak nowy kosmetyk-jestem uzależniona :ico_oczko:

Pogoda u nas zajefajna więc trzeba powolutku szykować się na spacerek...Jezu niedługo nogi mi odpadną od tego spacerowania!!!

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

10 sie 2007, 09:19

ladybird23 pisze:i na miasto bo musze dokupić stanik do nowej sukienki

No wyobraź sobie, że mam taki sam plan :ico_brawa_01: :-D

I zamówić torta bo jutro czeka nas wielkie wydarzenie 2 urodziny Miłosza !!! I muszę torta zamówić !!! :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

A kieckę pokażę jak przyjdzie.... słowo :-D

[ Dodano: 2007-08-10, 09:21 ]
kamizela, u nas się chmurzy, więc muszę Ulę zostawić z prababcią :ico_olaboga: i pędem wszystko załatwić... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

10 sie 2007, 09:32

kamizela, z tego co czytałam to Ty z dolnego śląska jesteś. Złotoryja to chyba tak bliżej Legnicy niż Wrocławia? dobrze kojarzę. Bo ja we wroclawiu mieszkam, a teściów mam za Bolesławcem, więc to tak mniej więcej w połowie drogi.

massumi, ja chyba właśnie większość rzeczy wezmę. Nie wiadomo jaka pogoda będzie, więc muszę i na ciepło i na chłodno ubranka spakować. Do tego zestaw do kąpieli (ręcznik, myjka, gąbka do wanienki, żółta kaczuszka bez której żadna kąpiel sie odbyć nie może), kosmetyki(ostatnio jak jechałam do rodziców to Ala miała większą kosmetyczkę ode mnie) no i duża paczka pampersów oraz oczywiście zabawki bez których Ala nie zaśnie. Nie wiem jak my się zmieścimy w naszą Fiestkę.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 sie 2007, 09:41

Ewcik zgadza się - ja mam do Legnicy 20 km, a do Wrocka 80 km- ale uwielbiam to miasto i mam w nim super ciotkę-chrzestą na ulicy Trzebnickiej :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 sie 2007, 09:43

Ja dopiero...ale cóż, no i przed śniadaniem nadal :ico_olaboga:
Ewcik no tak...ja bym się nie zmieściła do corsy...wózek, fotelik...ciuchy, pampersy i cały majdan... :ico_nienie: trzeba by przyczepę :-D
Massumi to niezłe zamieszanie jutro będzie! ja też chcę tort!
Ladybird23 dzięki! tak, rozjaśniłam, bo po ciąży mi tak ściemniały, że :ico_olaboga: wyglądałam jak w kasku...
Dobra, lecę...młoda się drze, usnąć nie może, J walczy ze śniadaniem i biega do Hani i już chyba :ico_zly: No to wejdę później, jak się uda
Bo na spacer to ja dziś raczej :ico_nienie: bo pada :ico_zly:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 sie 2007, 09:47

to i ja dzień dobry :-D humorek lepszy .. właśnie sobie uświadomiłam , że ja mam chrzciny z tydzień :ico_szoking: :ico_olaboga: ..zapomniaam..jakoś myslałm ze to za 2 .... kurna nic nie załatwione :ico_szoking:
ja juz tez kawusia ..i ten..małe ciastko :-D
mały gada do Pana Drzewa :-D i krzyczy teraz na niego - hyhyyhyh -

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

10 sie 2007, 09:57

kamizela, pracowałam na trzebnickiej :-D ja wrocławia nie lubię, tęsknię cholernie do Jeleniej góry gdzie spędziłam 4 cudowne lata studiów. Chciałaby tam wrócić, ale zdaję sobie sprawę że nie ma tam przyszłości.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 sie 2007, 11:01

babcia na szczeście wzięła wnusie na spacer...a co.. niech poswieci ostatni dzien urlopu dla Milusi.. :ico_oczko:
biore sie wycieranie podłóg, korzystając ze jestem sama, przynajmniej nikt nie naczłapie :ico_oczko:

apropos pakowania..mówicie ze nie zmiescicie sie do fiesty czy corsy???
no to ja bede miała wogóle problem, jak tu sie zmieścić do tico... :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 sie 2007, 11:22

Dzień dobry!!!!!!Ja jak zwykle chyba ostatnia mówię. Ale zanim ja się pozbieram, Karolka ululam, a jeszcze w między czasie kupsko zrobiliśmy przy usypianiu.

kamizela, ja w Legnicy upojne noce w schronisku młodzieżowym spędzałam, oj ale to były lata..........

A dziś u mnie pada więc mam w planach powyciągać ciążowe ciuchy i może coś na allegro wystawić, trzeba jakoś dorobić na tym macieżyńskim.
No i śmiesznych zdjęć musze poszukać na super wątek zborry :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 sie 2007, 11:32

hejka....
ja tez serdecznie witam ranne ptaszki
Maya spi powalona sloncem-byla przed chwilka z ciocia przed blokiem na spacerku usypiającym bo w domu zasnąć nie mogla...a na dworze skwar...wiec szybko wrocila spowrotem po zmruzeniu powiek :-D

Zborra....wiesz,obeszlo sie bez butli...mala zasnela na dobre a w nocy nazbieralo sie w cyckach i spoko,ale mleko jest juz w domciu na wszelki wypadek :ico_noniewiem:
Nowy wątek fajniusi...musze poszperac to moze cos znajde do kolekcji...

Cos mnie brzuch boli-pewnie malą tez bedzie....co ja znow zjadlam :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość