Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 sty 2008, 14:30

Hej ja zagladam na kwadransik, zaraz lece na lekcje. Nauka juz mi bokiem wychodzi a jeszcze jak wróce z lekcji to musze pozakuwac. Uczac sie na 3 kolosy na raz nie jestem tak naprawdę porządnie do żadnego przygotowana :ico_puknij: Ale co tam, niech minie weekend i odpoczywam. Nie będzie mnie 2 dni na tt prawie, bo jadę do rodziców. A w domu tez mam tyle roboty że nie wiem kiedy ja zwami poklikam :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

18 sty 2008, 14:48

Marta to będę trzymała kciuki jutro za Ciebie. Ale dasz radę.

A ja się wkurzyłam, bo dostała pieniądze z Zus-u,listonosz przyniósł, za 8 dni (od1 do8 stycznia) a dzisiaj jest 18, więc ciekawe kiedy następną kaskę zobaczę :ico_zly: No i jak opłacę rachunki na początku miesiąca???????

Normalnie można czegoś dostać :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 sty 2008, 14:54

spinka, niestety ale chorobowe tak bedziesz dostawać- za te okresy na jakie jest wypisane l4. w niektórych miastach potrafią jeszcze miec 1-2 miesiące poślizgu to i tak niezle ci płacą., moja kuzynka dostawała tak że np .w maju za koniec marca czy poczatek kwietnia :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-01-18, 13:58 ]
spinka pisze:Marta to będę trzymała kciuki jutro za Ciebie

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Pisemne mam w nosie ,boje się ustnego bo nie wiem czym ale czyms babie podpadłam i ostatnio jak odpowiedziałam całkiem niezle to dała mi 3.0 :ico_szoking: Nie dyskutowałam z nia bo nie chciałam jeszcze gorzej podpaść :ico_puknij: No i tym razem tematy sa gorsze wiec na peno nie odpowiem tak jak ostatnio, ale najwyżej bede sie kłócic, co mi zalezy :ico_oczko: Ubiorę bluzke podkreślajacą brzuch, może dla :ico_ciezarowka: nie będzie wredna :-D :ico_oczko:
Zmykam

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

18 sty 2008, 16:22

uczcie sie dziewczyny, trzymam kciuki :-D

Ja kilka dni temu dostalam chorobowe - za listopad :ico_noniewiem: wiec nie ma co marudzic, moze byc gorzej.. Nic nie napisze o ZUSie bo po co sie niepotrzebnie denerwowac.. CIekawe tylko jak ja bym sie z jakas oplata spoznila tyle czasu :ico_noniewiem:

Zaraz wybieram sie do fryzjera, bo zbieram sie juz ponad miesiac i jakos nie moge.. A wlosy mam jak strzepy poniszczone, straszne :ico_olaboga: Wiec bedzie ciecie. Mam nadzieje ze wysiedze na fotelu, bo kiepsko sie ostatnio czuje, jakies dusznosci mnie dopadaja i serce wali jak oszalale, okropne uczucie :ico_placzek: I brzuch twardnieje co chwile, tez mnie to denerwuje i jest nieprzyjemne, jutro zapytam lekarza od USG co on na to, przeciez biore caly czas Mg i Nospe.

Wiecie co.. Nie opanowalam sie i kupilam komplecik na Allegro :ico_haha_01: Glupia baba jestem, bo jak bedzie chlopak to sie nie przyda :ico_haha_01: Najwyzej dam kolezance :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

18 sty 2008, 17:11

Tuska pokaż co kupiłaś. A mnie to wkurzyło bo jak mi dowalą odsetki za kredyt studencki to ich (czytaj bank) :ico_zly: do Zusu odeślę Już nie wspomnę o docięciu telefonu itp. U mnie wszystkie rachunki na początku miesiąca są.

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

18 sty 2008, 19:15

taki:
Obrazek


kurde niezadowolona jestem z nowej fryzury :ico_placzek: nieladnie mi w niej.. mam nadzieje ze szybko odrosna

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 sty 2008, 19:43

Tuska, ale cudny komplecik, jak bedziesz miała faceta a ja babke to odkupie od ciebie :-D Tylko mi os sie zdaje że u mnie Patryk siedzi :ico_noniewiem: jak ogladam ciuszki na allegro to nie zastanawiajac sie klikam na chłopiece, więc może to intuicja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 sty 2008, 21:48

Hej :ico_ciezarowka:

Ja po ciężkim dniu nauki :ico_olaboga: Właśnie byłam odwieźc mojego miśka na kręgle. Ja z wiadomych przyczyn pójśc nie mogłam. :ico_placzek: Nam pozostaje wieczór z konstrukcjami budowlanymi (beleczkami), milutka perspektywa :ico_zly:
Chciałbym, żeby ten weekend minął jak najszybciej

Wiecie chyba dzidzia mi daje po pęcherzu, normalnie co chwila muszę siku :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-18, 20:50 ]
Tuska fajniutki ten komplecik :ico_brawa_01:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

19 sty 2008, 10:39

Tuska, ale cudowny ten komplecik :) super.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

19 sty 2008, 12:13

Cześć Dziewczynki.

Studentki trzymam za Was kciuki!

Tuska fajne ciuszki :ico_brawa_01:

A mnie coś brzuszek pobolewa, martwię się troszkę, taki dziwny, trudny do określenia ból, a właściwie uczucie dyskomfortu, sama nie wiem co z tym robić, chyba będę leżała, bo co innego mi pozostaje.

Tuska dzisiaj Twoje połowinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Z tej okazji coś słodkiego specjalnie Wam:
Obrazek

Oraz wielkie :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość