aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

04 cze 2008, 15:19

ale teraz juz wyrabiamy paszporciki zeby spokoj byl no i niewiadomo jak bedzie pozniej z kasa.
No racja,unikniecie kolejek i na spokojnie wszystko załatwicie.

JustynaiGabi, dawno Cię nie było.Przykro mi że Gabi zachorowała.Oby szybko przeszło.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 cze 2008, 17:39

JustynaiGabi, witaj

duzo zdroweczka dla gabrysi
i gratuluje chlopca juz chyba dawno wiedzialas ze bedzie synek??

jak sie czujesz?dobrze>

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

04 cze 2008, 21:16

Hej dziewczyny!
Dużo zdrowia dla Gabi!!! Oby szybko wyzdrowiała. Justyna możesz coś więcej napisać o tej chorobie? Jakie są objawy itd?

Jola jak ja Tobie zazdroszcze wyrabiania tych paszportów, ja nie mogę męża namówić od 2 lat żeby się z pracy zwolinł i żebyś razem poszli do urzędów. Szkoda gadać.

U mnie zdrówko podupadło, mam zapelnie strun głosowych i słowa z siebie wydobyć nie mogę :ico_placzek: :ico_placzek:

W ogóle jakiś smutny ten dzień, zmarła Agata Mróz, bardzo współczuję jej rodzinie :ico_placzek: :ico_placzek:

A i już dawno miałam pytać, które 3 latki idą we wrześniu do przedszkola? Bo mój chodzi od stycznia ale non-stop choruje :(

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 cze 2008, 09:57

ellepati, moja Julka od września idzie do przedszkola :ico_oczko: i właśnie boje się żeby co chwilkę nie chorowała :ico_noniewiem: niby nie jest dzieckiem które szybko łapie choróbska :ico_sorki:

dzień dobry...
zapraszam na :ico_kawa: ja za chwilkę znikam na magazyn liczyć ciuszki bo przysłżo prawie 5 tysięcy :ico_szoking:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

05 cze 2008, 11:06

Dzień dobry...
kwiatunio, to masz "troszkę "liczenia :-D

ellepati, ja nie zapisywałam Gabi do przedszkola, jako nieliczna w tym gronie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

05 cze 2008, 11:26

ja nie zapisywałam Gabi do przedszkola, jako nieliczna w tym gronie :ico_noniewiem:
bo masz tego farta, ze pracujesz w weekendy a mezu w tygodniu i w sumie nie potrzebujecie przedszkola :ico_oczko:
moja mala zas jest juz w przedszkolu (zlobku???) prawie poltora roku, zaczela od 1 lutego 2007, a od wrzesnia idzie do szkoly :-) dzis zlozylam juz podanie o stolowke i zajecia dodatkowe (tak jakby swietlica, ale w sumie tyle samo place jesli jest na swietlicy, czy jak ma zajecia typu dodatkowy angielski, zajecia psychomotoryczne czy sportowe) :ico_sorki:
JustynaiGabi, fajnie ze sie odezwalas, mam nadzieje ze gabi szybciutko zapomni o niemilych przejsciach no i gratuluje potwierdzenia plci synka :-D ciekawe, czy na nastepnym tez potwierdza, hihihiihihi, Beatce mowili ze dziewczynka a jest chlopak :-D

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

05 cze 2008, 11:30

bo masz tego farta, ze pracujesz w weekendy
No nie wiem czy to fart :ico_noniewiem: to przykre czasem jak widzę rodzinne spacery całych rodzin a ja kibluję w pracy.No ale tak wspólnie postanowiliśmy i nie ma co płakać.Są i dobre strony-cały tydzień jestem z dzieckiem.Tylko myślę czasem że może Gabi więcej by nauczyła się w przedszkolu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

05 cze 2008, 17:54

Oby szybko wyzdrowiała. Justyna możesz coś więcej napisać o tej chorobie? Jakie są objawy itd
już odpowiadam.... otóż choroba atakuje tkanki miękkie (migdały, śledzionę, wątrobę i serce).
objawia się wysoką gorączką (ale u nas w ogóle jej nie było). Tak skutecznie zawala migdały ze dziecko b ciężko oddycha podczas snu (bez kataru)....pierwszym zauważalnym objawem są migdały...ja to przegapiłam bo poza tym no i ciężkim oddechem nic innego nie było dziecko było wesołe.... ja zaganiana z pracą nie zauważyłam nic.... za co oczywiście dostałam porządny ochrzan od pediatry bo migdały miała takie wywalone że wyglądała jak chomik..... na szczęście antybiotyk i okład z sody podział i wszystko jest już ok.
co do przedszkola to Gabryśka chodzi od stycznia, ja jestem bardzo zadowolona, ona jeszcze bardziej. już się nie mogę doczekać kiedy do niego wróci....myślę ze jednak czerwiec posiedzi w domu....a co do chorób to chodziła czasem zasmarkana, raz siedziałam z nią w domu... ale w sumie nie jest źle, a rozwój... ogromny, tym bardziej że jest w nowiutkim przedszkolu gdzie nie ma grup więc ma i starszych kolegów i młodszych.... a przykłady do naśladowania ogromne..........
teraz mam trochę czasu to wreszcie pieluchy pożegnamy

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

05 cze 2008, 18:47

JustynaiGabi, wklej fote brzuszka :-) :-)

ja juz zbieram zabawki powoli i zmykam do domku :-)

lilo

05 cze 2008, 19:59

JustynaiGabi gratuluję synka!!!

Piotruś też od września idzie do przedszkola, mam nadzieję że i ja i on będzie zadowolony.

A to mój harleyowiec :-D

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość