Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

16 wrz 2008, 13:18

Jestem kochane. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dziękuje bardzo że tak się martwicie. Więc z brzuszkiem lepiej, nie ma juz takich kolek. Ale jesteśmy tylko na mleku. Wczoraj dostał jabłuszko, dziś dodam coś jeszcze zobaczymy. Do lekarza nie poszłam. Nie ma gorączki tylko katar i kaszel. Daje mu syropek i wapno oraz witaminki. W przychodni pełno bakterii nie będę go dodatkowo narażać no chyba że będzie gorączka. Dziś czuje się już lepiej. No i jest tata więc jest szczęśliwy. Poszli się teraz przewietrzyć na 15 minut. Mam nadzieję że już będzie lepiej.

Karolina2411, wszystkiego naj z okazji 100 :ico_tort:

tosia, espumisan używałam jak Tymonek miał kolki jak był malutki. Niestety nic mu nie pomagało nawet te kropelki. teraz kupiłam te bobotic i muszę przyznać że są dobre :ico_oczko: dzięki Kasiu.

osita, ciesze się że Carmen zadowolona ze szkoły. Szkoda tylko że ten łobuz innych terroryzuje :ico_zly: nie rozumiem takich rodziców :ico_zly:

Mnie na razie choroba nie bierze :ico_chory: tylko troche boli mnie gardło. Mam nadzieję że już tak zostanie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 wrz 2008, 13:19

Caro, a kto Tobie kazał wcinać garściami...? :ico_nienie: :-D Zjedz teraz coś kwaśnego, zneutralizuje słodycz :ico_haha_01: Na mnie to działa :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 wrz 2008, 13:26

Karolina napisał/a:
Szkoda, że brzuszka nie można w jakiś wózek włożyć i pchać przed sobą...
:-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D oj dobrze by było czasami.
Co do alkoholu, w ciązy nie piję ale czasami mam dużą ochotę zwłaszcza gdy czuję zapach piwa.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 wrz 2008, 13:28

Chętnie bym czasem zamieniła to niedobre wińsko na piwko...Echch... Jak się nie ma co się lubi......... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 wrz 2008, 13:29

Evik, super, że z Tymonkiem już lepiej i że obyło się jednak bez lekarza.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 wrz 2008, 13:38

Caro, a kto Tobie kazał wcinać garściami...?
no właśnie :ico_wstydzioch: :-D , ztym kwasnym to muszę spróbować, będzie łatwo bo dziś mam kapuśniak :ico_oczko:

dobrze, ze Tymonek juz lepiej :-) :-)
Mnie na razie choroba nie bierze tylko troche boli mnie gardło. Mam nadzieję że już tak zostanie
oby, w ciazy choróbska sa straszne :ico_zly:

no ja lece bo synus mi sie zbudził :-) i raczej na głodnego wyglada :-) , jak mamusia :ico_oczko: wiecznie głodna :-D

miłego popołudnia brzuchatki :-)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 wrz 2008, 13:45

S :-D macznego

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

16 wrz 2008, 14:16

Evik to dobrze ze Tymus ma sie lepiej :-)
Orzeszkowa popatrz na internecie na jakims forum to moze przeczytasz opinie o ginkach w W-wie :-)
Karola wszystkiego naj naj z okazji stowki:) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Dzis moj facet zabiera mnie do palmiarni-troche urozmaicenia :-) ,a potem do ginka jedziemy:),moze dowiem sie w koncu jaka jest plec :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

16 wrz 2008, 14:57

Już jestem- byłam u rodziców. Pierwszy dzień wolnego a ja im dla odmiany całą chałupę wysprzątałam - taki głupolek ze mnie że zamiast leżeć do góry brzuchemto zawsze sobie jakieś zajęcie znajdę a potem że niby zmęczona jestem - nie wiadomo czym... Ale co tam ... takie małe rzeczy a cieszą i mnie i innych więc :-)

No ale wróciłam i .... taaaraaam..... w skrzynce niespodzianka - paputki dla syneczka ktoś mi podesłał... Dzięki ciociu Karolinko!!!! Są przecudne. Jak opowiadałam o Tobie ciotka moim rodzicom to się nadziwić nie mogli że się takie rzeczy jeszcze na świecie zdarzają. Wielkie podziękowania jeszcze raz!!!!! No i :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_urodzinki: WSZYSTKIEGO NAJ!!!

Ewunia- super że Mały już lepszy i co najważniejsze nie ma temperatury - może wreszcie wyjdziecie na prostą. To teraz tylko uważaj na siebie bo skoro boli Cie gardło to żeby się jakieś cholerstwo nie przyplątało jeszcze :ico_olaboga:

Dobra ja tu gadu- gadu a u mnie w domciu palcem nikt jeszcze nie tknął więc czas wziąść się do roboty. Potem kąpanko i do lekarza. Odezwę się niebawem
P.S. Fajnie się tu u nas teraz zrobiło- nie? A co to będzie dalej jak nam się dzieci zaczną rodzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale będzie szał:)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 wrz 2008, 17:39

Magda83 napisał/a:
a potem do ginka
Magda to pisz koniecznie jak tam po wizycie, może dzidzi pokaże co ma między nożkami :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość