Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 lut 2009, 12:35

ja tam specjalistka nie jestem ale takie mieszanie mleka cycowego ze sztucznym tez chyba nie jest dobre dla takiego malucha..ale to tylko moje zdanie

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

26 lut 2009, 12:43

cześć dziewczyny :-D

ale dziś mamy piękną pogodę :-D
słoneczko cudnie świeci :-D
tylko ta chlapa, najlepiej w gumiakach na dwór iść :ico_noniewiem:

wczoraj odstałam od męża kolegów z pracy takiego kwiatka za to , że urodziłam :-D
a mały dostał ubranka :-D takie malusie na 50 , fajnie bo tych praktycznie nic nie miałam, a we wszystkich mały się topił

ja dopiero wstałam i zjadałam śniadanko :-D
a mały jak wczoraj po kąpieli padł o 19.30 tak do tej pory śpi :-D oczywiście z 3 godzinnymi prze budkami na cyca :-D

ananka śliczna fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
smakują mu te piąstki :-D
a twoje dziecko to na prawdę wielkie :ico_szoking:
ja myślałam, że on taki masywny, ale ten rozmiar głowy normalnie :ico_szoking:
ja z ledwością wycisnęłam swojego 35cm
a 41 cm to na prawdę :ico_szoking: dla mnie
dobrze, że ci zrobili ta cesarkę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo bys się męczyła i męczyła, a niewiadomo czy rozwarcie by się powiększyło :ico_olaboga:

jedwabna i jak próbowałaś już swoje mleko podawać??
jest jakaś poprawa??
znam dziewczynę co rok czasu odciągała swoje mleko i podawała małej , a wiec na pewno długo będziesz mogła tak odciągać
a z resztą jak masz teraz nawał pokarmu to odciągaj i mroź , mleko w zamrażalce w temp -18st może stać pół roku

trzymam kciuki by się udało :ico_sorki:
a coś pisałaś o cofniętej bródce małego to co to jest??

marcia trzymam kciuki za badanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

26 lut 2009, 12:49

ja tam specjalistka nie jestem ale takie mieszanie mleka cycowego ze sztucznym tez chyba nie jest dobre dla takiego malucha
to sie nazytwa dokarmianie juz o tym mowilam lekarce ja bym po prostu w nocy nie spala po cycku moja budzi sie co godzine, ja ide 2 marca do lekarza i chyba powstrzymam laktacje chociaz sama nie wiem bo coraz mniej jej jest i dobrze bo jednak nie przepadan za karmienierm piersia tzn w dzien mi jest to obojetne ale w nocy tragedia....

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 lut 2009, 13:52

ja zrobiłam pranie, byłam w mieście na zakupach i pesel synka odebrać.
coś mnie głowa pobolewa, ta pogoda jest beznadziejna

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

26 lut 2009, 14:11

mój mały wstaje ok 24, 3 i 6.

jedwabna, kilka moich kolezanek sciagało i podawało swój pokarm, niektóre 3 m-ce inne do roku. wiec do zrobienia.

ananke super fotka - jakie mały ma włoski długie :ico_szoking: i fajna fryzurka :ico_brawa_01:

ja pospałam z małym do 10,30, postanowiłam sie troche oszczędzać bo strasznie zmęczona chodze a wszystko przez to że za szybko chciałam do zwykłego trybu wrócić i jak m z małą wychodzili a młody usypiał to ja motorek w tyłek i sprzątanie, prasowanie, pranie, w międzyczasie gotowanie..musze chyba zwolnić troszke tempa bo czuje że organizm strajkuje (zmęczenie, bóle głowy i wogóle)zobaczymy czy sie uda bo ja z tych co lubią jak wszystko zrobione i dopiero usiąść można (czyli nigdy :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

26 lut 2009, 14:26

czesc my juz po wizycie w szpitalu
Mała nadal robi zielone kupy i mamy ją obserwować. Troche przytyła ale powinna dobic do wagi urodzeniowej. Wychodzi na to ze chyba sie nie najada moim pokarmem i chyba ja bede musiała dokarmiac :ico_placzek: a podobno ja dziecko je z butelki to potem juz nie chce cycusia.
Troche mnie to juz wszystko stresuje i dobrze ze moj P jest i i bardzo pomaga bo juz by mnie chyba depresja jakas wzieła.

[ Dodano: 2009-02-26, 14:33 ]
cos sie dzieje z moim maluszkiem. chwilke lezy spokojnie a zaraz wielki placz i wymachuje nozkami i sie prezy... to chyba kolka czyzby tak szybko i wczesnie zaatakowala? :ico_placzek:
podobno jak sie karmi z butelki to wtedy dziecko moze ciagnac powietrze i stad kolki
nam pani pediatra poradziła kupic espumisan i 2-3 kropelki rozpusci w łyzeczce wody i dac przed jedzeniem, mozna delikatnie ze strzykawki

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

26 lut 2009, 14:58

ja tam specjalistka nie jestem ale takie mieszanie mleka cycowego ze sztucznym tez chyba nie jest dobre dla takiego malucha
a my wlasnie po wizycie u pediatry i kazala karmic tak dalej tzn mieszac moje odciagniete mleczko a jak za malo to dokarmic butla :-)
i jak próbowałaś już swoje mleko podawać??
jest jakaś poprawa??
nom podaje caly czas, ale to bez roznicy czy mleczko jest butelkowe czy z piersi. dzisiaj pediatra powiedziala ze wiekszosc dzieci ma kolki zaczynajace sie kolo 3 t.z. i trzeba to po prostu przetrwac. nam np te kropelki co mamy Esputicon nic nie pomagaja :ico_zly:
jak masz teraz nawał pokarmu to odciągaj i mroź
no wlasnie nie mam tak duzo. jednorazowo najwiecej moge odciagnac kolo 60 ml i to nie za kazdym razem, wiec nie ma rady dokarmiac trzeba
a coś pisałaś o cofniętej bródce małego to co to jest
no po protu ma taka brodke nie na rowni z usteczkami tylko troszke do tylu.nie wiem czy na zdjeciach to widac :ico_noniewiem: ale jak przyjda zabki to ponoc ma sie to wyrownac
kilka moich kolezanek sciagało i podawało swój pokarm
tak zrobie bo przeciez mleczko mamusi jest najcenniejsze dla takiego brzdaca. zobacze jak dlugo dam rade :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

26 lut 2009, 15:01

nam pani pediatra poradziła kupic espumisan i 2-3 kropelki rozpusci w łyzeczce wody i dac przed jedzeniem, mozna delikatnie ze strzykawki
ja daje prosto do buzi 3 kropelki 3 razy dziennie. pediatra mi powiedziała że można pokarm na łyżeczke spuścić i z tym dac.

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

26 lut 2009, 16:14

manenka, sto lat dla Michaela :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 lut 2009, 16:36

pesel synka odebrać.
ja sie zastanawiam czy mi nie podadza telefonicznie..
a my wlasnie po wizycie u pediatry i kazala karmic tak dalej tzn mieszac moje odciagniete mleczko a jak za malo to dokarmic butla :-)
no mowiałm ze nie ejstem specjalistka wiec sie nie znam :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-26, 15:37 ]
a my dostałysmy skierwanie na badanie słuchu-pani doktor stwierdzila ze lepiej przebadac jak mnie cos niepokoi zebym bya spokojna..ale oczywiscie termin ma dopiero na 23 marca..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość