Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

Re: nie palę kto ze mną?

06 paź 2012, 21:43

magda powodzenia
dziekuje :-)
my z moim M. rzuciliśmy w naszą rocznicę ślubu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już prawie miesiąc bez papieroska :-D
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: nie palę kto ze mną?

09 paź 2012, 11:01

A więc istotna jest motywacja. Sądzę też we dwoje trochę łatwiej rozstać się z papierosem. Jakaś forma wzajemnego pilnowania się czy nawet współzawodnictwa.

Awatar użytkownika
MonikaKosmyk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2012, 04:01

Re: nie palę kto ze mną?

15 lis 2012, 04:51

Ja na szczęście na palę, ale moje koleżanka ostatnio rzuciła papierosa w tydzień, dzięki mojemu koledze

Koleżanka przeczytała książkę Allen Carr - "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie."która podobno jest tak napisana, że po przeczytaniu, nie chce się już palić. Podobno bardzo skuteczne.
A to kilka ciekawostek na ten temat
Linki usuniete przez moderatora !

cytryna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 09 lis 2012, 09:45

Re: nie palę kto ze mną?

23 lis 2012, 15:31

Ja jestem anty, od zawsze :) i mam nadzieje że to nie ulegnie zmianie, mąż tez nie pali

Awatar użytkownika
beatanaj
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2012, 17:23

Re: nie palę kto ze mną?

13 gru 2012, 17:38

ja nie palę, mój mąż nie pali, chociaż jego tata ( mój teść) pali jak lokomotywa, mam nadzieję, że prośby wnucząt o rzucenie papierochów wkrótce poskutkują

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: nie palę kto ze mną?

04 sty 2013, 22:04

Magda i jak tam ? ja po krótkiej przerwie wiem wiem nie powinnam ale wróciłam do nałogu znowu podjęłam walkę i ponownie nie palę :-)

Awatar użytkownika
jolciaOch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 07 maja 2012, 22:36

Re: nie palę kto ze mną?

18 sty 2013, 20:31

Ja paliłam 5 lat, ale w zeszłym roku przestawiłam się na e-papierosa, czyli co by nie mówić dużo tańszą i z pewnością zdrowszą alternatywę dla normalnego fajka. Plusów e-palenia na pewno jest wiele, ja mogę wymienić chociażby: spore oszczędności, brak smrodu, petów, popiołu, śmierdzących popielniczek, itp. Co prawda wpływ e-p na zdrowie człowieka nie jest jeszcze przebadany całkowicie, bo to w sumie nowy produkt, ale dla mnie i tak jest to lepsze rozwiązanie niż wdychanie tych wszystkich trujących i rakotwórczych substancji, które są w normalnym papierosie. Więc jeśli ktoś naprawdę nie umie rzucić fajek bez żadnych wspomagaczy (jak ja), to e-papieros jest dobrym wyjściem. Oczywiście żeby odzwyczaić organizm od nikotyny trzeba systematycznie zmniejszać dawki w liquidach :)

kapelusznik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:26

Re: nie palę kto ze mną?

14 lut 2013, 13:00

ja paliłam 9 lat i rzuciłam dzięki e-papierosom. nie palę już prawe 2 lata i jestem z siebie napawdę dumna :)

Awatar użytkownika
kylegass
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2013, 15:58

Re: nie palę kto ze mną?

28 lut 2013, 16:09

Ech... ja już niestety nie. Nie paliłam w czasie ciąży, a teraz coraz częściej łapię za papierosa, oczywiście ograniczam się mocno, z powodu małego dziecka, ale pewnie i tak za jakiś czas znowu w pełni wrócę do swojego nałogu.

Awatar użytkownika
jolciaOch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 07 maja 2012, 22:36

Re: nie palę kto ze mną?

11 mar 2013, 01:19

kylegass to niedobrze. Dla dobra dziecka powinnaś jednak rzucić. Nie będę namawiać akurat Ciebie na e-p, bo w ciąży nie powinno się w ogóle palić, nawet tych elektronicznych fajek. Postaraj się znaleźć w sobie siłę, żeby potem nie żałować... Wszystkim innym jednak, tym, którzy nie mogą rzucić zwykłych tytoniaków bez wspomagaczy albo po prostu chcą palić taniej wygodniej i zdrowiej elektronicznego dymka polecam zdecydowanie.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość