Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

06 sie 2011, 10:43

Maja w nocy sika jeszcze dużo :/
o ile wyjsc z domu mogę bez pampersa, bo wózka już prawie nigdzie nie biorę
jak już to rowerek
to na noc sie jeszcze boje bo co rano pampers mokry :ico_olaboga: a nawet przesikuje czasami :/
w nocy nic nie pije :ico_nienie: ani mleka, ani kaszki ani wody ani soku- nic nie dostaje :ico_nienie:

ale chyba wreszcie sie zdecyduje i załoze jej te podkłady do przewijania pod przescieradło :ico_sorki: materaca nie zasika :ico_sorki:

raz kozie śmierć :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

06 sie 2011, 11:25

w nocy nic nie pije
a Zuzia pije przez noc i to bardzo duzo
niestety kubus idzie u nas litrami
przez noc potrafi wypic cała duza butelke :-/ oczywiscie jak jest goraco :ico_olaboga:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 sie 2011, 11:26

izuś_85, dokładnie, spróbuj i już:):):)
A moja pije bardzo dużo w nocy nawet 2 kubki na noc i dopirto zdażyło sie nasiusiać do łóżka 2 razy

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

06 sie 2011, 11:34

ale chyba wreszcie sie zdecyduje i załoze jej te podkłady do przewijania pod przescieradło
mi sie wydaje ze tutaj tylko proba
jak jej bedzie przeszkadzac spanie w mokrym lozku to zrozumie ze lepiej na kibelek
bo jak inaczej nauczyc dziecko zeby sie budziło w nocy? nie wytłumaczysz tego przeciez... chyba...

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

07 sie 2011, 10:51

moja juz odpieluchowana,i zauwazyłam ze jak jest zestresowana to popuszcza w majty a tak to jest ok,w nocy wogóle nie siusia z rana sama na nocnik leci,długo to trwało ale takze pediatra nam mówiła że powodem jest pobyt w szpitalu i stres jaki przeżyła :ico_noniewiem:

[ Dodano: 07-08-2011, 10:55 ]
ramonka, tez nie mozna powiedziec,ze matce dac w łeb i tp,bo jesli ktos czegos nie przezył to nie ma prawa oceniac,mój syn nie miał dwóch lat a juz siusiał na nocniczek :ico_oczko: ,ale takze nie było z nim takich problemów zdrowotnych.Jagódka swoje przezyła,i dlatego tak jest a nie inaczej,nie poddawałam sie i sie udało,pózno bo pózno ale jest dobrze ,zreszta kady ma swoje zdanie,takie jest twoje a takie moje i koniec tematu :ico_oczko: chyba jak każdy mam prawo sie wypowiedzieć w danym temacie,po to jest forum :ico_oczko:

[ Dodano: 07-08-2011, 10:58 ]
i to niebyło moje lenistwo ,ani jakas wygoda,bo będąc samotną matką dwójki dzieci mając alimenty,raczej nie było mi na rękę bieganie co chwila po pieluchy dla dziecka :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

07 sie 2011, 11:42

karina22, dlatego ja pisałam, że jeżeli dziecię nie wymaga specjalnej troski - a u Coiebie jak teraz piszesz wynikło to z innych przyczyn, nie tylko, bo się nie chciało odpieluchować - a takich matek niestety też jest wiele, dziecko w pełni zdrowe a 4-5 lat i w pieluchach biegają - wtedy to jest lenistwo niestety i wygoda.
a mała już zdrowa mam nadzieję???

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

07 sie 2011, 11:48

elibell, u nas nie tyle konkretna choroba a stres,często chorowała mimo iż karmiona piersia bardzo długo,problemy z krztuszeniem mielismy,czeste wymioty,pare razy zabierana do szpitala,tam tez swoje przezyła,do tego doszedł mój rozwód z jej tatą którego bardzo kocha i tak to sie skumulowała,a uczylismy nocnikować juz odkąd rok skończyła.Niedawno tez doszła infekcja pęcherza ale juz jest ok.

Gdyby miała to być moja wygopda to musiałabym niezle zarabiać :-D ,bo każdy wie że pieluchy tanie nie są :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 sie 2011, 22:56

to na noc sie jeszcze boje bo co rano pampers mokry :ico_olaboga: a nawet przesikuje czasami :/
a próbowałaś ją sadzać po śpiączku na nocnik? :-) Ja tak robiłam i się sprawdzało.
a Zuzia pije przez noc i to bardzo duzo niestety kubus idzie u nas litrami
uważaj ze słodkimi napojami, lepiej żeby napiła się w nocy wody, bo później może mieć próchnice.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

08 sie 2011, 09:27

ja mojej nie daje picia w nocy, jak juz chce to tylko łyka wody, sama wiem jaki pozniej jest niesmak po piciu w nocy sokow wiec wole małej tego nie uczyc, a jak wstaje w nocy to raczej na siku :ico_sorki:

co do kubusia to moja nawet nie wiem jak smakuje :ico_wstydzioch: jakos sie zrazilam bo mój syn po nich wymiotował, wiec mala ma sok jablkowy rozcienczony dodatkowo z woda

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 sie 2011, 11:10

karina22, nie twierdzę, ze u ciebie to wina tylko i wyłacznie lenistwa
ale zazwyczaj tak jest...
ja widzę matki ktore przychodza na dwór z 3 letnim dzieckiem i jak zaczyna cos marudzic to ta mu smoczek w buzie zeby cisza była :ico_olaboga: rece mi opadaja
tak samo przykłada mamy ktora ma coreczke juz ponad 3 letnia i uwaza ze mała jest w pieluchach bo nie umie wołac :/ no ale jak jej nikt pieluchy jeszcze nie zdjął ? licza na to ze ona zrozumie ze jak chce siku to powie i wtedy jej sciagna..
no rozne sa przupadki :-/
uważaj ze słodkimi napojami, lepiej żeby napiła się w nocy wody, bo później może mieć próchnice.
doskonale zdaję sobie z tego sprawe, jednak Zuzia nie chce wody za nic w swiecie.. :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość