Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

17 mar 2007, 18:58

karolas, qunick, duzo zdrowka dla Was :)

asiam_26, No wlasnie u mnie tez byla pani dr ale nic nie przepisala a ja ide do niej po 6 tyg a Patryk juz skonczyl 3 tyg, chyba do niej zadzwonie albo poloznej zapytam.
Mi tez szwy jeszcze troche wystaja i najgorzej boli a raczerj ciagnie jak juz rana jest zagojona a sa szwy.
My dzis bylismy na pierwszym spacerku juz myslalam ze na niego nie pojdziemy bo od rana padalo ale sie troche poprawilo i wyszlismy na pol godzinki i az do teraz Patryk spi hihi a i z wozeczka jestem zadowolona, skretne kola sa super!

A dzis nasz Patrus ma swoje pierwsze imieninki :ico_brawa: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 mar 2007, 19:42

Dziękuję za życzenia powrotu do zdrowia - idzie ku lepszemu :ico_haha_02:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 mar 2007, 20:02

Lutowianki Dziś na usteczkach mojego Wojtusia po raz pierwszy pojawił się świadomy uśmiech ... ale się ucieszyłam z tych dziąsełek, które się do mnie szczerzyły ... :one: :520: :DD :597: :597: :593: :723: Radocha, że aż hej !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mamcia Ej ... czy ty wiesz, że im częściej uszka czyścisz z woskowiny, to tym więcej się jej produkuje !!! Przestań czyścić uszyska, bo sobie słuch uszkodzisz kobieto! Zobaczysz, że im mniej będziesz czyściła uszy patyczkami to mniej będzie się jej wydzielało tyj woskowiny! A poza tym, to te patyczki nie czyszczą tylko wpychają wosk do środka ucha i jest jeszcze gorzej!

Mirell Ten żel to Durex Play ... dość dobry ale jak się skończy a dalej to samo będę miała to inny kupie!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 mar 2007, 21:58

Iwona77, dla Patryczka wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych imieninek

Asiam ja jeszcze mam szwy, mialam ich 17 chyba i te na posladku to juz sie rozpuscily, ale w srodku to jeszcze są i nie wiem kiedy zejdą :ico_olaboga:

A mi doktorka nic nie mówila o witaminie D.

Wiecie , mam dziwną polożną, czy może mi tylko sie wydaje,
przychodzi co tydzien, prawie nie spojrzy na malego, tylko zapyta czy wszystko dobrze i idzie sobie. Czy wasze tez tak sie zachowywale? Mytslalam ze trzeba rozebrac maluszka, zeby ona spojrzqala, czy wszystko dobrze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
skaleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:17

18 mar 2007, 10:33

Hekkate, ja na allegro znalazlam ramke do zdjecia z glinka na odcisk.Zastanawiam sie czy nie kupic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 mar 2007, 10:52

Hekkate, ale fajne zdjecie :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

18 mar 2007, 13:04

DZIEWCZYNY dzieki za zyczenia powrotu do zdrowia, przydadzą sie bo narazie jest bez zmian na lepsze i cały czas utrzymuje mi sie wysoka temp. nawt mam 39temp i wszystko mnie boli. Czy wiecie moze co mozna brac jak sie karmi bo ja biore tylko rutinoscorbin i paracetamol na temp. bo antybiotyk odpada ale moze znacie jeszcze cos jakis specyfik?-ratujcie biedną karolcie bo umieram i jak sobie pomysle jakie gorce mleczko mała musi dostawac to az mi słabo ale musze ja karmic mimo tej temp. zeby przeciwciała dostała jak ja jestem chora i zeby nie zachorowała tez czasem o rajusku oby nie bo ona jets teraz osłabiona po tym piatkowym szczepieniu tez ale na szczęsie jej juz temp. minęła dobre chociaz to.
Jak mama chora to dzieci nie mają nic ze mnie,energie całą straciłam i nawet nie mam siły z łozka sie zwlec po tabletke taka jestem albo mokra albo mam mega dreszcze wiec uciekam juz bo nie daje rady :(,trzymajcie sie cieplutko papaski

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

18 mar 2007, 13:41

hej dziewczyny a ja już ledwo zipię- cały tydzień jestem z Joasią i pieskiem sama, w dodatku miałyśmy maraton po różnych lekarzach i okazało się, że mała ma zaburzenia neurorozwojowe :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a myślałam, że ta wizyta u neurologa będzie tylko taka oględzinowa (ze względu na moje za wysokie ciśnienie w ciąży) i zakwalifikuje Joaśkę do szczepień zwykłych albo tych skojarzonych a tu pani neurolog skierowala nas na usg głowy przez ciemiączko, na pobranie krwi (cytomegalia i toksoplazmoza) i moczu - to było straszne mała tak się darła i do dziś ma wielki siniak na rączce, a na końcu na rehabilitację, no i zwolniła małą w ogóle ze szczepień, żeby jej nie zaszkodziły i byłyśmy tylko naszczepieniu wzwb. prawie 2 dni spędziłyśmy w szpitalu. :ico_noniewiem: potem w piątek odebrałyśmy te wszystkie wyniki, no i ta lekarka dała nam skierowanie na te szczepionki, które normalnie są płatne, ale że to zleca neurolog wtedy się nie płaci - ale teraz to dopiero za 4 tygodnie możemy szczepić po tym wzw. A na rehabilitację terminy są dopiero na czerwiec więc można się załamać - ale mam co tydzień dzwonić bo może wcześniej się jakieś miejsce zwolni :ico_puknij: a z panią neurolog mamy się spotykać co miesiąc aż mała zacznie ładnie chodzić :ico_szoking:

Hekkate ja Joasi zrobiłam odciski rączek i stópek jak miała tydzień, a odcisnęłam je w masie solnej i wyszło super - teraz jak patrzę na te łapki to nie mogę uwierzyć, że takie były maleńkie :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

18 mar 2007, 19:39

Magdzinka, zycze Joasi duzo zdrowka :ico_buziaczki_big:
fajne te stupki musze tez takie zrobic Kubuniowi :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-18 ]
Hekkate, znalazlam przepis na ta mase
1 szklanka wody
1 szklanka maki
1 szklanka soli
jesli bedzie za zadkie mozna dodac maki

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 mar 2007, 20:39

Magdzinka, dużo zdrówka dla Joasi. Trzymaj sie kochana, napewno będzie wszystko dobrze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości