madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 cze 2007, 08:00

Dzien dobry!!!

Monia super :ico_brawa_01: Ja pamiętam jak poszłam na zwolnienie w pierwszej ciąży, byłam taka szczęśliwa ze nie wiedziałam co mam robic z tym czasem. na początku nic nie robiłam tylko sie byczyłam, później troche mi sie nudziło. Ach te czasy, jakbym chciała zeby teraz mi sie nudziło hihi a wtedy narzekałam.

Kasiu i jak tam? Jak zdrówko? Byłaś u lekarza?

Mnie wczoraj prawie cały dzien bolał brzuch, tak jak na okres. I plecy. Dzidzia rośnie i wszystko sie rozciąga hihi.
Moja starsza dzidzia jeszcze spi wiec mam chwilke czasu posiedziec na tt :ico_brawa_01:

Buziaki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

01 lip 2007, 14:21

wtajcie kochaniutkie :ico_haha_02:
Cio tam słychać?

U mnie wszystko dobrze.Przedwczoraj sie troche strachu najadłam,bo pojechałam do lekarza tylko po zwolnienie,a jak mu powiedziałam,ze pobolewa mnie podbrzusze
To postanowił mnie zbadać :ico_noniewiem:
Chciał okreslić długość szyjki macicy po go zmartwiłam tym brzuszkiem,powiedział bolący brzuch moze też oznaczać skrócenie sie szyjki macicy co nie jest wskazane :ico_nienie:
No i badał mnie tak długo i tyle razy,że mam dosć badań na miesiac.
Naszczescie okazało sie ,że wszystko ok,a dzidziuś jest jus bardzo duzy i że nastepne usg już bedzie robione przez brzuszek :ico_brawa_01:
Przepisał mi Nospe,ale nic nie pomaga,to nie jest mocny ból,ale taki jak na miesiączkę :ico_noniewiem: ,no i znowu sie martwię :ico_olaboga:

Dziewczyny jak to jest u Was z tym brzucholem?

Buziaki :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

01 lip 2007, 17:51

Witam po kilkudniowej nieobecności.

U mnie tez wszystko w porządku. Nudności zdarzają się rzadziej co jest duzym plusem bo w koncu moge cos robic. A tak na nic nie miałam ochoty.

monia26, z tym bolącym brzuszkiem to chyba normalne. Mnie co jakis czas pobolewa podbrzusze a pamiętam ze w pierwszej ciązy to tez lekarz mówił zebym brała nospe bo skarzyłam sie na bóle. Weź pod uwage ze dzidzia rośnie a wraz z nią wszystko się rozciąga i Ty to czujesz przeciez. Poczekaj jak dzidzia wciśnie ci gdzies rączkę albo nóżke pomiędzy żebra haha to zobaczysz jakie to fajne uczucie :-D

W ogóle to ja juz nie moge doczekać się kopniaczków, myślicie juz o tym kiedy to sie stanie? Ja z Patrykiem poczułam pierwsze ruchy między 16 a 17 tc. Słyszałam ze w drugiej zdarza sie to szybciej. No ciekawa jestem kiedy :-)

Pozdrawiam i buziaki.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

01 lip 2007, 23:25

Madziarka ja juz też nie mogę doczekać się kopniaków,już odliczam tygodnie do pierwszych ruchów :ico_brawa_01:

Z tym miom brzuszkiem to pewnie troche panikuje,ale gdzieś wyczytałam,ze w drugim trymestrze już nic nie powinno mnie boleć :ico_noniewiem:
Może to zakawasy po piątkowym strasznym badaniu :ico_oczko: ,lekarz przejżał mnie na wylot i teraz są tego skutki hehe :ico_szoking:

Zapomniałam dodać,ze dostałam jakies upławy i musze przez 10 dni brać Nystatynę dopochwowo :ico_placzek: ,jak ja tego nie lubię :ico_zly: ,ale czego się nie robi dla naszych skarbów :-)

Ciekawe jak tam nzsza Kasieńka28,mam nadzieję,ze już wydobrzała :ico_sorki:

słodkikch snów :ico_spanko:

[ Dodano: 2007-07-01, 23:30 ]
http://www.youtube.com/watch?v=1e9-tVnlCdY

Na takie kopniaczki czekam hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 lip 2007, 08:21

Dzień dobry!!!

monia26 pisze:Z tym miom brzuszkiem to pewnie troche panikuje,ale gdzieś wyczytałam,ze w drugim trymestrze już nic nie powinno mnie boleć


ja kiedys wyczytałam na temat bólów brzucha, sama zobacz
http://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/bo ... zytaj.html

A co do tych kopniaczków to dokładnie tak samo mój synek mnie kopał, brzuch chodził cały a jak rozmawiali sobie z tatusiem to czasami az bolało od nadmiaru tych kopniaczków hihi

monia26 pisze:Ciekawe jak tam nzsza Kasieńka28,mam nadzieję,ze już wydobrzała

no własnie, cos Kasieńka sie nie pokazuje, ja tez mam nadzieję ze wszystko w porządku

[ Dodano: 2007-07-02 ]
monia26, a jak tam na zwolnieniu? Ty od soboty juz jestes tak?

[ Dodano: 2007-07-02 ]
Kaśka28 - 31 grudzień
Monia26 - 4 styczeń
Jola_85 - 9 styczeń
Marcia_pod - 12 styczeń
Fintifluszka - 15 styczeń
Aldi - 20 styczeń
Niunia23 - 26 styczeń
Madziarka81 - 27 styczeń

Jak Wam się podoba? Fintifluszka napisz dokładnie swój termin bo napisałas połowa stycznia to tak wpisałam. Zobaczcie ile nas jest, mam nadzieje ze dziewczyny rozkręcą sie z czasem i zaczną pisać częsciej :-) Jeżeli cos napisałam źle to poprawcie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 lip 2007, 13:28

Witam Was Kochane :ico_buziaczki_big:

Ciesze się że o mnie pamiętacie :509:

No więc tak jak napisałam w czwartek poszłam do lekarza i ze względu na to że właściwie nic nie mogła mi przepisać to kazała siedzieć w domku. No więc zrobiłam sobie weekendzik od czwartku i troszkę sobie wypoczęłam. i juz jest dobrze. A dziś niestety jestem już w pracy :ico_zly:
Oj monia jak ja Ci zazdroszczę :ico_haha_01:
Ale jeszcze 1,5 miesiąca i tez będę miała wolne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jeśli chodzi o bóle brzuszka to ja też je mam. Czasem są takie jak na @ a czasem to takie chwilowe skurcze. Ale mam nadzieje że wszystko jest ok, bo brzusio rośnie jak na drożdżach :-D

Wiecie co i wydaje mi się że mój maluszek tak nieśmiało ale zaczyna sie ruszać :ico_noniewiem: Czasem mam takie wrażenie jakby delikatnie sie przesuwał :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 lip 2007, 14:50

:-)
Kasiu cieszę się,że wydobrzałaś :ico_brawa_01:,a 1,5 miesiąca to Ci minie raz dwa i później byczenie :-D
Trochę mnie uspokoiłas z tym brzuszkiem bo już zaczęłam panikowac :ico_olaboga: ,najlepiej pojechałabym do szpitala,zeby mnie zbadali ,ale skoro lekarz powiedział,ze wszystko jest w porządku to czas przestac panikować :ico_puknij: ,no i dzisiaj juz jest dobrze :ico_brawa_01:

Ja się trochę nudzę w domku,ale mój mezu ma teraz urlop wiec moge sie Nim nacieszyc :ico_haha_01:,chodzę na długie spacerki,bo takie siedzenie w domu wpływa na szybkie tycie :-D
Własnie dziewczyny jak tam z waszym tyciem?
Ja Wam powiem,że u mnie nie jest źle,narazie tylko 3,5 kg na plusie :ico_oczko: ,więc jest ok :ico_oczko:

Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-07-02, 14:52 ]
Madziarka fajny pomysł z ta lista terminów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mam nadziaję,ze niedługo reszta dziewczyn się do Nas przyłaczy :-)

[ Dodano: 2007-07-02, 14:53 ]
Madziarka fajny pomysł z ta lista terminów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mam nadziaję,ze niedługo reszta dziewczyn się do Nas przyłaczy :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 lip 2007, 14:58

A u mnie jesli chodzi o tycie to nawet nie wiem ile na plusie :-D Ale na razie nie jest źle. Ważyłam sie gdzies około 3 tc, dzisiaj zobacze z ciekawości ile waze. Poprzednio miałam 25 kg na plusie :ico_szoking: i co najsmieszniejsze gdzies do szóstego miesiąca przybierałam tak w normie, z tyłu nawet nie było widac ciąży. Potem tak nagle zaczął mi rosnąć brzuszek no i nie tylko :-D Kazdy mówił ze urodze wielkoluda, w sumie nie był mały bo miał 4kg i 61cm ale gdzie reszta kg hihi.

Teraz mam nadzieje ze bedzie troche mniej dzieciątko ważyło :-D

[ Dodano: 2007-07-02 ]
Kasiu fajnie ze się odezwałas i ze wypoczęłaś sobie. A moge sie zapytac gdzie pracujesz? :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

03 lip 2007, 10:37

madziarka81 pisze:[ Dodano: 2007-07-02 ]
Kasiu fajnie ze się odezwałas i ze wypoczęłaś sobie. A moge sie zapytac gdzie pracujesz? :-)


Madziarka pracuje w biurze, taka tam papierkowa robota kadrowa.

[ Dodano: 2007-07-03, 10:39 ]
A w ogóle to cześć :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

03 lip 2007, 10:57

witajcie :ico_haha_02:

Kaska28 i cala reszta styczniówek :ico_haha_02: Może pokażecie swoje brzuszki ?Jestem taka ciekawa ich rozmiarów :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość