Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

10 sty 2014, 22:47

Kamilka współczuję drogi powrotnej
szkieletorku widzę że remont domu idzie pełną parą.Dobrze kojarze że to ten dom po teściu,
leona :ico_nienie: ja pokazywałam Antka .Twoja córeczka przecudna :ico_haha_01:
My na wigili byliśmy u mojego taty [200 km od nas] a reszte świąt aż do nowego roku spędziliśmy u mojej siostry[300 km ] Antoś całą drogę przespał, a jeśli chodzi o te krostki na buziaczku to Leona miałaś racje to był trądzik niemowlęcy na szczepieniu druga pani doktor potwierdziła naszczęście już mu znikł, kolki powoli też przechodzą.Ostatnio robi mi o 6 pobudkę .Nie płacze tylko głośno popiskuje i guga sobie łobuziak jeden :ico_oczko:
A i wstawiam fotki Antka żeby nie było :-D
kasiala my o tym wiemy bo chyba każda dostała zaproszenie na tamto forum

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

10 sty 2014, 22:59

Lala super Mikolajki :ico_brawa_01: fajnych chlopaczkow masz :ico_oczko:

No i fajnie ze to tylko tradzik :ico_oczko: :ico_sorki: a nie zadna alergia

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

10 sty 2014, 23:19

Leona jaka córcia duża .Ślicznotka . I widzę że już chwyta zabawki w raczki. No moja ciut młodsza ale na razie nie łapie się za to .
Co do tego kremu marki Emolium to znam go.Córka starsza używała go do czasu aż zaczął jej szkodzić, buzia zaczęła się jej pogarszać .Do dziś źle na niego reaguje bo jak ją posmaruje to ona płacze ze boli ją czyli pewnie piecze.
Musimy metodą prób i błędów szukać .Zamówiłam 2 różne kremy i zobaczymy może któryś pomoże.
A starszej w końcu pomogła wazelina ,czysta wazelina kosmetyczna .Po 2 dniach buzia była jak nowa. Teraz dla Martysi stoję wazelinę i nie jest najgorzej ale jednak buzia idealna nie jest .

Lala tak to chodzi o remont domu teścia.
Ślicznego Mikołaja macie ;)
Ostatnio zmieniony 11 sty 2014, 22:58 przez szkieletorek, łącznie zmieniany 1 raz.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

10 sty 2014, 23:40

Nooo jest i Martynka :-D :ico_brawa_01: wkoncu, dwa miesiace ponad ma a ciotki jej nie widzialy :ico_oczko: sliczna niunia, strasza siostra tez super :ico_brawa_01:
A jak ladnie glowke trzyma w gorze...Majka to leniuch i na brzuchu wogole nie chce lezec, za to w pionie trzyma sie super, a ostatnio lezacna plecach podnosila glowe do gory, smiesznie to wyladalo :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

11 sty 2014, 00:08

Majka to leniuch i na brzuchu wogole nie chce lezec:
No każde dziecko inne. Znam tez wiele dzieci które płaczą gdy sie je na brzuszku układa .
Moja Lila lubiła na brzuszku leżeć i dużo leżała,Martysia po jakimś czasie tez popłakuje ale często na brzuszku leży.A dziś parę razy zauważyłam że prawie się na bok przekręciła, odpycha się raczka i próbuje nóżkami sobie pomoc by się przekręcić.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

11 sty 2014, 00:15

szkieletorku śliczne córeczki
Mój też lubi na brzuszku leżeć a jeśli chodzi o przekręcanie się z brzuszka na plecy to jakiś czas temu się przekręcał a jak się denerwował jak mu się nie udawało ale od świąt nie widzę żeby się przekręcał .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

14 sty 2014, 22:31

Jak tam u was dziewczyny ?
U nas cisza.
Mama moja w szpitalu , miała operacje bo jakieś tam cysty miała na jajnikach.
A ja sama siedzę w domu z dziećmi . Troszku się nudzę. Głównie siedzę w kuchni i gotuje piecze bo lubię to robić gdy mam spokój i nikt mi się nie wtrąca . Lilcia zadowolona bo mi ,,pomaga,, po swojemu .
Lilusia czeka z utęsknieniem na śnieg. Bidulka co widzi w tv śnieg to cieszy sie strasznie . Ale pewnie będzie na święta Wielkanocne tak jak w tamtym roku .

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

15 sty 2014, 10:33

Witam

Szkieletorku wypluj ten snieg w kwietniu bo my chrzciny mamy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas ok mala gaworzy juz slodko do tego pieknie lezy na brzuszku i w sumie chyba tylko tak jej najlepiej.. :ico_noniewiem:
dalej jestetsmy na cycu.. po ostatnim szczepieniu ma 6kg i 65 cm :ico_noniewiem: :ico_brawa_01: hihi az mi dech zaparlo :ico_szoking:

lala pieknisie z twoich synkow :ico_brawa_01: :-D

leona corcia rewelacja .. podobaja mi sie jej wlosy.. moja jeszcze lysawa :ico_oczko:

dziewchyny jak macie fejsa to dajcie na priv linka .. bo narazie mam tylko Leone :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

15 sty 2014, 10:49

Szkieletorku wypluj ten snieg w kwietniu bo my chrzciny mamy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
No mówią dużo że pory roku się przesuwają .W tamtym roku pamiętam jak było a w tym no połowa stycznia i śniegu brak,mrozów brak .
dziewchyny jak macie fejsa to dajcie na priv linka ..
Ja nie mam .Jakoś ostatnio dużo się nasłuchałam naczytałam o tym dodawaniu zdjęć i w ogóle. Choć też dlatego tutaj nie chciałam dodać zdjęć dzieci.

My dopiero śniadanie jemy.Dziewczyny wstały jakoś przed 9 .
Za oknem deszczowo i ciemno jak by noc się robiła.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

15 sty 2014, 15:16

hej
U nas dziś śnieg pada , ale od razu się roztapia.Dziewczyny ile minut tak mniej więcej wasze pociechy jednorazowo jedzą i ile śpią godzin w dzień.
kamilka przesłałam ci na priw. dane do facbooka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość