Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

06 wrz 2007, 20:24

abegano, Filip podrygujac :-D bardzo dziekuje :-)

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

07 wrz 2007, 09:42

Magdzinka,
akerl pisze:dobrze,ze szybko zauwazylas,ze cos sie dzieje :ico_brawa_01: bo pozniej rehabilitacja moglaby byc ciezsza
święta prawda. Nasza Oliwka miała dysplazję wykrytą na szczęście w 3 tygodniu. Musiałam ją pieluchować i w 3m.ż na usg wyszło, że bioderka książkowe. Ostatnio spotkałam koleżankę ze szkoły rodzenia i u jej córeczki wykryto dysplazję w 7m.ż i prawdopodobnie zakończy się gipsem a nie wiadomo czy i to pomoże.
Fajne zdjęcia! Byliście gdzieś na wczasach, że taka opalona jesteś? Ja od dzisiaj jestem na urlopie. Chciałam pojechać na kilka dni nad morze, bo podobno teraz tam najwięcej jodu, ale jakoś pogoda mnie odstrasza. Zobaczę jak to będzie w przyszłym tygodniu.
Moja dziewczyna zaczęła raczkować i teraz już przy komputerze długo spokojnie nie posiedzę, bo co chwilę gdzieś włazi.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

07 wrz 2007, 13:09

Magdzinka super zdjęcia ,a Asia jest bombowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Oliwka ,a Ty męcz mamę ,męcz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

07 wrz 2007, 15:43

akerl, Żaba, gratulacje dla waszych pociech za zdobycie nowych umiejętności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Żaba, niestety na żadnych wakacjach w tym roku nie byliśmy , tylko pod Poznaniem na działce u moich rodziców. a mieliśmy w planie jechać nad morze ale nam się rozkraczył samochód, a potem jak już był naprawiony to musiałam wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim i tyle.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku sie gdzieś wyrwiemy ale nie wiem jak to będzie bo właśnie podjęliśmy decyzję o budowie domku z bali i najpierw były plany na 2009 rok a teraz już na wiosnę przyszłego roku sprzedajemy nasze mieszkanko i zaczynamy coś działać. Jak się nie uda z wakacjami nad morze to na pewno chociaż w góry pojedziemy chociażby po to , zeby na własne oczy pogadać z wykonawcami takich domków :-D

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

08 wrz 2007, 10:00

Magdzinka pisze:domku z bali
a jaki to jest domek? Góralski? Ale ci zazdroszczę, też mi się marzy domek, ale jak sobie pomyślę ile kredytu byśmy musieli wziąć to mi sie odechciewa.
Dora1 pisze:Oliwka ,a Ty męcz mamę ,męcz :ico_oczko:
Ty sobie tak nie żartuj, bo dzisiaj rano dostałam oczopląsów. Ja nie jestem jeszcze na to gotowa fizycznie, muszę zablokować dostęp do niektórych rzeczy. Dzisiaj dwie szafy były "kontrolowane" podczas gdy myłam naczynia. Nie pamiętałam już gdzie pewne rzeczy są (teraz już wiem :ico_haha_01: )
Idę do prasowania póki dziecko śpi, bo na 14 na ślub. Pa!

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

08 wrz 2007, 12:20

Żaba, heh,ja w kuchni,poprzestawialam wszystkie plastikowe miseczki na nizsza polke,i to jest ,,krolestwo"Filipa :-D ,choc juz zaczyna sie interesowac wyzsza,gdzie sa gary :ico_szoking: ale przynajmniej,moge spokojnie zrobic cokolwiek,bo nie wisi mi wiecznie na nogawce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

08 wrz 2007, 15:45

akerl, to może on kucharzem zostanie...??Obrazek

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

08 wrz 2007, 16:37

narazie to on na jakiegos pedanta mi wyglada,ja moge pozamiatac i pomyc podlogi,a baczek leci za mna i wynajduje jakies :ico_szoking: okruszki.....chyba czas mi okulary sobie sprawic... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

09 wrz 2007, 21:10

Żaba, Na 99% wybraliśmy ten pierwszy, tylko zamiast balkonu na dole będzie taras
Obrazek

Obrazek

Wybudujemy go na działce teściowej za pieniądze ze sprzedaży naszego 1-pokojowego mieszkanka dlatego mino,że nie mamy nic oszczędności nie bierzemy kredytu. Tylko, że przez rok będziemy musiali mieszkać u teściowej i to będzie najgorszy rok w moim życiu i mam nadzieję, że budowa pójdzie sprawnie, żeby jak najszybciej się od niej wyprowadzić. No ale zacisnę zęby i jakoś to przetrwam , w końcu dała nam tą działkę.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

09 wrz 2007, 21:36

Magdzinka, supraśne te domeczki..... Ja też chcę taki... Ale niestety nie posiadam działeczki żeby się na niej wybudowaćObrazek
A ten rok szybko minie i będziecie przeszczęśliwi w nowym gniazdkuObrazek

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość