Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

03 wrz 2007, 10:57

Witam Was kwietniówki, ja również przytyłam juz ok 2,5 kg hehehe.
Obecnie siedze sobie na L-4 ponieważ stwierdziłam że pierwsze 3 miesiące są najważniejsze w rozwoju dziecka, a ja pracuje z małymi dziećmi i ciągle mam doczynienia z zarazkami. Tak więc siedze sobie w domku :-)
Mnie również nie przepisałm żadnych witamin tylko folik, więc tak jest chyba ok.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

03 wrz 2007, 11:25

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 11:44 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

03 wrz 2007, 17:34

Witajcie kochane,
witam nową kwietnióweczkę słoneczko4, a na kiedy masz dokładnie termin bo sie nie pochwaliłaś :ico_oczko:
ja wczoraj czułam się strasznie i miałam takie ból głowy, że byłam nietomna i położyłam się do spania przed 21.30, co u mnie jest nowością bo ja lubię długo siedzieć, a tu 22 i mężuś mówił, że ja już spałam ... ale ten ból był okropnie męczący :ico_placzek:
dziś też nie za bardzo samopoczucie mi dopisuje, choc po powrocie z pracy, zjadłam obiadek napiłam się ciepłej herbatki i trochu mi lepiej, a najgorsze w tym wszystkim jet to, że chyba mnie choróbsko zbiera, cały dzień miałam wrażanie, że mam temperaturę i aż mi 2 razy oczy łzawiły tak mnie piekły... zastanawiam sie nad L4 tak na tydzień aby się troszku "podreperować"....
w piątek idziemy do gina, nareszcie, już nie mogę się doczekac!!
a co do wagi, to ja chyba też przytyłam, nie mam w domu wagi to nie wiem ile, ale wydaje mi się że coś przybrałam na siebie, choc w ciuchy dalej wchodzę bez problemu i t co były luźne dalej luźne pozostają... no nic w piątek mnie zważą to się wszystkiego dowiem :ico_oczko: mam nadzieję, że nie ma tak źle :-D
buziaki

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

03 wrz 2007, 19:16

Myszko kochana moze lepiej weź L4 i wykuruj sie. Tak bedzie bezpieczniej dla dzidziusia.
Ja od dzisiaj jestem na L4 :ico_brawa_01: i dobrze mi z tym :ico_haha_02:
ja w piatek tez ide do gina :ico_haha_01:

czekam na piatkowe wiesci od Ciebie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

03 wrz 2007, 23:27

Myszka_, Ja ma termin na 4 kwietnia , narazie czuję się dość dobrze tylko mdłośni . Co do ciuszków to ja już sie nie mieszczę ,ale lekarz mówił ,że to normalne w drugiej ciąży .Wyskoczył mi maly brzusio :ico_ciezarowka: ,aż sama nie mogę uwierzyć .
Odnośnie twego złego samopoczucia to rzeczywiście lepiej bedzie jak pójdziesz na L-4. :ico_haha_02:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 wrz 2007, 10:13

widze dziewczyny, ze kazda tyje tylko ja na takiej diecie odchudzajacej. u mnie to jest dziwne bo nie wymiotuje czesto, jem co 2 godziny i raczej mam tendencjie do tycia a schudnac jest mi bardzo ciezko. widocznie moje malenstwo calkowicie zmienia mame. zmienilo bardzo moj smak. zawsze zajadalam sie ciastkami, czekolada a teraz od miesiaca nie mialam nic takiego w ustach. jem same mieso i mocno przyprawione smakolyki. dziwne, ze takie malenstwo a juz tak wiele zmienia.

[ Dodano: 2007-09-04, 10:56 ]
sloneczko4 jesli masz termin na 4 kwietnia to masz najstarsze malenstwo a myslam , ze ja bede pierwsza sie rozdwajac. ciekawa jestem czy macie ochote kupowac juz jakies sliczne ubranka czy czekacie az bedzie juz duzy brzusio. ja mam juz spora kolekcjie spioszkow i malenkich skarpetek. nie moge sie nacieszyc , ze bede miala takiego maluszka juz na wiosne.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

04 wrz 2007, 11:37

asika82, jeżeli miałaś nadwagę przed ciążą to możesz na razie tracić na wadze. Zazwyczaj tak jest. A co do jedzenia to ja nie mam wogóle ochoty na mięso. Żadne mi nie smakuje :ico_olaboga: Za to owoce i nabiał mogę pochłaniać w każdej ilości. :ico_noniewiem:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 wrz 2007, 11:45

joanna 24 nie mialam nadwagi tylko , ze nie bylam chuda. mam 155 cm i 45 zawsze wazylam. a teraz 43. nabial... nie moge na to patrzec

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

04 wrz 2007, 12:58

Hej dziewczynki;)

Ja w weekend byłam na weselu. Połowę przespałam w pokoju oczywiście - nie mogłam nad tym zapanować... Ciekawe czy swoje tez prześpię :ico_spanko:

Od dziś jestem na zwolnieniu. Siedzenie w pracy 8 godzin i nudzenie się to strata czasu i męczarnia. Muszę znowu zregenerować siły i odpoczać. Zaczęły się mdłości, wrócił ból brzucha i wciąż doskwiera senność. Też jem często, ale musze się jeszcze przestawić na mało;)

Widzę że nie jestem sama z rosnącym brzusiem;) Wczoraj mój ukochany się nabijał, że mam brzuch jak piłka do kosza. Trochę przesadził, ale faktycznie urósł;/ Niby fajnie ale miałam nadzieję, że troszkę jeszcze poczeka;) :ico_olaboga:

Buziaki dla Was wszystkich;-*

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 wrz 2007, 14:01

mamamonia a kiedy masz slub. ja nie jestem mezatka ale te przyjemnosc zostawilam sobie na czas gdy juz maluszek bedzie na swiecie. jak radzisz sobie z przygotowaniami bo szczerze mowiac to nie wyobrazam sobie siebie teraz w roli panny mlodej. nie mialabym na to sily.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość