Awatar użytkownika
ajoaska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 07 sie 2012, 11:31

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

14 wrz 2016, 14:11

H&M, Mohito
Dorzucę do tego jest Big Stara, Zare i Vistule. O ile ja lubię pochodzić czasem po sklepach, tak mój mąż tego nieznosi..większość wyborów zapada przed monitorem komputera. Ostatnim strzałem w dziesiątkę był płaszcz z Vistuli (http://vistula.pl/kurtki-i-plaszcze), bardzo dobry materiał, co więcej jest ciepła i doskonale się prezentuje :)
Ja na razie jeszcze nie wymyśliłam stylizacji na zimę dla siebie, muszę pochodzić po sklepach bo inaczej się nie zdecyduje :D

slimcamelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2016, 20:29

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

14 wrz 2016, 14:17

Ulubiony sklep odzieżowy sprawdzone ceny polecam
http://www.bieliznasklepok.pl/
a z bielizną
http://www.ibieliznasklep.pl/

skokowska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2016, 00:11

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

11 lis 2016, 00:16

Sklepów odzieżowych jest bardzo dużo jedne mają ogromny wybór i rzeczy dobrej jakości, ale są bardzo drogie inne mają duży wybór, super jakość i przystępne ceny. Ja właśnie zazwyczaj tych drugich szukam by troszke mniej wydawać na ciuchy. Bo niesstety przy zarobkach w Polsce nie można sobie na wiele pozwolić.Z takich sklepów mogę polecić goodlookin.pl bo mają ogromny wybór, ubrania są dobrej jakości, a ceny są dość przyjemne :) Do tego dużym plusem jest szybka wysyłka.

januszka210
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2016, 18:15

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

12 lis 2016, 18:32

Moim ulubionym sklepem odzieżowym jest zdecydowanie H&M - mają dobre jakościowo ubrania i zachęcające ceny. Lubię też zwykłe butiki z bocznych uliczek - można w nich czasami znaleźć perełki ;)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

13 lis 2016, 14:31

Też go lubię.

kasska377
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2016, 11:27

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

14 lis 2016, 10:02

A moim jest New Yorker, jak na moje to najlepszy sklep z odzieżą.

ewunia79
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lis 2016, 10:42

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

15 lis 2016, 10:44

Mój ulubiony sklep odzieżowy, to internetowy sklep mojezakupy.net Bardzo lubię robić tam zakupy, bo zawsze trafiam na świetne promocje na ubrania, które normalnie kosztują majątek.Polecam wam wypróbować ten sklep ;)

skokowska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2016, 00:11

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

27 lis 2016, 22:26

Jeżeli chodzi o tanie i dobre sklepy, które mogę polecić to mogłabym stworzyć naprawdę dość długą listę. Jednak moim nowym odkryciem jeżeli chodzi o sklepy internetowe jest sklep goodlookin.pl który ma dość bogaty asortyment, oferuje szybką wysyłkę i ma dość przystępne ceny. Uważa,, że warto jest tam zaglądać. Na pewno znajdziesz tam jakąś fajną bluzeczkę.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

29 lis 2016, 10:11

Lubię Bershkę:)

Modiz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 01 gru 2016, 11:11

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

01 gru 2016, 11:27

A ja unikam tych dużych sklepów sieciowych, ponieważ jakość tamtejszej odzieży czy obuwia często nie odpowiada cenie, w związku z czym stawiam na te mniejsze sklepy online, np bardzo fajne i dobre obuwie ma Zych & Staszewski.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość