BeataOgielska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2012, 14:19

28 maja 2012, 21:36

Ja ostatnio zauważyłam ulotkę tego suplementu Betalip. Najbardziej zainteresował mnie dlatego, że ma konsystencję kleiku po rozpuszczeniu. Są u ciebie już jakieś efekty?

Tak to prawda, suplement diety Betalip jest w postaci żelu, rozpuszcza się go w wodzie. Nie będziesz więc obciążać wątroby żadnymi tabletkami, w dodatku jest dobry w smaku :)
Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania dotyczące suplementu diety Betalip

Pozdrawiam, Beata Ogielska
--------------------------------
eRzecznik suplementu diety Betalip

Awatar użytkownika
rapsodia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:32

28 maja 2012, 21:45


zawsze conajmniej dwa- raz silownia i raz jakis fitness, ale zdarza sie, ze mam wiecej czasu w weekend to wtedy tez sie staram ruszac :)
to najważniejsze, zamień samochód na rower, albo wysiadaj 2 przystanki wcześniej jak jeździsz komunikacją miejska. Jak skończysz dietę to też nie zapominaj, żeby ćwiczyć ruch nie może zniknąć z Twojego życia.

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

28 maja 2012, 23:55


zawsze conajmniej dwa- raz silownia i raz jakis fitness, ale zdarza sie, ze mam wiecej czasu w weekend to wtedy tez sie staram ruszac :)
to najważniejsze, zamień samochód na rower, albo wysiadaj 2 przystanki wcześniej jak jeździsz komunikacją miejska. Jak skończysz dietę to też nie zapominaj, żeby ćwiczyć ruch nie może zniknąć z Twojego życia.
wiem, wiadomo, ze po diecie nie ma co juz przyjmowac slimiitnu tylko zmienic nawyki trzeba :)

Awatar użytkownika
rapsodia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:32

29 maja 2012, 21:38

radziłabym brać go jakiś miesiąc max, potem własna silna wola

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

30 maja 2012, 10:19

radziłabym brać go jakiś miesiąc max, potem własna silna wola
pozniej jest juz o wiele latwiej nam bo sie jednak jakos tam odzywczajamy, miesiac to chyba wlasnie max.

[ Dodano: 30-05-2012, 10:19 ]
oczywiscie, nie popadajmy tez w paranoje, jesli po diecie czasem sie zlamiemy i zjemy kawalek ciasta czy loda to nic sie nie stanie :)

Awatar użytkownika
rapsodia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:32

31 maja 2012, 20:39

nawet jak podczas diet zjesz to też nic złego się nie stanie. Po prostu więcej ćwiczeń i tyle. Ale dobra dieta powinna tak działać że nie masz ochoty na cukier.

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

03 cze 2012, 23:50

nawet jak podczas diet zjesz to też nic złego się nie stanie. Po prostu więcej ćwiczeń i tyle. Ale dobra dieta powinna tak działać że nie masz ochoty na cukier.
faktycznie, im wiecej ruchu na tym wiecej w jedzeniu mozemy sobie pozwolic :)

Awatar użytkownika
rapsodia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:32

07 cze 2012, 13:05

żeby to też Cię nie zgubiło. umiar to jest złoty środek.

Daga
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2012, 13:22

12 cze 2012, 12:31

Czy suplement Betalip mogą używać osoby z cukrzycą? Najbardziej to mnie interesuje.
Moim zdaniem dobra dieta i ćwiczenia to najlepszy sposób na zrzucenie kilogramów. Sama zaczęłam jeździć na rowerze po 2-3 godz jak tylko mam czas i zobaczymy kiedy efekty przyjdą.

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

14 cze 2012, 16:27

żeby to też Cię nie zgubiło. umiar to jest złoty środek.
oczywiscie, umiar najwazniejszy, ale czasem mozna sobie pozwolic na wiecej jak cwiczymy,a tak to musimy sobie wszytskiego odmawiac.
nie mowiac juz o poprawie figury przy cwiczeniach.

[ Dodano: 14-06-2012, 16:28 ]
takie rzeczy czy cos moga przyjmowac cukrzycy najlepiej sprawdzac dokladnie na ulotce.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość