Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

09 mar 2007, 13:08

to naprawde niedużo Lolitko ja płacę 250 za cały kurs włącznie z próbnym porodem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Frydza jeśli pytasz o badanie Hbs antygen to ja go robiłam na początku ciąży

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

09 mar 2007, 13:13

ja nie wiem czy będę miała próbny poród ani dokładnie co tak będą z nami robić :ico_noniewiem:
ale mam stronke internetowa to zaraz sprawdzę i dam Wam znać

a co to jest hbs?w karcie ciązy mam puste pole czyli ja nie miałam :625:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

09 mar 2007, 13:15

ja na szczęście nie miałam żadnych przykrych objawów, no może pare razy zakręciło mi się w głowie, ale poza tym to luzik, szczerze to dopiero teraz czuję że jestem w ciąży , bo brzuszek jak piłka no i maluch wierci sie i kopie :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:
no właśnie z tymi rozmiarami ciężko trafic bo niby jak przewidzieć cvzy dziecko urodzi sie duże czy mniejsze .... ehhh
a jeżeli chodzi o rodzaje ubranek: body, kaftaniki, śpioch, czapeczki to jak mówili?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

09 mar 2007, 13:18

pytasz Basiu ile trzeba tego kupić??

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

09 mar 2007, 13:19

ja też nie miałam robionego tego Hbs i nie wiem co to takiego, ale mam coś takiego w karcie ciąży więc pewnie jeszcze lekarz mi zleci to badanie ...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

09 mar 2007, 13:20

a tak wogóle to ja naprawde mam mały brzusio bo położna pytała sie w którym jestem tygodniu bo mam raczej oponke a nie brzuch :ico_placzek:
ale mnie i tak sie wydaje że pomalutku robi się większy

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

09 mar 2007, 13:21

tak asiulko. niby są te gotowe listy w necie, ale interesuje mnie jak radzą w takiej szkole rodzenia, co i ile trzeba kupić

[ Dodano: 2007-03-09 ]
asiula nie przejmuj sie jeżeli do tej pory nie masz piłeczki to zapewniam Cie że niebawem z pewnością sie pojawi, dni intensywnego rościęcia brzuszka mamy jeszcze przed sobą, chjociaż mój Tomuś codziennie wieczorem mówi mi że nie może sie napatrzeć jak ta nasza "piłeczka" rosnie i zauważyłam że strasznie lubi mi sie przyglądać jak coś robię, a później podchodzi przytula się i głaszcze mnie po brzusiu - to jest takie słodkie .... :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

09 mar 2007, 13:25

Asiu, nie martw się, jeszcze urośnie :ico_haha_01:
mój tez nie jest za wielki a dzis mój generalny zapytał czy czasem nie urodze w pracy...
tak jakos dziwnie mi sipracyAsiu, nie martw się, jeszcze urośnie :ico_haha_01: zrobiło :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
ale mi sie coś pomieszał z tymi literkami :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
chodziło mi o fakt ze jak to usłyszałam to tak dziwnie mi się zrobiło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

09 mar 2007, 13:32

ok podaje:
3 koszulki cienkie bawełniane (100% bawełna)
4 kaftaniki bawełniane zapinane z przodu (NIC PRZEZ GłOWE!!!)
4 śpioszki (najlepiej pajacyki z pełnymi stopami rozpinane między nóżkami i na ramionach)
1 czapka cienka (z takimi dziurkami na górze żeby był przewiew)
1 czapka grubsza
1 sweterek
2 pary skarpetek bawełnianych (nie z gumką żeby nie uciskały)

no i z ubranek to wszystko bo dzidziuś i tak z tego szybko wyrośnie a i tak goście przynoszą w prezencie ubranka dla dziecka. i tak jak pisałam na początek rozmiar 58-60

A co do badania Hbs czekam na SMS od mamy bo ona pracuje w laboratorium to mi napisze dokładnie co to za badanie i wam potem wytłumacze,

jeśli coś was jeszcze interesuje w związku z wyprawką to pytajcie.

ja z ciekawostek moge dodać że materac do łóżeczka powinien być twardy czyli albo kokosowy albo kokosowo-gryczany, położna odradzała wszelkie materace z traw itp.
co do łóżeczka to należy sprawdzić żeby odległość między szczebelkami była mniejsza niż 10,5cm bo żeby dziecko noe mogło włożyć między nie głóki bo potem jej nie wyciągnie

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 mar 2007, 13:33

cześć laski g:D
Nie mam się czym chwalić, egzaminu oczywiście nie zdałam. Ale co tam, zdam następnym razem. Teraz przynajmniej wiem jak to wszystko wygląda. Byłam taka pogubiona wczoraj i wystraszona jak złapane zwierzę :508: Trema zrobiła swoje, ech. Szkoda, bo facio nawet na miłego wyglądał, ale cóz. Teraz szkoda ze znowu tyle trzeba czekać.. powtórka az 24 kwietnia g:<
Aniu, dzisiaj męzulek wraca , doczekałaś nareszcie :-D
Buziaki wszystkim ślę

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość