moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

19 maja 2009, 13:11

Ogólnie mówiąc Minimini górą :) do tego jeszcze dochodzi u nas Akademia Pana Kleksa i Shrek - wszystkie części :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

19 maja 2009, 16:42

jesli chodzi o bajki to u nas na topie od wielu miesiecy jest Pingu :-) ale są jeszcze rózne inne , z programów edukacyjnych to AMELA non stoper od rana do popołudnia ogląda Baby TV nie to ,zeby ciagle siedziała ,ale musi TV grać pół dnia nie da wyłaczyc bo kiedy coś interesujacego leci to wtedy ,albo śpiewa ,albo ćwiczy razem z nimi ,lub ogląda tam bajeczki :-)

dziś byliśmy na sesji u fotograła wspólna fotka z rodzeństwem ,robimy obraz dla dziadka na 60 urodzinki-od wnucząt :-D myśle ,ze to dobry prezent i pamiątka do konca życia :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 maja 2009, 08:30

Cześć dziewczyny

Postanowiłam się przyłączyć --> jeśli mnie przyjmiecie :-)

Moja córcia --> Emilka jest marcóweczką. Przyszła na świat 16 marca.

Co do pobudek nocnych to takowych nie mamy, czasem na picie się obudzi ale to wszystko. A co do bajek to u nas przeważają bajki z CBeeBies oraz seriale --> Barwy szczęścia, M jak miłość itp :-)
Emiśka też bardzo lubi słuchać kanałów muzycznych. Chyba nawet bardziej ją ostatnimi czasy interesują niż bajki

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

20 maja 2009, 09:44

dzień doberek

mało czasu ostatnio mam, na wszystko, a na forum to już przede wszystkim.

Bajek Alicja nie ogląda w TV bo telewizora nadal nie posiadamy i posiadać nie mamy zamiaru. Bajki jakie zna to "Makowa panienka" "Przygody wielorybka MuMu". Za to potrafi godzinami słuchać bajek, które jej czytamy. Muzyczka leci u nas cały czas. Oczywiście jest to muzyka dla dzieci. "Fasolki" "śpiewanie na ekranie" (muzyka z programów dziecięcych), "Domisie" itp

zmykam bo robota czeka

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 maja 2009, 10:41

My dzisiaj fryzjera odwiedzimy, strasznie szybko rosną Marti włosy ostatnio przed obcięciem miała do ramion. Teraz tak za uszy mam zamiar jej obciąć. Gdyby dała się czesać to co innego a tak to jej się szybko kołtunią. Kucyki to może ma z dwie minutki :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

20 maja 2009, 11:35

witajcie.

Wczoraj miałam wolne i jakoś nie miałam czasu na kompa :-D
Teraz siedzę w pracy, więc mogę coś skrobnąć.

Widzę, że wątek szybciutko sie rozrasta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Witam wszystkie "nowe" mamusie.

Bajki Majka ogląda Minimini. Zna bajki, ale jakoś nie ogląda ich dużo i nie ma chyba swoich ulubionych. W ciagu dnia bawi się z bratem. Najczęściej bajki ogląda przy mleku rano i przed drzemką popołudniową.

Moni26 my tez musimy wybrać się do fryzjera, tylko, że Majka niezbyt entuzjastycznie zapatruje sie na to. Włosy wchodzą jej już do oczu i próbuję jej zapinać spinkę, ale wytrzymuje z nia ok 5 min, więc fryzjer jest koniecznością.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

20 maja 2009, 15:24

hej babeczki

Co do fryzjera to Ameli tez włosy teraz tak rosna ,że szok ,ostatnio podcinałam jej z niecałe 1.5 miecha i znowu do oczu grzywa leci i z góry tez nachodzą wiec mus w tym tygodniu isc na krzesełko.

A co do seriali to moja panna tez uwielbia M jak Miłość razem ogladamy , cały serial przesiedzi cicho , a na koniec tak sobie śpiewa pioseneczke ,aż milutko sie robi hihihihi, potrafi kiedy serial sie zaczyna wskazac i nazwac wszystkich aktorów jak mają na imie, smiechu jest co niemiara.


aga witamy cie milusio -nareszcie :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 maja 2009, 15:46

hehe mój mąż sobie żartuję że Marti ogląda tą "Masakrę"

Fryzjer zaliczony :-D Poszłam zapisać się do kosmetyczki a że tam jest też fryzjer pytam Martynkę czy obcinamy, ona że Tak. I obcięliśmy :ico_brawa_01: :-) Była bardzo grzeczna.

A tak teraz wygląda
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 maja 2009, 19:39

Aga26 pisze:bajki z CBeeBies
- u nas to samo a najbardziej "pimbus" czylii Fimbusie :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

21 maja 2009, 09:17

witajcie z rana

Dla chętnych aromatyczna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Ja w pracy.
Noc spokojna, chociaż Majka strasznie się kręciła przez sen.

Moni26 pięknie Marti wygląda po fryzjerze.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości