Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

22 lip 2010, 22:10

witaj; ja jak zwykle po 22giej :ico_haha_01: w koncu spokoj :ico_sorki:

bylam u chirurga w poniedzialek i termin pierwszej operacji malego mam juz wyznaczony na 11/10/2010 wiec jakies 5 tyg po planowym porodzie bo termin mam na 02/09, ale warunkiem jest aby dziecko wazylo ponad 4 kg, w innych szpitalach robia operacje ok 4 do 6m-cy po porodzie
co do karmienia to jestem dobrej mysli; zobaczymy :ico_noniewiem:

jutro przyjezdza Kevin z mini kolonii, to pierwszy raz kiedy byl gdzies sam :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

23 lip 2010, 18:44

A imie juz wybraliscie?
Moja mala urwiskowa panienka zadecydowala, ze nie chce jest i niczego nie je! tylko jogurty i troche owockow!!! oj takiego cyrku to ja nigdy jeszcze nie mialam! Na dodatek ona nie jest lakoma, nawet na slodkie, wiec nie mozna jej przekupic :ico_zly: oj te dzieciaczki! zawsze cos wymysla! Poza tym jest bardzo grzecznym dzieckiem takiego tez nie mialam :-D wiec chyba po prostu wszystkiego nie mozna miec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

23 lip 2010, 21:28

co sie malej dziwic ze nie chce jesc, tak goraco ze nic sie nie chce, a jak je jogurty i owoce to super :ico_brawa_01:
Kevin wrocil: jest tak szczesliwy ze juz zapowiedzial ze za rok tez chce jechac tylko juz na prawdziwe kolonie, te byly organizowane przez szkole wiec wszystkich tam znal u was tez juz chlodniej?
a wlasciwie to gdzie mieszkasz w jakim regionie to sobie na mapie zobacze

co do imienia to z cala trojka nie mialam wiekszych problemow a teraz to nic mi sie nie podoba, jak masz pomysly to podpowiedz

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

23 lip 2010, 22:31

U nas tez chlodniej i wlasnie ubralam sobie nawet spodnie, bo mi bylo za zimno :ico_szoking: A mieszkam w Pertuis na polnoc Aix en Provence

Imiona dla malutkiej (Amalia) szukalismy na neciku, bo tam sa listy! Kazdy osobno i potem porownywalismy! Duza cora (Mathilde) jest meza tylko ze sie z nami wychowywala, wiec nie ja szukalam imienia! Najtrudniej bylo znalezc imie dla syna, bo chcialam takie, zeby sie mowilo tak samo po polsku i po francusku (Rémi), ta cora co ma 11lat to ja wybralam imie, bo za mna juz chodzilo od wielu lat (Livia)
Necik polecam, bo jest sporo imion i czasem to samo ale w innym jezyku bardziej moze sie podobac :ico_oczko: przyklad jest z Emilie, ktora ty wybralas w formie polskiej, a ja wegierskiej i portugalskiej, chociaz na liscie polskich imion tez byla. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

23 lip 2010, 22:38

co sadzisz o imieniu EVAN ale szczerze :-D
bardzo oryginalne imiona dla dzieci :ico_brawa_01: a Livia jest przepiekne

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

23 lip 2010, 23:33

Tez oryginalne :ico_brawa_01: To chyba odpowiednik meski Ewy... Podoba mi sie! tylko hihihi!!! bedziesz miala tak jak ja z Livia i Amalia czesto sie myle... a u ciebie Kevin, Christian i Evan to tez w tym samym stylu :ico_oczko: Ale to chyba normalka i zawsze czlowieka przyciaga ten sam rodzaj imion :ico_oczko:

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

26 lip 2010, 22:07

witaj dlugo nie zagladalam bo ostatnio jakiegos dola zalapalam ale juz lepiej, co u ciebie?
Kevin wrocil szczesliwy i juz zapowiedzial ze w przyszlym roku tez chce jechac na kolonie :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 lip 2010, 14:19

Nie wpadaj w doly! Mysl o maluszku i ze niedlugo bedziesz mogla go przytulac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

27 lip 2010, 16:25

no wlasnie chyba o to chodzi, ze juz bym chciala urodzic, jestem juz troche zmeczona, rozumiesz chyba, troje dzieci, ciaza.... :ico_olaboga:
ale nie napisalas co u Was, jak spedzacie wakacje?

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 lip 2010, 21:56

Wakacje w domu, dzieci jada w czwartek do tesciow na2-3tygodnie, a ja bede remontowac dom! mamy sporo klopotow finansowych, bo maz stracil prace i chyba bedzie kombinowac cos na wlasnym, bo jakos z praca ciezko!

Ja tez nie lubie ostatniego miesiaca ciazy :ico_oczko: zawsze bardzo sie wtedy dluzy...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość