Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

03 cze 2007, 16:42

witajcie dziewczyny.
Przez dwa dni nie zaglądałam na tt, ale widzę że ruch nie za wielki na naszym wątku.
Jak minął Wam i Waszym pociechom pierwszy dzień dziecka. My tego dnia dużo jeździliśmy w różnych sprawach, bo mąż wziął wolne i to była jedyna okazja.
Dopiero po południu zabraliśmy synka na wymarzone zakupy do zabawkowego i sam mógł sobie wybrać prezent. Był bardzo szczęśliwy. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 cze 2007, 08:03

to fakt o naszym wateczku nie mozna powiedzieć ze panuje tłok a szkoda :ico_placzek:
Dla nas dzień dziecka przebiegł spokojnie Juleczka jest jeszcze malutka to nawet niewiedziała że jest jej świętą hihi zreszta nasze tez bo kto nie jest dzieckiem :-D duzym bo dużym ale jest
dziś musze wybrać sie do przychodni i zapytać sie czy jutro bede mogła przyjść na szczepienie z małą bo przez te ich strajki nie przyjmują dzieci zdrowych i szczepienia są poprzesuwane a chce miec to za soba a raczej chciałabym zeby juleczka juz była po bo tak mi jej żal że bedzie cierpieć i płakusiać oby tym razem było lepiej

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

04 cze 2007, 10:22

Mam nadzieję Gozdzik , że zaszczepią Ci maleńką i że dobrze to zniesie. A jaką szczepionka szczepisz? Zwykła czy skojarzoną?

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

04 cze 2007, 10:47

no właśnie dziewczyny... jakimi szczepionkami szczepicie ? My pierwsze szczepienie miałyśmy zwykłe ale teraz się zastanawiam nad skojarzonym. co prawda Zuzia przeszła to bardzo dobrze ale może warto jej oszczędzić stresu ? Szczepienie mamy już w przyszłym tygodniu...

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

04 cze 2007, 11:02

My pierwsze szczepienie mieliśmy szczepionka skojarzoną, za namową pani doktor, ale tak szczerze mówiąc nie jestem do końca przekonana czy dobrze zrobiłam.
Maja szczepionkę zniosła świetnie, tzn płakała, ale potem nie było żadnych skutków ubocznych.

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

04 cze 2007, 11:41

my tez mielismy szczepionke skojarzona, bardzo plakala,strasznie byla rozzalona,jak ja trzymalam przytulona do mnie to sie uspokajala,ale jak tylko kladlam na przewijak to sie zanosila... i w ten sposob ponad 20 min ubieralam ja w body i pajacyk :-)

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

04 cze 2007, 11:47

urmajo - a dlaczego nie jesteś przekonana ?
Zuzia płakała bardzo podczas szczepienia - w końcu to 3 kłucia. Musiałam ją baaardzo tulić - taka była rozżalona bidula :( Ale potem już było OK - bez żadnych komplikacji.
No i teraz właśnie nie wiem co zrobić - skoro nie było komplikacji to może tą zwykłą ?

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

04 cze 2007, 21:31

ja też skojarzoną, Krzys miał tylko dwa ukłucia, chwilke płakał, ale szybko zapomniał i dobrze to zniósł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: grzeczny chłopczyk

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

04 cze 2007, 21:49

umka nie wiem czy mozna teraz ziac ta zwykla, to wkoncu szczepionka ktora sie powtarza, czyli chyba tak jakby nieco inny rodzaj,nie wiem czy rezygnowac,bo tez o tym myslalam. mieliscie skojarzona i az 3 klucia? my tez mielismy skjarzona ale dwa klucia tak jak _domi_

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

04 cze 2007, 22:16

sensibel - my mieliśmy zwykłą - 3 kłucia a teraz będziemy mieć drugi etap i właśnie zastanawiam się nad skojarzoną :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość