Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 kwie 2010, 13:45

Ania_R napisał/a:
Wogóle nie czuje sie jakbym była w ciąży


To znaczy, że synuś będzie - ja z Wikiem tak mialam zero dolegliwości, ale ty nie placz ty sie ciesz :)
ja z Madzią nie miałam żadnych objawów - z Mają mnie mdliło jak nie zdjadłam co jakis czas ale to tyle a teraz kompletnie nic. A z takiego wróżenia według miesiąca poczęcia i wieku wychodzi mi że 3 dziewczynka będzie - wiec licze na chłopca :-D bo według tego kalendarza powinnam mieć 2 chłopców więc w moim przypadku jest odwrotnie wszystko :-D
Zresztą Ty mas...., to zasypianie zanim na gg powiesz mi dobranoc te jajka i ten sos tatarski...to moze nie dolegliwosci akurat, ale zachcianki jak najbardziej
ze spaniem to ja tak zawsze miałam :-D a co do zachcianek to nei wiem czy to na ciąże czy moje osobiste zachcianki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 kwie 2010, 13:54

ejustysia, super ten krzak :ico_brawa_01: chyba rodzicom na dzialke taki sprawie :-)

[ Dodano: 2010-04-01, 13:58 ]
co do zachcianek to nei wiem czy to na ciąże czy moje osobiste zachcianki
_________________
no tak zapomnialam, ze Ty zawsze dziwne zachciewajki na jedzenie mialas i o dziwnych porach :-D ale zauwazylam, ze teraz jesz zupelnie co innego bo z Majka jadlas tylko lody, ciastka i czekolade :-D mam racje :ico_oczko: ?? dobrze pamietam :-) ??
A teraz tylko slysze jajka i jajka i bekon :-D no chlop jak nic :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

01 kwie 2010, 14:25

Witajcie listopadowe :ico_ciezarowka:

Ja równiez jestem listopadówką. Obecnie jestem w 8 tygodniu ciąży. Wczoraj na USG widziłam bijace serduszko. :ico_brawa_01: Czy przyjmiecie mnie do swojego grona?

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 kwie 2010, 14:34

sylwiab0000, Witaj wśród nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

01 kwie 2010, 16:19

A z takiego wróżenia według miesiąca poczęcia i wieku wychodzi mi że 3 dziewczynka b

hahahh z Wikiem sobie to robilam i wyszlo , że dziewczynka jak Byk a wierz mi, że Wik chlopak jak sie patrzy :-D :-D :-D

axzsylwiab0000, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 kwie 2010, 17:00

jesz zupelnie co innego bo z Majka jadlas tylko lody, ciastka i czekolade mam racje ?? dobrze pamietam ??
nio :ico_brawa_01: z dziewczynkami tak na słodkie miałam ochote :-D

sylwiab0000, witaj :-) napisz coś o sobie :ico_sorki:

ejustysia, widać to odwrotność jednak sie zgadza w tej wróżbie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

01 kwie 2010, 17:55

Od 5 lat staramy sie u upragnine maleństwo. Pierwsza moja ciąża (2005 r) obumarła w 9 tygodniu. W tamtym roku byłam na forum wrześniówek, ale bardzo krótko, ponieważ ciąża obumarła w 6 tygodniu. Ale jak to mówią to trzech razy sztuka. Teraz musi być byc dobrze. :-)
Na razie martwi mnie to że przyplątało mi się przeziębienie i domowymi sposobami w żaden sposób nie mogłam go zwalczyć i udałam sie do lekarza rodzinnego i dostałam antybiotyk, bo lekarz stwierdził, że bardziej może dziecku zaszkodzić nieleczone przeziębienie niż antybiotyk :ico_placzek: Ale co gorsze prawie kończę brać antybiotyk i nie ma żadnej poprawy i w dodatku rzuciło mi się na zatoki i cały czas mam nos zapchany i gardło zawalone.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

01 kwie 2010, 20:31

sylwiab0000, musisz byc dobrej mysli, ja teraz chodzilam zakatarzona ale przeszlo, w ciazy z Wiktorkiem mialam zapalenie wirusowe i twez bralam antybiotyk a z kolei moja siostra tegoroczna majówka cala ciaze na antybiotykach , ja ze swojej strony zycze Ci jak najlepiej i musi byc teraz dobrze. Nie jedna jest dziewczyna na forum , która przeszla to co ty Sabcia nasza kochana byla ze mna na majówkach niestety poronila blizniaki teraz jest szczesliwa pazdziernikowka 2009 i ma cudna córeczke a takich przykladów mogwe wymieniac Ci do rana , wiec teraz nawet nie probuj źle myslec, a termin dokladnie masz na kiedy


ja po pracy padnieta, czekam na ylumaczke na tvn

Monia M, no gdzie jestes :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: umieramy z niecierpliwosci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 kwie 2010, 20:48

sylwiab0000, będzie dobrze!!! Ja tez poroniłam ciąze przed Mają w 9tc, i w końcu po 2,5 roku starań urodziła sie Maja a teraz wielką niespodzianką jest dla nas obecna ciąża :) Życze DUUUUUŻO ZDRÓWKA!!! :)
Monia M, no gdzie jestes umieramy z niecierpliwosci
Monia jak wróci do domu to napewno sama napisze dokladnie jak było, ale żeby Was nie trzymac w niecierpliwości (mam nadzieje Monia nie bedzie miała mi tego za złe :ico_oczko: ). Wszystko jest w jak najlepszym porządeczku, ciąża sie pięknie rozwija i serduszko pięknie bije :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 kwie 2010, 21:34

No jestem, jestem :-)
no więc tak jak pisała Ania wszystko w porządku :ico_brawa_01:
Jest jedno jajo a w nim zarodeczek :ico_brawa_01:
Widzielismy serduszko i nawet widzielismy jak pięknie sobie biło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: słabiutko póki co było słychac no bo to wczesna bardzo ciąża...
Pan doktor powiedział, że wszystko na tym etapie jest dobrze :ico_brawa_01:
Z OM termin 20 listopad a z usg 24 :-)

sylwiab0000, teraz bedzie wszystko dobrze, musi byc!!!
Trzymam mocno kciuki.

[ Dodano: 2010-04-01, 21:40 ]
a no i dzidzius ma 50 mm :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość