Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 cze 2010, 20:57

Uff dziś jest tak gorąco, że nawet spać mi się nie chce :ico_olaboga: w mieszkaniu mam piekarnik :ico_zly:
Ta pogoda to nie dla mnie. Okazało się po wizycie u lekarza że mam problemy z cisnieniem poszłam do internisty z osłabieniami mój gin mi kazał i okazało się że mam cisnienie 154/33 prawie trup masakra dostałam tone leków nie wiem czy czasem do szpitala nie pójdę :ico_placzek:
nie przejmuj się na zapas, to dobrze, że jesteś pod kontrolą lekarza i dostałaś leki. Zacznij sobie mierzyć ciśnienie regularnie dwa razy dziennie, najważniejsze to kontrolować. Poza tym nie wychodź na zewnątrz jak nie musisz i pij dużo wody. Mnie taka pogoda w tj ciąży też nie służy. Jak wracam z pracy to czuję się jakbym maraton przebiegła, a poprzedniej upał mi wcale nie przeszkadzał

Co do mdłości to ja po prostu nie mogę być głodna, bo wtedy od razu mi niedobrze, no i nie mogę też za bardzo się najeść bo jest to samo. Także jem jak noworodek co 2-3 godziny :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 cze 2010, 22:39

Agnieszka26 biore ASMAG B no i kwas foliowy nic innego lekarz mi nie kazal brac.napewno sprawdze ten twoj poranny pomysl z gory dziekuje!!!!

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

11 cze 2010, 09:27

Czesc dziewczyny no i znów upalny dzień... Kiedys bym sie cieszyła nad jezioro i opalanie:o) A teraz klimatyzator i z domu się nie ruszam.
gaga22 dziękuje za ciepłe słowa, fajnie masz że do pracy chodzisz można sie czyms zając ja juz 3 tydzien siedzę w domu i umieram z nudów sprzątac nie moge bo mój facet oszalał na punkcie ciąży, cos tam gotuje ale to za mało dla mnie. Jestem taką pszczółką co pracuje ile się da a teraz na zwolnieniu już i pewnie już nie wróce do pracy....

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 cze 2010, 11:43

154/33
dziwne ciśnienie ,to pierwsze za wysokie a drugie za niskie...
ale nie martw się ,lekarze dadzą sobie z tym radę i będzie dobrze.
Co do mdłości to ja po prostu nie mogę być głodna, bo wtedy od razu mi niedobrze, no i nie mogę też za bardzo się najeść bo jest to samo. Także jem jak noworodek co 2-3 godziny :-D
ja mam tak samo,raczej nie mam mdłości ale jak jestem głodna to mi właśnie źle więc musze pilnować żeby co chwilę a po trochę coś wszamać .
biore ASMAG B no i kwas foliowy nic innego lekarz mi nie kazal brac
to jest magnez z b6 tyle,że jeśli masz słabości czy coś to i żelazo potrzebne...niektórzy lekarze zapisują witaminy czy tam polecają dopiero w ok 12 tygodniu ciąży ale to zależy od samopoczucie,ja mimo że jem owoce,warzywa ,nie wymiotuję to zestaw biorę i folik już od miesiąca przed planowaną ciążą.Czasem niedobór czegoś powoduje,że czujemy się gorzej.
Czesc dziewczyny no i znów upalny dzień...
u mnie 13 stopni a po słońcu ani śladu :ico_placzek:
a tak bym w słonku na ogrodzie posiedziała wczoraj było trochę ciepełka ale co to jeden dzień :ico_noniewiem:

Aga mówisz,że mąż zatroskany :ico_haha_01: też dobrze tylko niech nie przesadza bo się zanudzisz :ico_oczko:
a ja zaś ostatnio coraz bardziej leniwa się robię :ico_wstydzioch: choć tyle do roboty to mi się nie chce i już :ico_haha_01: jestem senna i nic nie działa,kawkę piję jedną z rana ale coś mi nawet nie smakuje :ico_noniewiem: a spać bym mogła na stojąco.
Poza tym czuję się dobrze,czasem coś zamdli ale mało i zaraz guma do zucia pomaga.No i problem z apetytem,co mam gotować to już nie mam pojęcia bo coś bym zjadła ale nie wiem co :ico_noniewiem:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

11 cze 2010, 12:16

Czesc zubelek. A no mam upalnie własnie byłam w sklepie i zasłabłam jeju jakis obcy facet mnie do domu przyprowadził :ico_wstydzioch: . Jak nie muszę to nie wychodzę ale na jakies małe zakupy to trzeba codziennie. Z gotowaniem ja nie mam problemu fajnie mam bo budzę się rano i wiem co bym dzis zjadła.

[ Dodano: 2010-06-11, 12:20 ]
Aniula z tymi witaminami to zubelek ma racje. Ja biore feminantial 800 kosztuje mało bo ok 40zł a starcza na długo. Też jadam dużo owoców i warzyw ale mój gin mówi że pomimo to kobieta w ciąży powinna brac witaminy.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 cze 2010, 22:30

Agnieszka26, oj musisz się pilnować,dobrze,że miał kto cię odprowadzić bo nie zawsze się znajdzie chętny :ico_noniewiem:

Ja byłam na festynie szkolnym z dziećmi ale się wymarzliśmy :ico_chory: a wczoraj antybiotyk skończyłam,byłam tylko półtora godziny ale bardzo zimno...

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

12 cze 2010, 11:56

Czesc dziewczyny. Ja miałam dzisiaj rano świetny chumor i już myslałam że nawet mi fochy przeszły :ico_puknij: ale sie pomyliłam. Mam kota takieko niedobrego i tak mnie zezłośćił że aż się popłakałam jej nigdy mi się to nie zdarzało żebym była zła na kogokolwiek... Nie wiem co sie ze mną dzieje nie mam pojecia. Niech już ten mój chłop wraca z pracy bo oszaleje w tym domu... Nic nie mogę robic sprzątac, gotować, mam leżec a jak można leżec jak bałagan wkoło Ciebie no nie da się. Jestem taka zła i wogóle siedzę przy komputerze pisze i płacze jeszcze klawiature zamocze :ico_placzek: Niech mi ktoś powie że mi to przejdzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 cze 2010, 13:15

Witam :-)

U nas nadal upał, ja dziś wysprzątałam całe mieszkanie i teraz muszę chwilkę poleżeć bo strasznie się zmachałam :-D Chłop właśnie skrobie ziemniaki na obiad, a ja potem dorobię resztę
Jestem taka zła i wogóle siedzę przy komputerze pisze i płacze jeszcze klawiature zamocze :ico_placzek: Niech mi ktoś powie że mi to przejdzie :ico_olaboga:
przejdzie, przejdzie w najlepszym razie za jakiś miesiąc, a w najgorszym po porodzie :-D to wszystko skutek :ico_ciezarowka:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

12 cze 2010, 17:16

hej dziewczynki!!!U mnie dzis chlodniej da sie wytrzymac co do jedzenia to nawet nie moge o nim myslec bo zaraz mi nie dobrze.ale wytrzymam

Agnieszka26 przejdzie ci wszystko tak szybko ze nie bedziesz o tym nawet pamietac a teraz tylko musisz na siebie uwazac!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

12 cze 2010, 17:31

witam.my dziś też trochę ciepła mieliśmy ,wykosiliśmy ogród i zjedliśmy na nim obiadek.Teraz już pochmurno :ico_noniewiem:

Agnieszka26, wszystko ci przejdzie,odpoczywaj i nie przejmuj się bałaganem,nie zaszkodzi a takie sprzątanie moze zaszkodzić skoro masz zalecone leżeć :ico_sorki:
potrzebujesz płakać to sobie popłacz ale spróbuj myśleć o dobrych rzeczach,dobry film obejrzeć ,bo dzidziusiowi teraz twoje smutki i nerwy nie potrzebne.

Aniula, tobie z tym apetytem też przejdzie,ten pierwszy trymestr taki najgorszy :ico_sorki:
Ja dziś kluski śląskie zrobiłam tak mnie nagle wzięło i musiałam zrobić :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość