Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 paź 2007, 13:49

Alka dobre, Radek za to sam wynosi swój talerz do kuchni, rozkłada ręce i woła "nie ma mniam"; zdjęcie w podpisie masz boskieee!
Radka znowu dopadł katar, juz na prawde nie wiem co mam z nnimi zrobic, bo Marzneka pokasłujme - to chyba przez to wstretne centralne... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 paź 2007, 15:31

U nas na szczęście katarek mija, więc wam także dużo zdrówka życzę. W domu mamy jeszcze tak ciepło, że nie zaczęliśmy nawet grzać.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

17 paź 2007, 18:46

matula1, :ico_sorki: :ico_sorki: :-D Gabi tez co chwila pociaga nosem,oby nic sie z tego nie rozwinelo...
matula1 pisze: Radek za to sam wynosi swój talerz do kuchni, rozkłada ręce i woła "nie ma mniam";
No prosze jaki zdolniacha:) :ico_brawa_01:
matikasia pisze: W domu mamy jeszcze tak ciepło, że nie zaczęliśmy nawet grzać.
no ja tylko u Gabi troszke rozkrecam na noc ,bo za cieplo to my wieczorami nie mamy....
bozenka74, hehe,widzisz , dzieci nam zawsze robote znajda :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

17 paź 2007, 19:58

ja na noc musze porządnie witrzyć bo inaczej idzie się udusić i w nocy jak wstaję to też na chwilę otwieram okno bo spać nie mogę. Więc o grzaniu nawet nie myślelismy, mamy bardzo ciwpło w mieszkanku.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 paź 2007, 20:14

my na szczeście też i dużo przez to oszczędzamy przez zime, a na punkcie wietrzenia to ja w ogóle mam bzika:)

jutro jedziemy ok 20 do szczecina. mam pierwszy zjazd i zostane z matim do wszystkich świętych. poodwiedzamy rodzinkę, znajomych. mam 60 lecie podstawówki:) jak wrócimy to bożenka już bedziesz tulić drugiego synula pewnie:)

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

18 paź 2007, 08:30

Witam z raneczka:)Dzien zaczelismy placzem i krzykiem bo tak wlasnie wygladala pobudka Gabi,,, :ico_noniewiem: Teraz mala oglada Mapeciatka,a ja mam chwilke na podczytanie was:)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 paź 2007, 13:09

a u nas ciężka noc.Mati od 23.30 płakał półtorej godziny, a twarda mamusia stała nad łóżeczkiem. w pewnym momencie pogoniłam już męża bo z tego wszystkiego żołądek mnie rozbolał. Mati wyraźnie cierpiał. to nie był szantaż by go wziać. wzięliśmy go. wtulił się i usnął a rano patrzę a on ma górną piąteczkę!!:) czyli mam 17sty ząbek, a od pół roku już nic nie było:)

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

18 paź 2007, 14:59

matikasia, biedny Mati,dobrze,ze juz po krzyku:)
a moja Gabula wlasnie zaklada swoim misom pieluchy,hehe :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

18 paź 2007, 21:09

matikasia, biedny Mateuszek.
Antolek odstawił nam koncert taki o 5 rano, że myślałam, że pobudzi wszystkich sąsiadów. Obudził się tak strasznie głodny, że w pół minuty chyba mu mleczko przygotowałam. Takiego wrzasku z wołaniem o jedzenie to jeszcze chyba nigdy nam nie urządził.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

18 paź 2007, 21:42

Witam!
Wiecie jak mnie gardło boli,tragedia poprostu,a jaki mam głos :ico_smiechbig: jak wrona albo inny skrzeczący ptak :ico_olaboga: boli jak diabli :ico_placzek: wszystkie wnętrznosci mnie bolą :ico_placzek: żeby tylko Kacper sie nie zaraził :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dzis byłam tez w pracy,miałam 5 lekcji z pierwsza klasą,fajne dzieciaki,troche łobuzują,ale jak to dzieci :ico_oczko:

Kacper śpi w nocy,ale budzi sie szybko,zwykle w dni jak idę do pracy to budzi mnie przed budzikiem,a dzis sama sie obudziłąm o 5.45 wyspana (budzik nastawiony mam na 6.30) :ico_szoking: i on też wyspany i zadowolony od razu jak usłyszał radio zaczął radosnie tańczyć,jak ja bym chciała miec tyle energii co on :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości