Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 maja 2012, 08:36

Witajcie :-)
Beatka78, takie fikuśne te krzesełko. Ale fajne, że malucha można na nim sadzać.
dzwoneczek82, właśnie sukienki jeszcze nie ma, bo nie mam kiedy wyrwać się iść poprzymierzać. Do tego nawet nie wiem gdzie uderzyć na tego typu sklepy :ico_noniewiem:
agasio naprawdę trzeba Cię podziwiać ! 3 dzieci w tym jeden maluszek i studia. Jesteś bardzo zaradną mamuśką :-) :ico_brawa_01:
Gabi, a może to ząbki u Lili ?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

17 maja 2012, 09:27

gabi witaj w klubie. Borys też mi dał popalic w nocy z tym że u nas to ewidentnie ząbki bo czuć pod palcami dwie dolne jedyneczki z tym że jeszcze się nie przebiły. Z resztą wczoraj cały dzień był marudny. Na noc dałam mu nawet ibum ale i tak po 3h spania się obudził i potem spał co chwilę się budząc.
Mad., co do sklepów to w bielsku wiem gdzie mają fajne suknie :ico_oczko:
beatka śliczne krzeselko. Oglądałam je na allegro. Ja mam po Emilce dwa i raczej nowego kupować nie będę
agasio szacun dla Ciebie

Padam na twarz... pojadę do rodziców bo mąż dopiero wieczorem w domu będzie. Może Borys na ogrodzie trochę pospi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 17-05-2012, 09:29 ]
Borys wczoraj zjadł pół sloiczka jabluszka i bardzo mu smakowalo :-) dzisiaj spróbujemy z marchewka

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

17 maja 2012, 09:47

hej

kurde dziewczyny co z tymi naszymi dzieciakami ,moja Lena wczoraj też pól wieczora przepłakała w ciągu dnia nie mogła wcale usnąć marudziła strasznie a wieczorem po kąpieli rozwyła się na dobre :ico_olaboga: dałam jej ibum i usnęła po 23 ale w nocy było nie wiele lepiej :ico_noniewiem: też mam wrażenie ,że to już zęby bo dolne dziąsełka takie białawe i napięte ,tylko z tego co pamietam u Julki taki stan trwał 2-3 tygodnie do wyklucia się zęba :ico_placzek:

Beatka - super są te krzesełka widziała ostatnio w telewizji w którymś z programów , tylko kurde drogawe są :( ja mam mętlik w głowie co do krzesełka

agasio podziwiam Cię kochana ,ja nei wiem czy bym ogarnęła to wszystko :ico_olaboga:

[ Dodano: 17-05-2012, 10:08 ]
no i pospała 20min :/

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 maja 2012, 10:14

A Martyna spala od 20 do 6 ! I teraz spi od 8... juz ponad 2h....
Ale zawitalo wreszcie slonko u nas. Cieplo wprawdzie nie ma ale spacer zorganizujemy z pewnoscia :-)

Ja bym stawiala ze te humorki dzieci to dziaselka. Zaczynaja przeszkadzac. A nie ukrywajmy pogoda tez mega wplywa.
w bielsku wiem gdzie mają fajne suknie
Ale nie slubne tylko sukienki eleganckie jakies zebym ja obnosila i na chrzciny i na wesele ? :ico_haha_02: Rzuc jakims info na PW lub fb jakbys mogla ;-)
Borys wczoraj zjadł pół sloiczka jabluszka i bardzo mu smakowalo dzisiaj spróbujemy z marchewka
My tez marchewke testowac bedziemy :-) Brawo dla Boryska za dobre smaki ;-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

17 maja 2012, 10:23

a już wiem co miałam napisac
dzwoneczek no właśnie ja z kupnych warzywek nie gotuje mam jeszcze swoją zeszłoroczną marchewkę bo tych sklepowych i bazarkowych sie boje

Mad. ja się jeszcze boje ,że Lenka się rozchoruję ,bo Julka zaczęła się smarkac i kaszle :ico_placzek:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

17 maja 2012, 10:30

hejka z :ico_kawa:
Dzieki dziewczyny, nie jest różowo wychowywać dzieci, prowadzić dom, pracowac i studiować, ale czego sie nie robi dla kasy, niestety tak ważna jest teraz :ico_noniewiem:
Beatka- fantastyczne krzesełko :-) ja dostałam w spadku takie zwykłe, wieć nie bede kupowała nowego
Mad- Twoja imienniczka to niezła rozrabiaka: :-D czyżby do citeczki sie udała :-D
Kurcze ja tez nie mam sukienki na chrzest, ciezko mi teraz coś kupić z tymi gigantycznymi cyckami :ico_wstydzioch:
dobra zmykam, pozdro dla wszytskich!!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 maja 2012, 10:43

Twoja imienniczka to niezła rozrabiaka: czyżby do citeczki sie udała
Cioteczka była najpierw spokojnym niemowlakiem ale potem dała popalić :-D Ale na szczęście się z tego wyrasta ;)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

17 maja 2012, 11:23

ja tez dolaczam do klubu niewyspanych, Hanka tez cos dzis z koszmarami spala non stop sie budzac

Mad juz wprowadzasz stale produkty Martynce? ja sie zastanawiam bo w sumie 4 miesiecy jeszcze nie ma, ale raz dalam jej pare lyzeczek jabluszka to strasznie jej smakowalo, i nie wiem czy dalej jej dawac czy czekac do 4 miesiaca

Gabi a tez zupki jak gotowalas to taka papka z tego wychodzila czy plynne jak zupa?

ja tez wole sloiczki, chlopcy sie na nich wychowali i nic im nie jest, a i mnie bylo latwiej i szybciej

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 maja 2012, 11:29

gabi aga26 wspołczuję wam nocki...na pewno cos dręczyło dzieciaczki.
, właśnie sukienki jeszcze nie ma, bo nie mam kiedy wyrwać się iść poprzymierzać.
no co ty... :ico_oczko: dobrze ze masz jeszcze troszke czasu :ico_haha_01:

a u nas...noce coraz lepsze...tylko raz sie budzi około 3 , zje i spi do 7. :ico_brawa_01: tylko coś w dzien nie zabradzo spi...są to raczej drzemki 10-cio minutowe...na spacerze też róznie ale sie już tak nie przejmuje jak mi troszke powiszczy :-P

rehabilitantka powiedziała ze już sa widoczne efekty, i rzeczywiście Patryk dziś na ćwiczeniach super głowe trzymał i podnosił tak jakby do siadu...moj dzielny chłopak!!!

u nas dzisiaj brzydka pogoda , cały czas leje.

[ Dodano: 17-05-2012, 11:32 ]
ja tez dolaczam do klubu niewyspanych, Hanka tez cos dzis z koszmarami spala non stop sie budzac
oj też wspołczuje :ico_pocieszyciel:
ja sie zastanawiam bo w sumie 4 miesiecy jeszcze nie ma, ale raz dalam jej pare lyzeczek jabluszka to strasznie jej smakowalo, i nie wiem czy dalej jej dawac czy czekac do 4 miesiaca
w sumie już mało zostało do pełnych 4 -ech miesięcy :-D ale ja poczekam do 28 maja.
ja tez wole sloiczki, chlopcy sie na nich wychowali i nic im nie jest, a i mnie bylo latwiej i szybciej
ja częsciej Dawidkowi gotowałam, ale tylko ze względow finansowych...bo mamy własne warzywa :-D to żal z nich nie skorzystac...a słoiczki dostawał aby ciut urozmaicic mu menu :-D

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

17 maja 2012, 11:34

Cześć wszystkim,
u nas trochę lepsza nocka na szczęście, trochę odespałam. pogoda niby fajna, spacer kusi, ale wiatr taki wieje, że boję się wychodzić :ico_noniewiem:
wracam od września, bo pracuje w szkole
to studia jezykowe,
nauczycielem językowcem jesteś? jeśli tak, to witaj w klubie :ico_oczko:

[ Dodano: 17-05-2012, 11:42 ]
Ja podejrzewam ze to moze byc 2 zabek Filipka...
no i wykrakałaś hehe :-D wczoraj dopatrzyłam się 2giej jedynki na dole, jeszcze się nie przebiła, ale widać ząbek wyraźnie... w szoku byłam :ico_olaboga: biedny maluszek, żal mi go normalnie jak tak wrzeszczy, a ja niewiele mogę zrobić :( masuję mu dziąsła tą silikonową szczoteczką, trzymam też gryzaka w lodówce i daję mu pomamlać. planuję też za chwilę kupić coś takiego:
Obrazek
ma to któraś z was? super sprawa, moja siostra kupiła to mojemu małemu siostrzeńcowi i bardzo lubił to mamlać :-)

wczoraj byliśmy też u doktora, bo Filipowi parę razy w ciągu dnia zdarza się zakaszleć i bardzo mnie to zaniepokoiło. okazało się, że nic mu nie jest. lekarz mówi, że to ślina, która wydzielana w nadmiarze przy ząbkowaniu, wpada młodemu do gardła :ico_haha_01:
młody waży 7200g :ico_oczko:

Beatka78, czadowy ten mebelek co wkleiłaś :ico_brawa_01:

[ Dodano: 17-05-2012, 11:45 ]
mamy własne warzywa :-D to żal z nich nie skorzystac...
oo, super sprawa :ico_brawa_01: też bym chciała, w sumie mogłabym :ico_noniewiem: warunki do tego mamy... trza się zastanowić :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość