Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

25 gru 2012, 17:28

Hej,

po pierwsze Wesołych Świat Wam życze :)

ja od wrzesnia do szkoly chodze a maż pracuje po 12h wiec jakos czasu nie mam na wszystko :ico_olaboga:

jeszcze Bartek był w szpitalu i myślałam ze na zawał padne z tego wszystkiego :ico_szoking: :ico_szoking: to były najgorsze dni w moim zyciu :ico_placzek:

Brodzikowa Gratuluje i życze zdrwoej córeczki :ico_brawa_01:

postaram sie Was doczytać i byc nabieżąco bo do szkoly dopiero w polowie stycznia to nadrobie wszystko :)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

27 gru 2012, 10:44

hej :-) jak po świętach??
brodzikowa ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
gusia a Bartkowi co było? mam nadzieję żę już wszystko ok :ico_pocieszyciel:
kingoza ja nie słuchałabym T, tylko spróbowałabym delikatnie powiedzieć-zasugerować szwagierce że jej mąż nie jest z nią szczery. najważniejsze, aby sama zaczęła się zastanawiać nad tym, być może zauważy co się dzieje.
Ja nawet nie miałam siły komputera włączać :ico_sorki: Piotrek od 17.12 na antybiotyku był, dopiero wczoraj się skończył- zapalenie ucha :ico_sorki: dzięki antybiotykowi biegunkę mamy :ico_zly: 2 dni temu znów katar dostał i kaszel. Nawet antybiotyk się nie skończył to już inne syropy dostaje.. a do tego wszystkiego nocki do nonono, bo kilka razy budzi się z wielkim płaczem. Tak jak zasypianie nigdy nie było dla nas problemem, tak teraz krzyczy 1-1,5 godziny, czopek oczywiście nie pomaga :ico_placzek: niby gryzie wszystko co napotka, dziąsełka czerwone od kilku tygodni, ale trójek nie ma :ico_placzek: ja nie wiem co się dzieje, mam tego dosyć :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

27 gru 2012, 13:08

witam po swietach :)

U nas ok,zebow nie mamy dalej,maly zaczyna fajnie siadac ale nadal nie siedzi zupelnie sam. Radosc dzieci z prezentow bezcenna!

Asianka - zdrowka dla Piotrusia !

Gusia - wspolczuje kochana,a co sie dzialo z Bartusiem?

Brodzikowa - az mam gesia skorke z emocji ! GRATULUJE serdecznie. Oby byla to zdrowiutka dziewczynka!

Ja przyznam sie,ze kilka tygodni temu mialam stres,ze moge byc w ciazy - nawet test zrobilam - negatywny i chyba nawiedzona jestem,bo chyba bylo mi troche smutno,ze negatywny :P
Z drugiej strony jak mysle o tym,jaki absorbujacy jest Szymek-to jednak sie ciesze i takie jakies mieszane uczucia mam :)

Kingoza - ciezka sprawa,ja bym z tym kolesiem pogadala,ze jesli mu na zonie zalezy,to niech zerwie kontakt z kochanka,jak nie,to powiesz zonie - jesli mu zalezy,to powinien sie wytraszyc i zerwac z nia.

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

27 gru 2012, 13:32

Bry,

ale sie rozleniwilam przez te swieta :ico_haha_02:

My tez ząbków nie mamy, a te dziąsła jego to juz 5 mc sa raz spuchniete raz nie i czekam na te zeby i czekam :-D
ale za to siada sam pieknie, stoi bez trzymania i popiernicza przy meblach jak perszing aha no i mowie mama i baba :-D

A Bartek wypadek miał w domu właśnie jak przy meblach chodził :ico_szoking:
Chodził u nas przy kanapie i sie przewrócił, myślalam ze nic sie nie stało bo nawet specjalnie nie płakał i po pewnym czasie poszedł spać.
Rano wstał z temperatura i był marudny..zwalilam to na zabki i pojechałam do szkoly zostawiajac go z mama ale dostalam telefon w miedzy czasie ze Bartuś ma drgawki i temperature i mam wracac. Wróciłam i zobaczyłam ze ma na połowe główki guza ale miekkiego, wiec szybko do szpitala. W szpitalu lekarz stwierdził krwiak i odesłał do innego szpitala no i na chirurgi dzieciecej po rtg i tomografi komputerowej stwierdzono 3 cm pekniecie czaszki i krwiak podczepcowy kosci ciemieniowej.
Co sie naryczałam, naobwinialam to niedoopisania. Na szczescie krwiak sie wchłonoł po 3 tygodniach ale pekniecie do 6 mc bedzie sie zrastac i jeszcze przez 2 tygodnie nie mozemy go puszczac do raczkowania ani chodzenia. Plus masa lekarzy do zaliczenia :ico_noniewiem:

ale sie rozpisalam, wybaczcie :ico_sorki:

Asia, zdrówka dla Piotrusia i oby zabki wyszly szybko :ico_sorki:

iw_rybka, ja takie stresy chyba co mc przezywam mimo ze mam jak w zegarku to i tak sie boje :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

27 gru 2012, 15:28

Gusia, strasznie współczuję całego zajścia!!!!!!!!! Wierzę, że twoje nerwy były na skraju wyczerpania. Ja miałam to samo jak musiałam w zeszłym roku jechać z Tobikiem na IP bo nadział się na narożnik sceny na występach gwiazdkowych i miał szyte pod brwią... co ja się o oko zdenerwowałam. na szczęście okazało się, że to tylko przecięcie skóry i dwa szwy wystarczyły!
oby już było z młodym waszym coraz lepiej!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

27 gru 2012, 22:05

Gusia - ja pierdziele,ale mieliscie przejscia !!!! Wspolczuje,dobrze,ze juz lepiej !

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

27 gru 2012, 22:48

hej..piszę z chorobowej krainy... :-/

gusia fajnie ze sie odezwałaś :-) . Fajnie ze Bartuś jest taki sprytny i bardzo mocno wam wspołczuje tych koszmarnych chwil... :ico_szoking: :ico_olaboga: biedny chłopczyk, niby niewinny guz, a tu mogło dojśc do nieszczęscia :ico_olaboga: . Życzę Bartusiowi szybkiego powrotu do zdrówka :ico_sorki: .

brodzikowa gratuluje i troszke zazdroszczę, bo sama często myślę o trzecim dzieciątku :ico_wstydzioch: . i tym razem też juz bym chciała dziewczynkę, bo marzyłam o dwoch chłopcach to sie spełniło :-D . I życzę aby Twoje marzenie o córeczce sie ziściło :ico_haha_02:

Asieńka dużo dużo zdrowia Piotrusiowi życze :ico_sorki: i aby sie nocki uspokoiły!
,maly zaczyna fajnie siadac ale nadal nie siedzi zupelnie sam
jeszcze nie raz zaskoczy rodziców :ico_haha_01:

U nas Dawidek od wczorajszej nocy gorączkuje,jutro idę zobaczyć jakie wyszły jego wyniki. Ja też już mam stan podgorączkowy, mama też z gorączką...normalnie szpital :shock: :ico_noniewiem: .

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

28 gru 2012, 00:06

dzwoneczku - zdrowka wam zycze ! Dawidkowi czemu wyniki robiliscie?

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

28 gru 2012, 00:24

Witam poświątecznie :-D
dzwoneczku zdrówka dla Dawidka, dla Ciebie i Twojej mamy (podczytałam na zimówkach). Zdjęcia rodzinne extra, super z Was rodzinka.

Gusia co za historia..., jak teraz sobie pomyślę co może się stać z moim młodym jak przydzwoni gdzieś głową to aż mnie ciary przechodzą. Zdrówka dla Bartusia - mały silni organizm, szybko się zregeneruje ale szkoda takiego maleństwa.

Asienka znowu choróbsko, przerąbane. Zdrówka dla młodego i siły dla Ciebie.

U nas..., hm..., dziwnie. Święta ok, a młody rewelacyjny. Puszcza się i próbuje sam stać ale przy każdym pierwszym kroku upada. Poza tym coś go męczy, we wtorek wieczorem zaczęły lecieć mu smarki, całą środę to samo a dzisiaj popołudniu jak ręką odjął. Coprawda daję mu wapno, witaminę C i inhaluję ale czy t o by dało takie efekty?
No i dzisiaj K. zaczął kichać i pociągać. Chyba go gdzieś eksmituję, bo jak mnie zarazi na Sylwestra to go chyba uduszę własnymi rękami :-D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

28 gru 2012, 00:28

A i stawiam :ico_tort: za 9 miesięcy Cezarego.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości