Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 sty 2009, 22:53

nie dodawałam nigdy sody, a jakie ma działanie?
wybielajace :-D białe i jasne ubrania sa takie ładne :-D

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

20 sty 2009, 23:26

nie dodawałam nigdy sody, a jakie ma działanie?
wybielajace :-D białe i jasne ubrania sa takie ładne :-D
o kurcze, to musze koniecznie spróbować :-) a ile tego wsypać? i do ubrań? czy w miejsce gdzie wsypuje proszek lub płyn do płukania? gdzie? pewnie prosto z ubraniami do będna no nie?

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 sty 2009, 23:32

mikusia, do proszku małą łyżeczkę. Ubrania prane bez płynu sa troszke bardziej chropowate, ale mysle ze z plynem beda normalne. A powiedz mi jeszcze jakim kremem najlepiej ta buzke czerwona smarowac? Mamy próbkę Emolium czy jakos tak, ale zastanawiam sie jeszcze nad nivea s.o.s, czytalam jeszcze ze smaruja mascia z vit.A, taka tłusta z apteki za jakies 2 albo3 zl i jest dobra.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

21 sty 2009, 10:04

janiolku ja stosuję całą serie kosmetyków z Emolium bo ona najlepiej natłuszcza i dba o skóre :-) mam żel do kąpieli, balsam do ciała, żel do mycia ciała, krem specjalny gdy mała ma jakieś mocniejsze plamy ;-) bardzo sobie chwale tą serie kosmetyków :-) przy skazie radze ci na początek na razie przejść na emoliety, czyli Emolium lub Balneum (Oilatum nie bo często wysusza skóre)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 sty 2009, 10:17

hejka
ja pisze tylko dziendoberek zeby przypomniec o sobie...
napisze jeszcze pozniej co nieco

tymczasem pozdrawiam Was serdecznie laseczki

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

21 sty 2009, 20:42

witam

wrzuce fotke obiecuje :-D
ostatnio cos wrzucilam na maj 2009- ale zrobie swierza.
pozdrawiam was milo i goraco.
w sobote jade z mama i tesciowa na maly wypad za miasto- pa :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-01-22, 10:20 ]
czesc

wpadlam tylko na chwile sie przywitac- dzis na 10 jade na uczelnie i bede tam do 13.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

22 sty 2009, 13:13

a ja dziś planuje się uczyć... zobaczymy co z tego wyjdzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

22 sty 2009, 16:36

hej laski :-D chyba o mnie nie zapomniałyscie co????
my bylysmy z karoliną w katowicach w klinice na badaniach i wyszłu pół na pół, ogólnie rozwój psychiczny społeczny i mowa rozwiniete na 19 miesiecy, ale mamy diagnoze porażenie mózgowe prawostronne, lewa strona jest zupełnie zdrowa na szczescie. musimy zwiekszyc ilosc rehabilitacji i wynajelam prowatnego rehabilitanta ktory bedzie przyhezdzal do nas do domu. on rehabilituje karoline od poczatku ale karolina ma dwuch rehabilitantow i musialam wybrac jednego.

zaraz po szpitalu młoda mi sie pochorowala , miala grype jelitową a teraz ja i moj S jestesmy chorzy na grype ale ta zwykłą... karolina byla chwilowo u dziadkow zeby sie nie zarazila ale nie zdazylismy sie wyleczyc do konca i chyba od nas załapała wirusa bo zaczena kaszlec i ma katar.
jutro jade z nia do pediatry.

co do tego kremu emolium to ja tez go mam i jestem z niego bardzo zadowolona

[ Dodano: 2009-01-22, 15:38 ]
aaa zapomnialabym, koniec stycznia lub poczatek lutego ide do pracy :-D bede pracowac jako opiekunka dzieci niepełnosprawnych i uposledzonych umysłowo - miałam praktyki w OSrodku rehabilitacyjno edukacyjno wychowaczym i tam teraz ide na staz a po stazu na etat :-D ale sie ciesze :ico_brawa_01:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

22 sty 2009, 17:22

nicola super z tą pracą! to jest dość ciężka praca :ico_noniewiem: wiem coś o tym bo ja pracuje jako opiekun i terapeuta w podobnym domu do twojego, tylko że ja z osobami które mają choroby psychiczne ;-) a co do rehabilitacji, to dobrze że już wszystko wiecie co i jak, bo przynajmniej możecie zacząć szybko rehabilitacje i mała będzie dorównywać swoim rówieśnikom :ico_brawa_01: super! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

22 sty 2009, 21:52

NICOLA_22, nic sie nie martw, mamy taka pania psor co ma 43 lata, profesorem jest od minimum 4 lat i tez ma porazenie. Wiec moze Karolinke czeka oszalamiajaca kariera naukowa.mikusia, powiedz mi kochana co moge dawac Lence w ramach deserkow. Cos zamiast jogurtu, ciasteczka?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość