mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 sty 2008, 17:09

No tak i wtym plus, teście tak nie chodzą do mnie. Jak po nich nie zadzwonie to oni nie przyjdą ale za to zawsze moge dzwonic i mi dzieci przypilnują. Z mamą jest gorzej bo jeszcze pracuje a tata wiecznie nabudowie a teraz w marcu sie wyprowadzaja ok 30km od nas to też fajnie Martyne tam zawioze na wakacje i niech siedzi 2 miesiace na wsi :-D

[ Dodano: 2008-01-24, 16:11 ]
No mi się poprawiło od tej rozmowy już chyba ta handra mija. Jesteście lepsi niż lekarze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 sty 2008, 17:11

Zazdroszcze my mamy tylko działke rekreacyjną obok moich rodziców jest troche miejsca na grill ale to nie wieś :-)

[ Dodano: 2008-01-24, 16:13 ]
właśnie dostałam meila że zarejstrowałam się na info praca to chyba mój ślubny zrobił to za mnie bo ostatnio z nim na ten temat gadałam :-D no więc może ani się nie obejrze a już będe pracować :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 sty 2008, 17:15

No to tez nie juz tak prawdziwa wieś ale domek wielki ogród na ogrodzie dziadek ma plac zabaw. Specjalny dla wnuków, zjeżdzalnia dwie hustawki no i piaskownica. W lato basenik.To wszystko z tyłu domku bo z przodu trasa gliwicka, i auto za autem.Ale jest gdzie spacerować no i ciotek babć dla dziecka raj na ziemi.

[ Dodano: 2008-01-24, 16:16 ]
Wiecie co może czas na :ico_kawa:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 sty 2008, 17:19

Racja :ico_kawa: dobra na wszystko więc ide zaparzyć i zaraz wracam bo mała śpi a ja musze się wylajtować :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 sty 2008, 17:25

No ja juz się wylajtowałam :-D Moja mała tez jeszcze spi a ta starsza już oglada chyba z 3 płyte zbajkami i się bawi przy tym w przedszkole :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

24 sty 2008, 17:25

Maziu podaj przepis na tę potrawkę poprawiającą humor plissss :ico_sorki: :ico_haha_01:

z tymi nożyczkami też mi się podobało :ico_haha_01:
Jaś śpi jeszcze, wieczorem nie będzie chciał za to iść spać o 20, mąż mnie zabije ale dla tego spokoju teraz to warto zginąć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 sty 2008, 17:26

Dzisiaj rano robiłam przebierke w ubrankach Nikoli i tyle już zamałych powędrowało do pawlacza że okazało się że w jej komodzie zostały tylko dwie pary spodni, cztery dresiki no i sukienek całe mnustwo ale bez spodni to ani rusz - więc musze wybrać się z Nikolą na jakieś zakupy :-D
Właśnie czy kupujecie ubranka w lumpeksach bo ja czasami tam chodze i w sumie nawet ładne nowe z metkami kupuje mojej małej - w poniedziałek się wybiore i poszperam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 sty 2008, 17:29

Ja kocham u moje mamy stwierdzenie "Jak będzies zmieć tyle lat co ja będziesz tak samo myśleć" a co to my jakieś robociki, każdy ma wgrany identyczny schemat myślenia i postępowania? Nie lubię takich stwierdzeń :ico_zly: Każdy na swój sposób jest idywidualistą, ma inne odczucia do pewnych spraw więc i podejście życiowe do pewnych kwesti nie jest jednakowe. Ale akurat tego mojej mamie nie da się wytłumaczyć, tak jak tego że mąż nie musi być jak pies i na każdą komendę stawac na bacznosć jak go o coś proszę, to że mój tata robi pewne rzeczy dla św spokoju to już jego broszka, ale ja wolę nawet narzeć na mojego po stokroć bardziej aniżeli by jak pies mi aportował serio. Oczywiście kwestia tego o co w danym momeńcie chodzi, ale tzw "wychowanie" meża by na komendę - SPRZĄTAJ odrazu leciał, no nie to juz wolę sie powkurzać :ico_oczko: na prawdę. Pewnie jeszcze dziś mnie wkurzy bo zrobi coś nie tak, ale co by to było gdybym nie była świadoma że mam męża, chyba lesbijka bym musiała być :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

24 sty 2008, 17:31

tak ja kupuję sporo ciuszków w lumpexie, mam blisko taki fajny, można rewelacyjne rzeczy wygrzebać, np GAP, Benetton, ja mam słabość do takich metek a na nowe szkoda kasy :ico_oczko: W tym lumpie to też tak bardzo tanio nie jest bo 44 zł za kg, no ale za 10, 15 zł w sklepie nie kupię Jasiowi bluzy czy kurteczki

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 sty 2008, 17:32

Hahaha ale się uśmiałam Elu az martyna przyleciała i się pyta co się tak śmieje :-D :-D Ale masz racje dlaczego nasi panowie mają mieć wiekszy spokój niż my oni by tak chcieli że jak przyjdą z pracy. Obiadek na stole, dzieci śpia a żona ma włóżku czekać zwarta i gotowa :ico_brawa_01: :ico_nienie: Kiedys z mężem tak rozmawiałam i on powiedział że teraz taka mam prace zajmowanie się dziećmi, ale on nie widz tego że ja nie pracuje 8 godz. dziennie tylko 24 na dobe :-D A przepis musisz być głodna, dzieci marudne, odechciewa ci się życ i gotujesz szybko cycki z kurki do garnka troche przypraw cebulki potem robisz sama sos albo dodajesz taki z torebki. i gotowe jeszcze ziemniaczki suróweczka. aLE PAMIETAJ MUSISZ PRZY TYM BYĆ ZMĘCZONA ŻYCIEM to wtedy lepiej smakuje i poprawia humorrrrr :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości