Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

16 wrz 2008, 17:45

A ja właśnie też wpadłam podziekować za paputki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dziękuję bardzo są świetne naprawdę :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :509:
Kurcze fajnie jest mieć takie umiejętności. Moja babcia też robi cudeńka ale ostatnio tylko wyszywa obrazy :ico_olaboga: no cóż przynajmniej ma zajęcie. Ja po niej odziedziczyłam tylko dryg do gotowania ale zawsze coś :ico_oczko: przynajmniej mąż nie narzeka :ico_oczko:

U mnie też nikt dziś nie ruszył palcem ale jakoś tym się nie przejmuję. Mąż pojechał z Tymonkiem do Gdańsk odwieść brata na lotnisko a ja mam choć trochę wolnego :ico_brawa_01: I nie mam zamiaru sprzątać :ico_wstydzioch: byłam na mieście kupiłam Tymkowi rajstopy i grubych portek dwie pary a i szaliczek :ico_brawa_01: fajnie kupować takie ciuszki tylko szkoda że to wszystko takie drogie :ico_olaboga: no ale trudno ja sobie teraz nic nie kupuję bo po co to chociaż na niego wydam :ico_oczko:

magda83, mam nadzieję że sie w końcu dowiemy co tam siedzi u ciebie w brzuszku :ico_ciezarowka: już wiemy że dzidzia zdrowa to mogłaby się trochę zdradzić :ico_brawa_01:

A ja obiadek dziś zjadłam na mieście :ico_wstydzioch: a co tam dopóki mogę to korzystam wołowina z pieczarkami :-D
Co do picia alkoholu to ja w sumie nie piję ale nie odmówię sobie kieliszka winka od czasu do czasu lub piwko owocowe. Z Tymkiem też czasem coś wypiłam a chłopak jak dąb się urodził. :-D Ale powiem wam szczerze że mam straszną ochotę na coś mocniejszego i na większą ilość oczywiście :-D no bo tak naprawdę to się czuję jakbym drugi rok chodziła w ciąży :ico_placzek: non stop bo po porodzie karmiłam do momentu aż się dowiedziałam że jestem w ciąży :ico_noniewiem: i znów post :ico_zly: no ale na przyszłe lato chyba już sobie odbiję :-D

[ Dodano: 2008-09-16, 17:52 ]
Dziewczyny podpowiedzcie mi jak teraz wziąć kod ze stronki Glitter Your Wey bo coś tam pozmieniali i się nie łapię :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

16 wrz 2008, 18:58

Hej dziewczyny
Znam plec:)................bedzie dziewczynka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prawdopodobnie na imie bedzie miala Laura,normalnie nie wierze!!myslalam ze bedzie chlopak :-D
Tak wiec dzisiaj wypije sobie karmi:)))
Aha wazy 925 :ico_haha_01:

orzeszkowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 12 wrz 2008, 13:02

16 wrz 2008, 19:12

ech i mi się skasowało

magda83, Gratuluję dziewusi!!! i piękne imię!! : :-) :-) :-) ah.. no iwaga też całkiem całkiem :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Karolina2411dziękować!!!! Mój mąż aż osłupiał!!!! są przeprzeprzecudne!! Ale nasze dziecko ma uzdolnioną Ciocię z Poznania!! nono :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 wrz 2008, 19:27

Evik, od razu widać, że masz lepszy humorek, super :ico_brawa_01:
Ja zawsze wchodzę na http://www.glitterfy.com/, tam masz do wyboru : glitterfy words, glitterfy photos, glitterfy flipbook. Jak wejdziesz na glitterfy words możesz generować rozne napisy tzn. wpisać swój tekst w ramce, wybrać czcionkę...potem klikasz "glitterfy text" i wyskoczą Ci kody. Przy kazdym kodzie napisane jest do czego sie nadaje np.do umieszczania na forum (BBCode for Forums). W glitterfy flipbook możesz stworzyć pokaz slajdów (fotek), wybierasz kilka fotek i po zatwierdzeniu dostajesz kody, jak wyzej. Natomiast glitterfy photo słuzy do obróbki zdjęć, na tej samej zasadzie jak w poprzednich przypadkach. A jak masz już kod, to go kopiujesz i wklejasz w poście.Poza tym mają tam sporo przeróżnych kategorii z grafikami, gotowymi, okazjonalnymi napisami itd.
Mam nadzieję, że nic nie namotałam :ico_noniewiem:
Magda, gratulacje...kolejna mała kobietka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale fajnie!

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

16 wrz 2008, 20:20

Magda gratulacje!!!!

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

16 wrz 2008, 21:59

Madzia!!! Gratuluje Ci córuni - eh wstydliwa ta Wasza panienka, ale cóz dobrze to o niej świadczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja własnie od lekarza wróciłam - mam zwolnionko, no i lekarstewka: stodal na kaszel (może też być drossetex) i oscillococinium na przeziębienie i grypkę. Obydwa bezpieczne i mam nadzieje że skuteczne - nafutrowałam się już nimi i zaraz mykam pod kołderkę

[ Dodano: 2008-09-16, 22:10 ]
Dzięki Anuś- i ja się przy okazji czegoś nowego dowiedziałam :)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 wrz 2008, 22:20

Hej Wam... Sorki za długą nieobecność jak na mnie ostatnio, ale miałam dzisiaj zebranie u córci, potem lekcje i takie tam, a na koniec okazało się, że męzuś wraca w nocy do domku, więc musiałam trochę ogarnąć to, co zaniedbałam i jakąś dobrą kolacyjkę przygotować... Jeszcze go nie ma, czekam... :ico_haha_02:
Ogromnie się cieszę, że wszystkim się podobało moje maleńkie dzieło. Adres znacie, jakby któraś reflektowała na coś jeszcze, moteczek wełny w wybranym kolorze wystarczy podesłać... :ico_haha_02:
Magda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dziękujemy pięknie za kolejną dziewczynkę dla naszych chłopaczków :-D :-D :-D Jakby co, mamusie będą wiedziały, gdzie synowych szukać :-D :-D :-D
Mężuś właśnie wkroczył :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Uciekam, ale tylko do rana :-D
Dobranoc wszystkim :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

16 wrz 2008, 22:22

Dobranoc dobranoc Karolinko - dla Ciebie i mężusia :)

[ Dodano: 2008-09-17, 06:44 ]
Witam środowo , bardzo porankowo. Dziś M. nie odwozilam do pracy a i tak przed 6 byłam na nogach- wyspana no i tyle. Może komuś oddać trochę mojego ""wyspania" co? Mamusie: Evik, Caro, Osita, Karolcia? Pewnie dużo byście oddały za chwilkę snu więcej:)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

17 wrz 2008, 06:55

Witam :-D
Oj, dzisiaj bym oddała co mam, żeby trochę jeszcze pospać :-D :ico_wstydzioch: Ale nie da rady :-) Dzieci do szkoły trzeba było wywalić, a mężulka jeszcze na pół dnia, żeby się z firmą z tysięcy kilometrów rozliczył...
Idę się wykąpać i wracam niebawem... Tosia, kawusię możesz zrobić w tym czasie :ico_kawa: :-D

[ Dodano: 2008-09-17, 07:50 ]
Już jestem wyplumkana :-D

orzeszkowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 12 wrz 2008, 13:02

17 wrz 2008, 08:19

Witam z rana wszytkie Kobitki!! :517: :517: :517: :517: :517: :517: :517:

[ Dodano: 2008-09-17, 08:24 ]
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość