magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

Re: Skarbeczki listopadowo-grudniowe 2010

08 sty 2013, 12:42

my do przedszkola tylko państwowego albo do sióstr
na języku mi nie zależy bo tutaj akurat jestem odmiennego zdania jesli chodzi o nauke języka obcego przez takie małe dzieci.
uważam ze wiek 5-6 lat jest dobry aby zacząć kiedy maluszek pozna juz lepiej swój jezyk
no ale tutaj przez większość moich znajomych jestem krytykowana.
tylko dwie moje koleżanki (poliglotki i nauczycielki języków obcych, jedna ma nawet doktorat z anglistyki a druga tłumacza przysięgłego z j. francuskiego) potwierdzaja moja teorie.
:-) :-) ;-)

na blog wejdę za jakis czas jak bede miała więcej czasu
teraz mi wystarcza na to aby wejść tutaj przeczytac co napisałyście, odpisac i koniec
No nic egzaminy za 2 miesiące się skończa wiec bedzie luzzzzzz ;-)

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

Re: Skarbeczki listopadowo-grudniowe 2010

10 sty 2013, 14:49

ja do państwowego nie z tego względu, że widziałam jak zajmują się opiekunki dziećmi. Jedna za rogiem z petem, dwie pochłonięte plotkami tyłem do podopiecznych a dzieci hulaj dusza piekła nie ma.

co do języka hmm masz trochę racji że lepiej jak swój poznają ale angielski w przedszkolu to bardziej ''nauka'' przez zabawę.


coś nam się tu cicho zrobiło. ciekawe kiedy nas przeniosą na dwulatki :)

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

Re: Skarbeczki listopadowo-grudniowe 2010

16 sty 2013, 12:45

ale tutaj cichutko

Kruszynka zapewne po zabiegu nie ma biedactwo siły
Madziorka cos chyba miała zacząć od Nowego Roku jeśli chodzi o swój biznes? Dobrze kojarzę?
Spadłamznieba cisza, zapewne zabiegana i brak czasu.
Anja - moze nadal klopoty z kompem, albo ma w końcu swoja wymarzona pracę. jesli to praca to szybciutko nam o niej napisz. Będziemy cieszyły się z Tobą.
Paulina wskoczyła raz nas odwiedzic i cisza - tez zapewne zalatana dziewczyna przy dwojce maluchów.

Miluśka jeśli chodzi o przedszkola to co piszesz - faktycznie słyszalam różne opinie, ale wiem że sa tez i takie ?(przynajmniej u nas) gdzie warto próbowac aby dzieć sie dostał.
a i o prywatnych tez się różne rzeczy słyszy i to nie tylko od znajomych ale i w mediach.
Na pewno trudny wybór z tym przedszkolem bo jednak na kilka godzin oddajemy swoje dziecko obcym osoba i nie mamy (niby) jako takiej kontroli, a jak sie jest (co zasze można skontrolowac osobiście) to tez różnie sie tam zachowuja.
Temat rzeka.

Madziorka Olaf na pewno kjuz miała urodzinki więc Wszystkiego najlepszego dla niego :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent:

tak sie zastanawialam ostatnio nad dzieczynami ktore maja juz więcej niz jedno dziecko.
Na forum zapisałyscie się jak miałyści lub byłyście w ciąży z pierwszym czy juz kolejnym dzickiem.

Kiedys pisala z nami tez taka dziewczyna która urodziła 3 córki (niestety nie pamiętam nicku, a nie chce mi się przeglądac) wiem ze później poszła na styczniówki bo chyba w końcu urodziła w styczniu.
Ona mieszkała w UK
Wiecie może co u niej?

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

Re: Skarbeczki listopadowo-grudniowe 2010

16 sty 2013, 12:52

załozyłam juz nowy watek może przeniesiemy sie tam, bo niedługo i tak nas stąd wyniosą
http://naobcasach.pl/forum/post5797490.html#p5797490

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

Re: Skarbeczki listopadowo-grudniowe 2010

16 sty 2013, 15:57

Hej;)
napisałam juz nawet na nowym watku;)
w poprzedni poniedzialek mialam operacje.
dzis jade na zdjecie szwow;)
w koncu bede mogla sie normalnie wykapac;)
bo tak to musialam uwazac zeby opatrunku nie zamoczyc...

A poza tym chorubsko sie jakies przyplatalo...
w poniedzialek wymioty a teraz temperatura i katar...
na szczescie osluchowo ok;) i gardlo tez ok...

Magda nie chodzi Ci o herbaciana? jakos tak kojarze...
Ona urodzila chyba sporo przed terminem i wtedy przestala pisac...

a i byla jeszcze jedna dziewczyna ktora z nami pisala i ona rzeczywiscie byla za granica...
musze poszukac bo mnie zaciekawilas...

a poza tym Julka zaczela wolac siusiu na nocnik...
tzn puki co musze co chwile ja pytac czy cche siusiu ale mowi albo tak i wtedy siada albo nie i puki co suchutko...
nie planowalam jej teraz nocnikowac na sile ale skoro sama chce to probujemy no i jest zachwycona tym ze ma majteczki a nie pampersa;)
takze trzymajcie kciuki zeby nam sie udalo;)

Pozdrawiamy!

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

Re: Skarbeczki listopadowo-grudniowe 2010

16 sty 2013, 16:03

Magda chyba chodzilo Ci o Zubelka...
Chyba Ania mial na imie z tego co kojarze...
http://www.naszecoreczki.aledzieci.pl/ to jej blog... z tego co znalazlam...
jeszcze nie zagladalam...
ale zaraz to zrobie;)
moze tam dowiemy sie co u niej;)

Pozdrawiam!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość