Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

15 mar 2007, 13:55

Jolu kochana OSPA? :ico_olaboga: straszne! dla takiego malenkiego człowieka to musi być mordęga :ico_placzek: Ścickam Hubcia bardzo mocno :ico_buziaczki_big: Kochany bidulek ile on jeszzce będzie chorował.... powiedz Hubciowi, że ciocia Gosia bardzo mocno go pozdrawia i życzy mu szybkiego powrotu do zdrówka :588:

a to dla ospy -> :wpale:

Akna -> miałąm się właśnie zapytać czy to nie aby trzydniowa gorączka. Jeśłi nie ma żadnych innych objawów, nie ma biegunki, kataru itp to najprawdopodobniej jest to. W każdym bądź razie duuuzooo pozytywnej enerii dla Tomusia

MK -> Julka ucałowana od Ciebie i Otka (szczególnie od Otka) :ico_haha_01:

Sosenko -> może i odrobimy stracone punkciki, ale ja juz chyba nie chce żadnych, bo potem mi je znów będą kasować i będzie mi przykro :ico_placzek: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-15 ]
Tej opcji nie da się wyłączyć. Jak nie będziecie czytać wszystkiego, bądź odhaczać jako przeczytane, to komunikaty będą się wyświetlać

[ Dodano: 2007-03-15 ]
A jeśli chodzi o powiadomienia to się wyłącza w prfilu. W opcji "Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach" zaznaczasz "nie" i powinien być spokój.

[ Dodano: 2007-03-15 ]
Zmykam bo Jula piszczy i krzyczy do sufitu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 mar 2007, 14:05

Tak Mk Wiki nadal jest na Nutramigenie, badań żadnch nie robiliśmy bo nie ma takiej potrzeby.
Też mi się nie chce jechac do rodziców, z wielu względów nie tylko pogodowych,wolałabm siedzieć z dupą w domu ale mam też parę spraw do załatwiania w łódzkich urzędach bleeee. We wtorek wracam.
Joluś współczuję, a czy lekarz jest pewny że to ospa, to baaardzo żadki przypadek u takiego maleństwa. Jak ja się ciesę że chodze z mała prwatnie, doktorow zawsze ustala termin przyjścia i godzine by zminimalizować ewentualne zarażenia tymi chorobami.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 mar 2007, 14:12

Lekarz wyglądał na 100% pewnego, więc nie mam powodów, żeby mu nie ufać. Zresztą gdybyście zobaczyły teraz Hubcia to tez stwierdziybyście to samo. W drodze do lekarza, też ta choroba przez mysl mi przeszła, ale myślałam że takie maluchy nie chorują na to :ico_placzek: Co do tej wizyty domowej to teraz i tak za późno :ico_olaboga: . Gdybym wcześniej myślała, że to ospa, to napewno domową bym zamówiła. A teraz nonono :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 mar 2007, 14:14

Joluś wycałuj każdą chrosteczkę u Hubcia, powikłania tej choroby nie sa pocieszające, ale zareagowałaś w porę więc będzie dobze. Całuski jeszcze raz

[ Dodano: 15 Mar 2007 01:19 pm ]
Miałam spytać ile jedzą wasze maluchy i czy zastępujecie jedno jedzonko zupka itp. Moja jak kiedyś jadła 5X200 tak teraz zjada po 150-200 a ostani posiłek czasem tylko 50 :ico_placzek: Bywa że w ciągu dnia zje tylko 600, a na wadze przybiera dobrze. Chyba faktcznie dzieciaczki więdzą lepiej czego im trzeba :-D

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

15 mar 2007, 14:20

Ja odkąd wróciłam ze szpitala to tylko domowe wizyty zamawiam bo jak sobie pomyślałam że mój mały ma byc z tymi wszystkimi chrymi dziecmi w jednym pomieszczeniu :ico_olaboga: a mimo to i tak z jakąś gorączką mi wystartował :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

15 mar 2007, 14:28

asiapanda, moja jadala tez mniej wiecej okolo 1000 w 5 posilkach...ale ostatnio nie je w nocy - spi, a w dzien nie zdaza zjesc 5. posilku i wychodzi okolo 850 + kilka lyzeczek zupki i kilka deserku (tak po 1/3 - 1/2 sloiczka kazdego) - wiec wychodze z zalozenia,ze skoro sie nie domaga wiecej - to tak ma byc :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 15 mar 2007, 14:32 przez felicity001, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 mar 2007, 14:32

Co do wizyt domowych: ostatnio musiałabym co drugi dzień zamawiać te wizyty domowe. U nas nie patrzą na to zbyt łaskawym wzrokiem...Przychodnię mam blisko jakieś 20 minut spacerkiem i też zawsze jestem umówiona na godzinę. A mimo to.... jakieś dziecko minęło sie z nami i zdąrzyło zarazić :ico_placzek: . Nic nie zrobimy. Właśnie posmarowałam Hubcia jakimś świństwem, które wytrwale ciągle ścierał :-D (uparciuch-moja krew :-D ). Po skończonym zabiegu prześlicznie się do mnie uśmiechnąą i mnie obrzygał :-D . Teraz zasnął na leżaczku, więc szybko skoczę pod prysznic i jakiś obiad zrobię. O ile zdąrzę oczywiście :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

15 mar 2007, 14:34

Kocica_26, duzo zdrowka dla Hubcia :ico_buziaczki_big: cala moc!!

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

15 mar 2007, 14:36

Gosiu zeby z tego całowania jakies narzeczeństwo nie wyszło:) Katowice rzut beretem od KRakowa:) Hehe Julka całkiem całkiem jest;)hehehe

Asiu a dlaczego jest na nutromigenie jak nei ma skazy--? Wiecie na co konkretnie jest uczulona??
Ja boje sie co mi lekarz powie:(

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 mar 2007, 14:40

Nutramigen jest dla dzieci alergicznych nie tylko dla dzieci ze skazą, podaję się to mleko by uniknąc skazy, u niej alergia nie przerodziła się w nic większego własnie dlatego że to mleko dostała. Obecnie czasem dostaję drobną wyspke na brzuszku lub nózkach, wtedy smarujemy kremem i przechodzi, dlatego nie ma potrzeby robic dalszych badań

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość