Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 sie 2007, 15:10

Sikorka ja do Legnicy jeżdżę tylko na zakupki do Auchan ha ha

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

10 sie 2007, 15:13

kamizela, a kiedy skończyłaś studia. Ja kończyłam język polski a PO jest przecież w tym samym budynku co IJS

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 sie 2007, 17:23

wróciłam właśnie od lekarza i jestem załamana :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: mała bedzie musiała nosić ta pieprzona rozpurke,bo bioderka jeszcze nie sa wykształcone tak jak powinny :ico_placzek: :ico_placzek:
Tak sie zastanawiam czy jakbym poszła normalnie na NFZ to tez by mi stwierdzili tą dysplazje, a jak nie, to ciekawe czy by to cos zmieniło, czy poprostu bez stresu by sie to samo ułożyło i wyształciło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

10 sie 2007, 17:35

ladybird23, najważniejsze, że Milunia jest zdiagnozowana i że już możesz zacząć działać w kierunku rehabilitacji bioderek!!! Poczytaj sobie, tu fajnie tłumaczą o dysplazji !!!

http://www.dzieckook.pl/choroby/chor_ru ... lazja.html

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 sie 2007, 19:00

no hejka !!!
Lady trzymaj sie !!!! i tak nie jest zle ........ a musisz zadbac zeby dziewczyna miała piekne prose nozki ....... hehe bedzie pozniej wyrywac chłopaczkow z piaskownicy hhe
\
U nas taka burza ze gdzies dom sie palił ....... a lało tak ze ludziom piwnice pozalewało ......

A my wrocilismy ze szczepienia ...mały troche popłakiwał..... i 30 min w sklepie czekałam zeby przestałoo tak zla ......a do mnie jada znajomi az z Hoandii i musi byc pogoda bo tak bedzie grill i popijaweczka a w domu to co ja z nimi zrobie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ewcik no szwagierka pierwsz klasa heheh ttylko pozazdroscic :ico_oczko:

no i prosze o krew http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994
i o obiad dla dzieci www.pajacyk.pl

no i zebym w koncu cos wygrała bardzo mocno prosze o klikniecie http://blog.niemowle.onet.pl/?click=0d1 ... df14adb7aa

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 sie 2007, 19:45

hejka...Lady trzymajcie sie dzielnie....pochodzi w tym troszke a moze sie okazac jak u naszych znajomych ze po miesiacu wszystko bylo juz oki...zobaczysz bedzie dobrze!!

A my wlasnie po spacerku i ciesze sie jak dziecko bo Maya zlapala juz 3 raz pszczółkę!!!!zawsze na spacerkach mogla tylko na nią popatrzec bo swiadomie jeszcze nie byla w stanie jej zlapac i uwaznie obejrzec....ostatnio jej sie to udalo..a dzis 2 razy i mamy fotke :-D

Fotka pod tytulem..."dorwałam Cię w koncu"
Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 sie 2007, 19:46

Ewcik - współczuje ... postaw się jej może...ja bym się wściekła ..co za baba ??? to nie jej mąż - niech jemu rozkazuje ... chłopa brak i zazdrosna???
Lady - ojjej... nie martw się , pomysl o tym, że będzie może modelką - albo słynną aktorką z suuuper prostymi nogami!!!
Kulka - u nas urwanie chmury - czasami jak lunie .. :ico_olaboga: a potem słońca i parno ..
u nas juz spanko - młody zasypia sobie w łóżeczku - oczuwiście zaczyna się małe buntowanie :-D ( no w końcu dorosły się robi ) - przy karmieniu - głowa w drugą strone - bo przeciez taaaakie ważne rzeczy trzeba właśnie obejrzec :-D - jak juz w łóżeczku - dostał jeszcze butlę, smoka ...juz zasypiał - ale nie ..trzeba smoka wypluc i nogami do góry pomachać i się pouśmiechać :-D kto tam idzie spać ???? ja??nie :-D
czy wasze maluchy tez tak zaczeły rączką buzke pocierac? oczka? bo ja nie wiem czy to ze senny sie robi - czy go swedzi???

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 sie 2007, 20:17

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mayki ....... pieknie łapie ...

Gosiu mo czasami tez trze i oczka i golnie policzki ale zazwyczaj przy zasypianiu .....

no i własnie padł 20 min temu i lululu robi hehe zaraz drugiego dorwe i tez do wyrka i bedzie woolne w koncu ;)

[ Dodano: 2007-08-10, 20:18 ]
a i Gosiu musze Ci to powiedziec ,......... hehe zauwazyłam ze mamy duzo takich samych rzeczy ...... np smoczek Aventu hehe czapke z Snoopym i lezaczek Fischera hehe .....

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 sie 2007, 20:25

KUlka, - karuzele tez :-D
i brawa dla MAI
aa pokłóciłam sie z mężem przez tel .. nie mógł bidak do mnie zadzwonic od wczoraj ...a do asystentki ..mógł :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 sie 2007, 20:31

o no widzisz hehehe ........ mowie Ci pakuj sie z męzem nastepnym razem i dawaj do kołobrzegu ......... to sie spodkamy ,.........

zazdrosnica tez jestes ?? hehe

[ Dodano: 2007-08-10, 20:40 ]
a tak w ogole to co ten Twoj men tam porabia??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość