Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 gru 2008, 14:39

ufff ale cxzytania miałam :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Wróciłam już do domku wypoczęta i stęskniona za dziećmi .. fajnie tak czasem za nimi potęsknić :-D
Mróweczka 6 dzieci :ico_szoking: :-D myślę że po 4 zmienisz zdanie hihihih :ico_oczko:
Kolka Julka widać z narzeczonym się umówiła i rano mamusiom ''psiać'' pozwalają :-D Kacpi tez jak wstaje dostaje kaszę i zabawki a ja jeszcze 2 godz mam spokoju :ico_haha_01:
Carojuż nie mogę doczekać się Twojego Filipka :-D a choinkę ubierzcie :ico_nienie:
Kasi.k fajnie że znalazłaś czas żeby zajrzeć tu.. Z pracą napewno wszystko się uloży .. a dzidzia wcale nie musi mieć alergii a jeśli nawet to Ty już jesteś mądra doświadczona mama i poradzicie sobie lepiej niż przy Wikusi...
SylaTwoje dziewczynki jak księżniczki śliczne :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-13, 13:41 ]
a i zapomniałam dodać że dziś Dawid poleciał do taty... poleciał z tatą ale wraca sam... trochę się martwie jak on sobie poradzi :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 gru 2008, 16:14

witam was weekendowo jak zwykle wkurzona. byle do poniedziałku. :-D

kasi.k ja też się boję aby druga dzidzia nie miała alergii, ale w żadnym wypadku nie zrezygnuję ze staranek, choćbym przerabiała to drugi raz :ico_nienie: poczytałam troszkę o metodach zapobiegania alergiom będąc w ciąży, więc może się uda.zresztą ciąża to cudowny stan. I tak jak piszesz już coś niecoś wiemy na ten temat :ico_oczko: więc kochana nie rezygnuj :ico_nienie:

Mróweczka rozumiem Cię też bym myślała :(

kolka mój M też miał kiedyś opiłka, a mama szkło, :ico_olaboga:

syla cuuuudne masz córcie

Mordeczka, dawid duży chłopak, na pewno sobie poradzi :-)

[ Dodano: 2008-12-13, 15:15 ]
aha kolka Olcia je jabłuszka ale od nniedawna dopiero, wcześniej nie chciała. może to pomoże :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 gru 2008, 18:54

dziewczny czuje się zle....dapadaja mnie same czarne myśli, nic mi sie nie chce, juz bym chciała urodzić, czuje sie brzydka i wogóle do nonono................

Kasi.k no właśnie ja bedę sama rodzic znowu-wogóle nie namawiałam G. na to, choć teraz dałaś mi do myślenia.....mam w ksiażeczce wpsane na czerwono o bakterii, ale lekarz kazał koniecznie pokazac na izbie przyjęć wynik!

spadam, bo nie chcę wiecej smecic

[ Dodano: 2008-12-14, 10:19 ]
widzę,ze nikogo nie było od wczoraj.....melduje się,ze jeszcze chodzę :-D

[ Dodano: 2008-12-14, 20:01 ]
no ładnie nikogo nie ma :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

ja jeszcze sie kulam :-D

[ Dodano: 2008-12-14, 20:01 ]
a jutro mam termin z USG....

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 gru 2008, 22:32

niedziela...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

14 gru 2008, 22:44

Caro... jak pomyślę ze za chwilę możesz mieć już Filipka to aż łezka się kręci w oku... :-D jak się czujesz? masz do którejś z nas tel żeby w razie czegoś dać znać że to już??!! :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 gru 2008, 01:38

Caro a mozesz mi napisac na priva lub maila Twoj numer telefonu, bo wiem ze ostatnio zmienilas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jejusku az mnie ciarki przechodza, ze to juz czas na Filipka...
Caly czas mysle o Was...
Trzymam mocno kciuki bys nie musiala juz dlugo czekac a porod byl bezpieczny i szybciutki...
A jak sie czujesz? Masz jakies oznaki ze to juz niedlugo?


Kwietnioweczki slicznie prosze skrobnijcie mi smska gdyby nasza Karolcia sie rozdwoila, bo ja od jutra znowu do pracy wiec nie bardzo bede miala szanse i czas tu zajrzec :ico_sorki:

Buziaczki i milego tygodnia :*

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

15 gru 2008, 02:44

Ale mialam czytania i malo co pamietam :ico_placzek:
Tez caly czas mysle o Filipku i nie moge sie doczekac tej wiadomosci,ze to juz.A pamietacie dziewczyny,ze Caro rodzi znienacka,wiec na oznaki zblizajacego sie porodu nie mamy co liczyc,To moze sie wydarzyc w kazdym momencie :ico_haha_01: Trzymam kciuki Caro,zeby bylo szybciutko,szczesliwie i zeby tak nie bolalo :ico_oczko:

Kasik-jak tylko ktos da mi znac,albo wyczytam to puszcze Ci sms-ka.Zdrowka dla synowej i spokoju w pracy zycze.I odwagi na drugi raz :ico_haha_01:

Mroweczka-wyczytalam,ze teraz bedzie troche czasu dla Ciebie a potem kolejna 5 dziecitek.Ostatnio na Malej czarnej w TV4 ta aktorka (nie pamietam nazwiska dokladnie Krolikowska i cos tam jeszcze :ico_wstydzioch: )ktora gra zone Rysia w Klanie powiala optymizmem,ma 5 dzieci i powiedziala,ze najciezej jej bylo przy dwojce czy trojce,teraz jest o niebo lepiej,wiec mozna :-)

[ Dodano: 2008-12-15, 01:52 ]
Antos sie obudzil ,wiec koniec pisania.Daje mu jednak antybiotyk,bo sie pogarszalo.Mam nadzieje,ze pomoze.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 gru 2008, 11:01

witam z rana, melduje się w dwupaku :-) , moja mama sie rozchorowała, nerki ja bolą jak cholera, do tego wymiotowała cały ranek i chodzic nie moze :ico_noniewiem: , mąż ją zawiózl do lekarza, denerwuje się....mam teraz nadzieję,ze dziś nie urodzę :ico_wstydzioch:

mam telefony do kolki i hektorki , Kasi.k wysyłąm Ci numer na PW :-)

no właśnie oznak porodu to nie widać :ico_noniewiem: , tylko typowe dolegliwosci końcówki ciąży :-)

dziewczyny cieszę sie i boję jednocześnie....moze to głupie, ale boję sie jak rozdzielic miłosć na dwoje dzieci :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , Oskara kocham tak bardzo,że czasmi sie zastanawiam czy starczy miłości na drugie dziecko :ico_wstydzioch: , wstyd mi za te mysli......ktos kiedyś powiedział,ze miłosć się nie dzieli tylko mnoży-tego sie trzymam....boje sie tez tej cholernej bakterii :ico_zly: :ico_zly: ...porodu też oczywiscie :-D i pierwszych dni w domu, jak starszak przyjmie nowego członka rodziny :ico_noniewiem:

ech to sie wyżalilam :-)

[ Dodano: 2008-12-15, 10:03 ]
Daje mu jednak antybiotyk,bo sie pogarszalo
bidulek :ico_pocieszyciel:
Mam nadzieje,ze pomoze.
na pewno :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

15 gru 2008, 15:55

Caro-prosze przslij mi numer Twojej komorki na NK.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 gru 2008, 17:55

Katrin się robi :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości