NICOLA_1985

04 mar 2010, 16:13

hej
Anja224, a może to kolka nerkowa? leżałam w szpitalu pod koniec z dziewczyna z podobnymi dolegliwościami jak twoje.. moze dobrze by bylo zrobic jakies usg jamy brzucha nerek itp wiesz.. bol moze wystepowac w innym miejscu niz go odczówamy bo czesto promieniuje i nas zmyla... wiem ze to inna sytuacja niz moja ale ja kiedys poszłam do dentysty skazyłam sie na bol zeba na dole a okazalo sie ze do wyrwania jest na górze - bol po prostu promieniował i mnie zmylił
Nicola, już TO(!!!) okienko?
Wow... czas leci!!!
no mi lekarz powiedział zebym jeszcze 10 tygodni wytrzymała i pozniej juz moge isc do szpitala na cesarke :ico_sorki: :-D czas leci.. ani sie obejze a bede miała znowu pełne rece roboty :ico_oczko:

dzidziusia obserwuje i jak na razie jest ok, rusza sie w prawdzie jest oszczedny w ruchach i delikatny.. moze gentelmen?? nie chce mamusi kopac za mocno? :ico_oczko: ale czuje ruchy wiec jest ok.
staram sie odpoczywac jak najwiecej chociaz wiadomo jak to wyglada odpoczywanie przy małym dziecku w domu :ico_oczko:

męża wygnałam na umówione jazdy, jeszcze mu zostało z dzisiejszymi 2 godzinami 11 godzin do wyjezdzenia i na egzamin musi sie zapisac. oby zdał zanim ja urodze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 mar 2010, 20:01

NICOLA_22, to odliczamy konieczne 10.tygodni i z niecierpliwością czekamy na wieści o dzidzi.

[ Dodano: 2010-03-04, 19:04 ]
tibby, weź mnie nie strasz tymi żebrami :ico_olaboga:
kochana, nie mam takiego zamiaru. po prostu piszę jak jest. Tobi wbija się nóżkami we wszelkie możliwe miejsca i to cholernie boli.

my po wizycie u ginka. tylko fotelik dziś i cytologia. wszystko zamknięte na 4.spusty i czekamy do kolejnej wizyty - za 2.tyg kiedy to będę miała USG. I przytyłam tylko 700g, czyli w zasadzie mogę wszystko zwalić na tyjącego w zastraszającym tempie synka :-D

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

04 mar 2010, 20:31

NICOLA_22,juchlik ,wiesz ja sama nie wiem co to jest. ale jak już mówiłam od początku ciąży miałam problemy i dlatego do tej pory biorę duphaston. Niestety nie wiem co się teraz stało jest to ból uciążliwy , nawet nie wiem jak go opisać , promieniuje strasznie do pleców i to z jednej strony. Martwie się bo nie wiem jaka jest tego przyczyna. Do gine mam na 19 marca( nie wiem czy wytrzymie) . Na 16 marca znów na jakieś tam badanie przeciwciała.
Zobaczymy co będzie dalej , nie chce się już zamartwiać. W każdym razie chciałabym się dobrze czuć.
Miłego wieczorka życzę wszystkim.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

04 mar 2010, 20:33

Nicola, och to już tylko 10 tygodni i będziesz tulić synka! :-) fajnie - szybko to zleci!

tibby, podejrzewam, że to może być uciążliwe. Jeszcze trochę... ja tak żartuję z tym straszeniem - raczej nastrajam się psychicznie - niech tam sie wyciąga jak mu wygodnie - najważniejsze żeby był zdrowy! :-)

Anja, zgadzam się z Martalką - idź chociażby do ogólnego skoro ginekolog nie może znaleźć przyczyny Twoich bóli! Nie ma co czekać i się stresować - skonsultuj to, a na pewno wyjdzie Ci to na dobre!

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

04 mar 2010, 20:38

julchik22, ja już sama nie wiem co mam robić. jeszcze troszke zaczekam. Ogólny lekarz nic mi więcej nie powie:(

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 mar 2010, 21:42

niech tam sie wyciąga jak mu wygodnie - najważniejsze żeby był zdrowy!
ale mamusię to by mógł czasem oszczędzić, kociak jeden :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 mar 2010, 22:46

julchik22, ja już sama nie wiem co mam robić. jeszcze troszke zaczekam. Ogólny lekarz nic mi więcej nie powie:(
A ja Ci mówię idź babo!!! :ico_haha_01: Byłaś chociaż u ogólnego??Pisz tu szybciutko jak na spowiedzi! On nie ma co mówić, niech daje skierowania i basta! PO co masz cierpieć i łykać jeszcze przeciwbólowe ( i tak masz co łykać oprócz tego)
Idź i niech Ci daje skierowanie na usg jakieś (np. nerek) i do poradni rehabilitacyjnej (może to od kręgosłupa?)

ja się tak tych nerek czepiłam, bo w 1 ciąży miałam nawracające zapalenia nerek (nigdy wcześniej i później nie miałam). Ból dziwaczny- ruszać się nie można, przekręcić na bok, zejść z łóżka. Mnie bolały całe plecy nie gdzieś w środku mała nereczka, ale całość.
Poza tym jak jest jakieś zakażenie, bakteria, to może to wpłynąć źle na dziecko. Nie chodzi w tej chwili tylko o ciebie.
Normalnie jakbym mieszkała bliżej to osobiście bym cię zagoniła :ico_haha_01:

Tibby, a ja mam inne wrażenia z ruchów chłopców. Czasami ciężko było, ale ogólnie nie bolało.
Bolało mnie tylko jak główka już była niziutko a ja się nachodziłam sporo (w 9 mcu pewnie), tak kłuło- chyba szyjka cierpiała :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 mar 2010, 10:19

Dzień dobry :ico_kawa: U mnie dzis dobry - wróciłam ze szpitala. Wszystko jest w porządku! :ico_brawa_01: Badania w normie! :-D Ale mam sie ciągle obserwować i pokazac się za tydzień.

Anja, ja sie tez podpisuje pod stanowczym stanowiskiem Martalki w Twojej sprawie! Marsz do lekarza!!!!!!!!

tibby, jeszcze troszke i Maleństwo zmieni zainteresowanie - przerzuci się z Twoich żeber na piersi :ico_oczko:

Ja dzisiaj zabieram się za Zakończenie. Muszę nanieść tam wiele poprawek - ależ mi sie nie chce...

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 mar 2010, 11:03

julchik powodzenia z zakończeniem i poprawkami. Korzystaj póki pogoda nie zachęca do spacerów. :) skończysz, i zaraz wiosna się zrobi, pewnie na ciebie ta pani wiosna czeka :ico_brawa_01:

Ale tak nawiązując.. mi się dzisiaj nic nie chce... chyba jedynie w kuchni i sypialni mam porządek, a muszę zrobić wszędzie, żeby mieć "wolny" weekend.
W kuchni- zmywarka okazała się zbawieniem- cud techniki :ico_haha_01: Nie mam na blatach z zlewie prawie nic (jedynie muszę nad mężem popracować, żeby talerze po sobie od razu wstawiał dom zmywarki). Idę zaraz zjeść 2gie śniadanie z Damiśkiem i się pozmywa :ico_brawa_01:
Powieszę firanki na suszarce bo mi się piorą...
Ogarnę zabawki walające się po całym domu... zwłaszcza w salonie :ico_noniewiem:
A potem spacer. eghm.. pisałam, że mi się nie chce???

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

05 mar 2010, 12:24

Ok dziewczyny byłam u ginekologa i mam skierowanie do szpitala na odział patologi ciąży. A po łacińsku mam napisane że poród przedwczesny zagrożony.:( strasznie się marwtię. tak strasznie nienawidze szpitali ale w końcu chyba nikt ich nie lubi. Dajcie mi swoje numery bym mogła do was pisać.:(:( jestem totalnie załamana. Pojade albo jutro albo w poniedziałek. mam nadzieje że dziś już przejdzie. Pozdrawiam i dziękuje.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość