Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 lut 2012, 18:02

a chyba z 300ml, taki kubek miałam plastikowy jak do piwa. :ico_chory:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

17 lut 2012, 18:24

spokojnie Dziewczyny jeszcze z trzymaniem kciuków ;p dopiero zaczęłam ale robie u sąsiada i mówił że szybko zrobie:)
wczoraj przykładowo jeździłąm 6 godzin... :(

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 lut 2012, 20:44

a też ważę się w butach, ciężkich spodniach itp
No a ja wcześniej ważona byłam po zejściu z fotela ginekologicznego, czyli bez butów, w samej tunice.A teraz jak wskoczyłam w całym ubraniu, łącznie z buciorami to waga zaraz pokazała min. kg więcej niż powinna :ico_zly:
chyba z 300ml, taki kubek miałam plastikowy jak do piwa. :ico_chory:
Jejku... ja nie dam rady :ico_olaboga:
NAwet jak mi ktoś przypadkiem herbate posłodzi to już mam odruch wymiotny :ico_olaboga:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

17 lut 2012, 21:05

Gosia, można z cytrynką spokojnie - mi pielęgniarka, która podawała glukozę sama nawet wycisnęła całą cytrynkę (trzeba ją miec ze sobą) i fajnie to smakowało - jak lemoniadka :) Wyniku to nie zaburza :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 lut 2012, 22:05

nadmiaru owoców.
ja jem owoce na potęgę :ico_olaboga: co do wagi ja tylko raz się ważyłam u lekarza byłam w swetrze, spodniach - buty zdjęłam. No i się pytam pielęgniarki czy zdjąć sweter a ona że nie bo żebym już nigdy nie musiała zdejmować tylko w ubraniu. Tylko że raz ma się gruby sweter a raz cienką bluzkę
a chyba z 300ml, taki kubek miałam plastikowy jak do piwa. :ico_chory:
mi się wydawało że to mniej. A może to ja mniej wody sobie nalałam? Nie pamiętam dokładnie ale teraz spróbuję z cytryną.

A ja jestem głupia najadłam się krewetek z sosem czosnkowym i mi niedobrze :ico_zly: kolejny raz po czosnku niedobrze mi jest i mam ten okropny smak w buzi nie wiem po co go jem :ico_puknij:

[ Dodano: 17-02-2012, 21:06 ]
a jutro mama zaprosiła na młodą kapustkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

17 lut 2012, 23:17

Witam się i ja dość późnawą porą... u Nas remont kuchni pełną parą ale facio powiedział ze w poniedziałęk chciał by już skończyć bo z meblami we wtroek chcieli by wjechać :ico_sorki:

Co do wagi to ja zawszę ważę się na "golasa" :-D tzn po zejsciu z fotela czyli na boso w tunice :) i za każdym razem (do tej pory) waga była o 2 kg mniejsza :ico_brawa_01: ale teraz czuje ze około 2 kg na plusie... się okaże a co do krzywej cukrowej to ile po wipiciu tego się czeka i jak w ogole to wygląda? ze pobierają mi dwa razy krew czy jak?

Gosia ja też po sosie czosnwkoym isę nie najlpiej czuje a naprawdę uwielbiam go ale daruje sobie cierpienia...

Chyba wchodze w etap ciaży zgagowej :ico_placzek: bo dzisiaj nie jadłam czekolady a i tak mam zgagę :ico_chory: kwas już w gardle czuje... zaraz czuję ze klozet pocałuję :ico_placzek:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

18 lut 2012, 10:00

Witam drogie Panie:) dzisiaj zaczynam 17 tydzien <jupi> A teraz cos odnosnie kazdego tematu po trochu...
Co do zgagi to w ksiazkach polecaja wypic cieple mleko z miodem ponoc ma pomoc.
Ja wieczorami jak cos zjem pozno i od razu sie poloze to staram sie szybko usnac bo nie moge zniesc tego pieczenia.
W sprawie zaparc niestety dieta jest strasznie wazna - jak unikam ciezkostrawnych potraw od razu czuje sie lepiej. Ponadto u mnie zelazo tez wplywa na zaparcia wiec zazywam teraz co 2...3 dni.
Czosnek mniam....... jem pieczywo z masłem czosnkowym i przyprawami i poki co zadnych rewolucji nie mam:)

Rowniez jestem ciekawa kiedy bada sie cukrzyce i wypila ten arcy slodki napoj..... znacie przypadki zeby ktos zwrocil? czy po wypiciu trzeba siedziec i czekac na kolejne badanie czy mozna sie przejsc. Rozumiem ze to krew pobieraja 2 razy?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 lut 2012, 10:25

uwielbiam go ale daruje sobie cierpienia...
no i ja będę musiała.
Co do zgagi tfu tfu to ani w pierwszej ciąży ani w ogóle nigdy w życiu jej nie miałam. Więc mam nadzieję że teraz też mnie ominie :ico_sorki: no chyba że miałam zgagę tylko nie wiedziałam że to zgaga :ico_noniewiem:
Rozumiem ze to krew pobieraja 2 razy?
tak przed wypiciem i po. Nie wiem jak to z przechodzeniem się. Nie pamiętam czy chodziłam gdzieś czy czekałam te 2h.
dzisiaj zaczynam 17 tydzien
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 18-02-2012, 09:26 ]
Ja się szykuję bo zaraz na basen jedziemy. Może jak trochę po pływam to spojenie mnie przestanie trochę boleć jak je rozruszam co? Bo powiem że masakra z tym jest. W nocy przekręcać się nie mogę :ico_zly:

[ Dodano: 18-02-2012, 09:26 ]
A i jeszcze jedno. Tak opowiadałyście o tych śliwkach że kupiłam wczoraj i powiem wam że takie o są. Takie bez smaku. Za to pyszne winogrona sobie kupiłam i się nimi zajadam :ico_brawa_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

18 lut 2012, 10:36

Witam sie z rana dziewczynki po wypiciu glukozy nie wolno nigdzie chodzic trzeba siedziec bo moze krecic sie w glowie u nas wymagaja nawet zeby ktos przyszedl z ze mna bo zdarzaly sie przypadki ze kobiety mdlaly :ico_noniewiem: masakra chyba troche przesadzaja :ico_noniewiem:

A ja dzis wpadam zeby postawic :ico_tort: za 6 rocznice naszego slubu :ico_brawa_01:
Czestujcie sie :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 lut 2012, 11:46

Aniula, ruch powoduje szybsze spalanie glukozy- dlatego cukrzycy powinni się ruszać. No i dlatego po badaniu trzeba siedzieć :ico_noniewiem: ja mam 50 g i godzina siedzenia , jak się na 75gram to 2 godz się siedzi- to już chyba cięzko wysiedzieć :ico_noniewiem:

ja owoce i warzywa to wciskam w siebie ostatnio a i to niewiele. nie wiem skąd wezme witaminy ,żyłabym czekoladą i tłustym żarełkiem :ico_wstydzioch:

w ogóle to jak to jest- przy braku wit. to najpierw dzidzia bierze a mama ma niedobór nie? bo zawsze tak słyszałam. a ostatnio jakaś dietetyczka z DDTVN twierdziła że to dzidzia wtedy ma niedobór bo najpierw mama bierze :ico_szoking:

[ Dodano: 18-02-2012, 10:46 ]
za 6 rocznice naszego slubu :ico_brawa_01:
to życzę kolejnych 60 lat razem i więcej!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość