Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 sie 2012, 19:36

Murchinson, i mnie też pochmurno i bardzo wieje,a burze gdzieś bokiem przechodzą
U mnie po grzmiało, powiało, popadało przez 15 min potem zrobiło się chłodniej i za chwilę znowu żar z nieba więc Kongo-parno, duszno i gorąco.

Lilo, zdjęcia super. Podsunęłaś mi pomysł na weekend z siostrzeńcem ;-)

Gosha, jak noga?

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

22 sie 2012, 19:49

Gosha, jak noga?
A dzięki, że pytasz.
Pobolewa jeszcze, spuchnięta nadal, za tydzień rozpoczynam rehabilitację.

lilo

22 sie 2012, 19:51

Podsunęłaś mi pomysł na weekend z siostrzeńcem ;-)
Cieszę się - miejsce wyczaiła moja siostra tylko, że ona ciągle się tam wybrać nie może więc najpierw my zrobiliśmy rozeznanie :ico_oczko:

Jakby co - to piszcie o takich miejscach, czasem właśnie można w ten sposób o czymś fajnym się dowiedzieć :ico_sorki: :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 sie 2012, 08:17

moni26, tak w Panstwym, u Nas o tej 5-6 latki byla afera, 6 latki do szkoły i niestety ale jak nasi Urzednicy zobaczyli ile nowych dzieci zostalo NIE przyjętych kosztem wlasnie tych starszych to kazali wszystkim Dyrektorom "pozbyc sie" przymusowo 5-6latkow wysłąc ich do szkoły a ze Szkoła jest Filią przedszkola to mogli to zrobic.
Bylo oburznie Rodziców ale co zrobic....urzad postawil pod murem.
a to wszystko jasne...
co trochę wymyślają jakieś zmiany edukacyjne które nikomu na dobre nie wychodzą. Wprowadzenie gimnazjum, mundurki a teraz za przedszkolaków się biorą... ehhhhh
Jakby co - to piszcie o takich miejscach, czasem właśnie można w ten sposób o czymś fajnym się dowiedzieć :ico_sorki: :ico_oczko:
bardzo dobry pomysł :ico_brawa_01:
moni26,Nie wkleję linka bo sama zaraz skasujesz - wpisz sobie park iluzji w google i ci wyskoczy :ico_oczko:
hehe... akurat ja bym go tutaj nie usunęła, nie mam uprawnień. :ico_oczko:
Ten park to w Trojanowie? jeżeli tak to mam troszkę za daleko bo jedynie 300 km :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

23 sie 2012, 20:35

witam.
akby co - to piszcie o takich miejscach, czasem właśnie można w ten sposób o czymś fajnym się dowiedzieć
Jestem za :ico_haha_01:
Ja polecam Jura park w Bałtowie .
Mój mężuś dziś pojechał do Niemiec -wraca dopiero w niedziele a ja bidulka przez te dni będe sama :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 sie 2012, 21:28

Dobrywieczór
Jakby co - to piszcie o takich miejscach, czasem właśnie można w ten sposób o czymś fajnym się dowiedzieć
super pomysł i namsię na przyszłość przyda :ico_haha_02:

Co do tych zmian edukacyjny, to jak to w końcu jest? 6 latki narazie do zerówki mogą iść, tak?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 sie 2012, 08:27

Co do tych zmian edukacyjny, to jak to w końcu jest? 6 latki narazie do zerówki mogą iść, tak?
zmiana jest taka że mieli wcześniej pomysł aby od września 6 latki poszły do szkoły. Później dali rodzicom prawo wyboru, że do szkoły albo zostają w przedszkolu. Do tego zrobili że jest obowiązek przedszkolny dla 5-latków.

lilo

24 sie 2012, 08:56

Ja polecam Jura park w Bałtowie .
Byłam ale muszę się jeszcze wybrać bo wtedy Piotruś miał jakieś 3-4 latka a podobno się sporo zmieniło.


Magdalena_82, ten Park Iluzji jest jakieś 80 km od W-wy więc spokojnie można się wybrać.


Dla wielbicieli ruinek polecam Arkadię (niedaleko Łowicza i Nieborowa) od W-wy też niedaleko - przepiękne miejsce

Obrazek

Obrazek


I Krzyżtopór - fantastyczny zamek - to jest już w świętokrzyskim

Obrazek

Awatar użytkownika
Ewelina0701
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 504
Rejestracja: 27 sty 2011, 16:36

24 sie 2012, 09:06

Eh to nie dla mnie te okolice....ja z okolic Szczecina.
(bez samochodu i prawka)


ja do pracy na 11:30-15 :)

Wkońcu na dworzu chłodniej :)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 sie 2012, 10:40

Cześć :-)

Sto lat mnie u Was nie było :ico_olaboga:

Park w Bałtowie bardzo fajny- dwa razy byliśmy.
Oprócz parku jest jeszcze mini zoo i takie jakby safari- jeździ się po okolicy takim amerykańskim szkolnym autobusem :-D
A Krzyżtopór niesamowity! Chciałabym tam wrócić, bo byiśmy jak zuzia nie miała jeszcze roku i taki czuję niedosyt.
A Bałtów i Krzyżtopór zwiedziliśmy przy okazji wakacji w Bodzentynie- tam też są ruiny zamku.
W sumie niedaleko od nas.

W zeszłym roku byliśmy w Rzeszowie (malutkie muzeum bajek) i w Łańcucie- fantastyczny park przy zamku. Taki wypad na 1 dzień.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość