Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lip 2008, 09:37

Witam sie

mmarta ciuszki sliczne, ale bedzie z Igi laseczka :-D

Ja leze i sie chlodze, dzis rano zaslablam, bylam z pieskiem na spacerku i jakos tmi sie slabo zrobilo, wzielam ja szybko na rece i ledwo doszlam do domu, juz w trakcie nic nie slyszalam i byly mi ciemno przed pczami, od razu na kibelek musialam isc noi ze mnie hlusnelo( sorki za szczegoly) slabo, nogi jak z waty, zaczely mi dretwiec, nie mialam czym odd ychac i na wymioty mnie zaczelo ciagnac, wez i wez jak siedziesz na kibelku, sama w domu, wyrzucilam smieci z kosza i zwymiotowalam, komorka w sypilani i jak tu po meza zadzwnic :ico_olaboga: ale zrobilo mi sie lepiej, 30 minut siedzialam na toalecie wstalam i polozylam sie w sypialni i zadzwonilam po meza, przyjechal, ja juz lepiej sie czulam, mielismy jechac do lekarza ale ja powiedzialam, ze moze przez te upaly tak mi sie zrobilo, bo naprawde nie da sie wysiedziec w domu, najwyzej jak cos bedzie sie dzialo to pojedziemy do szpitala.

Dobra kochane ja lece polezec :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 lip 2008, 09:51

Ja leze i sie chlodze, dzis rano zaslablam,
:ico_olaboga: jezu Pati ty uwazaj na siebie :ico_sorki:
lez w wannie zimnej wody albo co :ico_sorki: bo jak zaslabniesz znowu i padniesz gdzies a nikogo nie bedzie i sie uderzysz albo co :ico_noniewiem: ...dobra juz nie krakam :ico_noniewiem:
Dziendoberek :ico_kawa: u nas upalow czesc dalsza-masakra :ico_olaboga: wczoraj wieczorem popadalo z zegarkiem dokladnie 6 minut :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lip 2008, 09:59

mmarta81, witaj

nigdzie sie z domu nie ruszam, leze w sypialni, wiatrak wlaczony i jak znow cos bedzie sie dzialo, to dzwonie po meza, mam komorke pod reka. Ale wiesz co, strasznie sie wystraszylam :ico_placzek: nie wiedzialam co sie ze mna dzieje :ico_olaboga:

Te upaly mnie wykoncza, u nas wczoraj bylo chyba ze 40 stopni, w cieniu 35 :ico_szoking: w domu zero przewiewu nie dalo sie wysiedziec.

mmarta patrze, ze szuflady w komodzie pelne :-D jak bylam w Anglii w pazdzierniku u naszych znajomych to tez bylam na tym karbocie nie wiem tez jak to sie pisze i tam bylo duzo slicznych ciuszkow, ale wtedy jeszcze w ciazy nie bylam :-D

ja to chyba mam za duzo ciuszkow na 56 i boje sie ze jak maly sie urodzi wiekszy to nawet nie nalozy, ale co zrobic jak czlowiek glupi i wszystko by bral jak mu sie spodoba, bedzie to dla mnie nauczka na przyszlosc :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 lip 2008, 10:21

ja to chyba mam za duzo ciuszkow na 56 i boje sie ze jak maly sie urodzi wiekszy to nawet nie nalozy, ale co zrobic jak czlowiek glupi i wszystko by bral jak mu sie spodoba, bedzie to dla mnie nauczka na przyszlosc
:ico_sorki: dokladnie mam to samo-ale te malusienkie ciuszki takie slodaskie :ico_brawa_01: eee najwyzej dam potem Igusi dla lalek :ico_haha_01:
strasznie sie wystraszylam
no nie dziwie sie Pati :ico_sorki: dobrze ze sobie poradzilas sama :ico_sorki: lez i nie ruszaj sie :ico_nienie:
Ciekawe co ja dzisisj bede robic :ico_noniewiem: bez tego samochodu czuje sie jak bez reki nawet do sklapu nie mozna skoczyc - :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lip 2008, 10:26

:ico_sorki: dokladnie mam to samo-ale te malusienkie ciuszki takie slodaskie :ico_brawa_01: eee najwyzej dam potem Igusi dla lalek :ico_haha_01:
o widzisz zawsze jakis pozytek :-D

Ja to odloze dla drugiegi bejbika :-D
Ciekawe co ja dzisisj bede robic :ico_noniewiem: bez tego samochodu czuje sie jak bez reki nawet do sklapu nie mozna skoczyc - :ico_placzek:
ja to juz nie mam sily autem jezdzic, brzuch mi przeszkadza i nie wygodnie, juz poiwedzialam mezowi, ze nie bede go wozila jak bedzie chcial pic, mi jest coraz ciezej

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 lip 2008, 10:43

ja to juz nie mam sily autem jezdzic, brzuch mi przeszkadza i nie wygodnie, juz poiwedzialam mezowi, ze nie bede go wozila jak bedzie chcial pic, mi jest coraz ciezej
:ico_placzek: mi nie przeszkadza i ja chce jezdzic ale nie mam teraz czym :ico_placzek: moj duyrny maz nie pomaga mi wcale w szukaniu nowego samochodu tylko sie pyta czy cos znalazlam :ico_zly:
zaraz sie zdenerwuje i sobie gdzies z buta polece :ico_noniewiem: tylko powrotna droge mam pod gorke- nie dojde pewnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 lip 2008, 11:09

Pati85, no to mialas przezycia :ico_olaboga: :ico_olaboga: , musimy na siebie uwazac, mi tez czasem robi sie slabo, przewaznie jak jestem w miescie i za duzo łaze, wtedy ratuje sie zimnym smoothie chwile odpoczne i moge isc dalej, ale wole sama do miasta nie chodzic nie raz sie juz zdarzalo,ze w pracy prawie mdlalam i Piotr po mnie przyjezdzal....

[ Dodano: 2008-07-28, 11:17 ]
mam dzis dzien wolny i znowu czeka mnie sprzatanie matko za kazdym razem to samo :ico_olaboga: ale i tak nie mam nic do roboty to sie czyms zajme :ico_noniewiem:
Ale mialam dzis straszny sen obudzilam sie z placzem az maly sie przestraszyl chyba bo caly sie skulil nie chcial kopac mamusi :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-28, 11:41 ]
a tu ja z moim brzuchaczkiem :ico_brawa_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 lip 2008, 13:11

adia26ale sliczny brzusio :ico_brawa_01: -ja wlasnie na moim brzucholu polozylam szklanke z woda i popijam prez slomke :ico_oczko: przydatny ten brzusio :-D
Upal upal a ja mam prasowanie :ico_olaboga: zdeczne przy tej parze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 lip 2008, 13:42

ja wlasnie na moim brzucholu polozylam szklanke z woda i popijam prez slomke przydatny ten brzusio

super pomysl muze wyprobowac :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 lip 2008, 14:49

super pomysl muze wyprobowac
no na upaly to dobry pomysl :-D
Szkoda ze nie mam takiego dmuchanego baseniku to bym sie w nim walla i lezala w cieniu :ico_noniewiem:
No nic pozostaje wanna :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość