Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

22 paź 2007, 19:39

Witajcie
Antek mi się zasmarkał, mężuś też tyle, że do tego obaj jeszcze kaszlą a mnie zaczyna w gardle drapać. Robi mi się szpital w domku. I do tego po dzisiejszym obiedzie dopadła mnie zgaga. Nadal w dwupaku niestety.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

23 paź 2007, 09:29

bozenka74 pisze:Nadal w dwupaku niestety.
juz nie,hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gabi wlasnie mi demolke robi w domku :-D
prosimy o kliki w linki w podpisie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 paź 2007, 21:32

Kasiekk Ty to tak jak ja;) uczyłam i byłam też bibliotekarką:) szkoda, że takich nauczycieli z powołania jest mniej niż więcej jak tak sobie swoją szkołę przypomnę:)

Mamy już rękawiczki, ale pogoda się poprawiła i leżą:)

Bożenko ciągle czekamy na dobre wiadomości od Ciebie:)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 paź 2007, 21:52

Matikasia Bożenka urodziła dzis rano,zobacz na radosne ogłoszenia,jest wątek dla Bożenki :ico_brawa_01: Franuś już jest z mamusią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i zdjecie jest na fotoblogu Antosia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

24 paź 2007, 08:29

wITAM Z RANECZKA:)
kasiekk, jak zdrowko?
Wiecie co,ja chyba komputer z domu wyniose tylko od niego odejde Gabi juz siedzi i wali w klawiature i odejsc nie chce :ico_szoking:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

24 paź 2007, 12:06

gratulacje dla Bożenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mójRadek ma zapalenie oskrzeli :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_chory:
jedyny plus w tej sytuacji polega na tym, ze po ostatniej chorobie w czerwcu została mi cała seria leków :ico_noniewiem: lekka załamka, bo myślałam, ze na katarze się skończy, a jemu dzisiaj sie pogorszylo, malo sie nie udusił od kaszlu rano :ico_szoking: , musiałam go sobie powiesic na kolanach, tak jak przy zakrztuszeniu i po kilku minutach uporczywego klepania po plecach wypadła mu z gardła gruda flegmy :ico_olaboga: mały koszmar, jeszcze mi sie rece trzesa na smao wspomnienie

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

24 paź 2007, 12:16

matula1, :ico_szoking: :ico_szoking: jejciu jakie przezycie :ico_noniewiem:
Duzo zdrowka Radkowi zycze !!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

24 paź 2007, 12:37

Alka mamaGabi:) pisze:Duzo zdrowka Radkowi zycze !!!!!!!!!!!!!!!!!

pięknie dziękujemy! :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 paź 2007, 16:20

duuużo zdróweczka dla Radusia :ico_buziaczki_big:

ja byłam dzis u laryngologa i okazuje sie że mam zapalenie krtani i tchawici,dąła mi wolne do końca tyg i kazała przyjść w poniedziałek jeśli nie będzie poprawy,przepisała antybiotyk.Bardzo była zdziwiona że mój lekarz rodzinny nic mi nie przepisał :ico_szoking: głupia krowa ,przepisuje sie w ogóle do innej przychodni bo mam tych l;ekarzy w tej serdecznie dosć :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
małego juz przepisałam wcześniej,bo tu jakieś konowały :ico_puknij:
u laryngologa dzis byłam w innej przychodni i tam w ogóle lepiej jest,nawet pielęgniarki miłe a nie to co tam :ico_noniewiem:

dalej kaszle i sie dusze,masakra :ico_olaboga: :ico_placzek: mam ndzieje że to mi szybko przejdzie
a ona mnei pocieszyła że kaszel moze sie utrzymywać do miesiąca przy zapaleniu tchawicy :ico_placzek: ja zwariuje

Alu czy ty juz nie masz tego bloga,bo błąd mi wyskakuje jak chce wejsć do Gabulki :ico_puknij:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 paź 2007, 20:36

BOŻENKA GRATULACJE, nareszcie!!!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

matula1 dużo zdrówka dla synula!!! u nas we wrześniu też tak było. zaczęło się katarkie, a skończyło po tygodniu na zapaleniu oskrzeli. Na szczęście teraz wszystko oki.

Kasiekk kuruj się tam, bo przecież zapalenie krtani u nauczyciela to przecież porażka:) a powiedz tak z ciekawośi. Jak masz jakieś lekcje na zastępstwo to co robisz z dzieciakami?? dają Ci jakieś zadania, gadacie sobie czy masz przygotowane jakies ciekawe konspekty?A tak z innej beczki to dopiero zauważyłam,że braliście ślub w tym samym roku co my:)

Gdzie jest ten Bożenkowy wątek?
Kto jest z Antolkiem??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości