gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 gru 2012, 00:04

mąż ma już tą pracę na 100%
super :ico_brawa_01: kiedy zaczyna?
dziewczyny jak by na mnie obrażone że coś o powrocie wspominam
czemu kobiety zawsze takie zawistne :ico_zly: :ico_zly:
Ogólnie dzieciaki miały świetną zabawę
fajnie :ico_brawa_01: my na żadną taką imprezę nie idziemy. W kinie się udało bo akurat był Mikołaj i rozdawał prezenty i tyle. A i znajomy się przebierze za Mikołaja w wigilię :ico_brawa_01: znaczy dzień przed. Moja siostra wyjeżdża na święta więc w niedzielę mamy taką niby wigilię z moimi rodzicami i siostrą i dzieciaki będą mieć Mikołaja, w wigilię normalna wigilia z moimi rodzicami a potem do teściowej. A wy jakie macie plany?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 gru 2012, 00:18

kiedy zaczyna?
2 styczna :-D praca od pn-pt 7:30 do 15:30 ra na czas dlużej i delegacja np nad morze :) ale to może ze 2 razy do roku :-)

My wigilię u teściów czyi tu w domu a w 1 dzień pewnie do babci a drugi do siostry i tam mama będzie moja :-)

dużo bym mogła napisać moich "kolezankach" z pracy ale po co zaśmiecać forum i się denerwować...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 gru 2012, 00:25

No a Jolka to chyba teraz przechodzi tai okres wstydnctwa i strachu co?
Hmmm...czy ja wiem czy okres wstydu? Ona nie należy do wstydliwych :ico_oczko:
Bardziej powiedziałabym że jest już kumata i boi się że Gwiazdor da jej rózgą po tyłku...bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego że do grzecznych nie należy. A ja już czasami z bezsilności straszę ją że jak będzie niegrzeczna to Gwiazdor zamiast prezentu rózgę jej przyniesie no i sobie zapamiętała :ico_noniewiem:
A ogólnie co do strachu to ona sama się nakręca bo nie wiem skąd wzięły jej się opowieści o "małym duchu". Gada o nim non stop już od dobrego pół roku i potem sama się boi i mnie pyta czy w pokoju np nie ma małego ducha? :ico_szoking: I mimo że tłumaczę jej że duchów nie ma to ona swoje :-D

Kasia a koleżankami z pracy się nie przejmuj. A jak to jest że możesz wziąć urlop na zapas za 2013 r? Bo ja moję z nowego roku wziąć tylko proporcjonalnie urlop, czyli jak w lutym mi się kończy zaległy to z nowego roku mogę tylko wykorzystać dni. Nie daję u nas na zapas
A wy jakie macie plany?
My w tym roku Wigilię spędzimy sami a po kolacji pójdziemy z opłatkiem na kawę obok do taty i brata. Dotychczas robiliśmy Wigilię na zmianę raz u nas wszyscy a raz w moim domu rodzinnym. Pewnie w pierwsze święto mąż będzie chciał jechać do swojej rodzinki ale po cichu modlę się żebym ja nie musiała :ico_sorki: :ico_sorki: No i mam nadzieję że teściowa się do nas nie spierdzieli bo nie mam ochoty jej oglądać :ico_wstydzioch:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 gru 2012, 00:45

i. Nie daję u nas na zapas
ja mogłam wziąć urlopu tyle ile chcę. Rozmawiałam już z kadrową o tym.

Kasiala a na ile bierzesz wychowawcze?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 gru 2012, 00:51

z nowego roku wziąć tylko proporcjonalnie urlop, czyli jak w lutym mi się kończy zaległy to z nowego roku mogę tylko wykorzystać dni. Nie daję u nas na zapas
Gosia a w życiu!!! oczywście że muszą Ci udzielić urlopu tyle ile chcesz a nie proporcjonalnie ile Ci do danego msc przysługuje!!! a co lutym nie możesz jechać na urlop wypoczynkowy!!!???

a ja zgłodniałam i wlaśnie wsunęłam 3 parówki... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 gru 2012, 00:58

ja mogłam wziąć urlopu tyle ile chcę. Rozmawiałam już z kadrową o tym.
Moja kierowniczka też najchętniej kazałaby mi cały urlop wykorzystać póki mają za mnie zastępstwo ale kadry się nie zgodziły :-D No i chyba dobrze bo bywają dni że przedszkole jest zamknięte i nie miałabym co z Jolką zrobić a tak mam jeszcze urlop do wykorzystania.
Ogólnie wracam 20.02.
a co lutym nie możesz jechać na urlop wypoczynkowy!!!???
No właśnie u nas to działa jakoś inaczej. Może gdybym złożyła pismo że zrzekam się 2 tyg urlopu w okresie letnim na rzecz teraźniejszego. Ale wiesz, mi zależy na jak najdłuższym urlopie we wakacje bo wtedy u nas przedszkole nie pracuje i będzie problem. A tak ja mam 2 tyg,może nawet 3 mi się uda skroić, potem mąż weźmie 2 tyg i jakoś miesiąc posiedzimy z dziećmi a kolejny miesiąc musimy kombinować.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 gru 2012, 01:03

a na ile bierzesz wychowawcze?
właśnie nie wiem myślę do stycznia 2014... albo do końca umowy czyil 31 sierpień i w międzyczasie :ico_ciezarowka: tak kolo kwietna, maja... i L4.... i ciągnąć do rozwiązania później rok macierzyński... :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 gru 2012, 01:11

w międzyczasie :ico_ciezarowka: tak kolo kwietna, maja... i L4.... i ciągnąć do rozwiązania później rok macierzyński... :-D
Bardzo dobry pomysł :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 gru 2012, 01:14

dobra ja kładę się spac bo buźka mi się :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 gru 2012, 12:04

albo do końca umowy czyil 31 sierpień i w międzyczasie
31 sierpień 2014 tak? Fajny plan. Nie ma co czekać z drugim dzieckiem. Tym bardziej że pierwsze masz takie grzeczne.

U nas odwilż więc będzie w tą chlapę trzeba się na spacer przejść z dzieckiem bo w zeszłym tygodniu tylko wczoraj byłam i to na przymuszonym spacerze bo Tomka na terapię wiozłam. Właśnie zaczął się temat spacerów i nie skończony. Do jakiej temperatury spacerujecie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość